Autor Wątek: Gears of War 2  (Przeczytany 145071 razy)

0 użytkowników i 25 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #280 dnia: Maja 14, 2008, 15:02:43 pm »
Wywiad z Cliffem: http://www.gametrailers.com/player/33954.html
można się dowiedzieć paru rzeczy np:
- multi: 5v5 i sporo dodatkowych trybów i map; podczas piłowania gracz nie będzie nieśmiertelny :)
- singiel: rozgrywka będzie bardziej brutalna (sporo wykończeń, postacie będą krwawić); sama gra i fabuła będzie mroczniejsza; Dom będzie szefem (o ile dobrze usłyszałem); Carminus powróci (trochę naciągane, ale zobaczymy)

Zapowiada się super :D

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #281 dnia: Maja 14, 2008, 16:23:50 pm »
Kim był Carminus ?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #282 dnia: Maja 14, 2008, 16:30:27 pm »
Kim był Carminus ?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #283 dnia: Maja 14, 2008, 17:04:42 pm »
To fajnie, że powróci  :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #284 dnia: Maja 14, 2008, 17:07:22 pm »
Zmartchwywstal. O _o

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #285 dnia: Maja 14, 2008, 17:12:21 pm »
Były już przypadki że ludzi przeżywali z kulami i nie tylko w głowie, więc nie wiem o co wam chodzi  :mad:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #286 dnia: Maja 14, 2008, 17:12:32 pm »
Chociaż w sumie miał chyba kask (jeżeli wiem o którego tu chodzi :LOL: ) To może powrócić.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #287 dnia: Maja 14, 2008, 17:12:47 pm »
Wdac twardy mial leb chlopak...  

Albo symulant - profilaktycznie sobie padl zaraz na poczatku, co by sie nie przemeczac a z Locustami pier...lili sie inni a on gdzies tam w zakamarku paczke fajek sobie spokojnie wypali w oczekiwaniu na druga czesc... 
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2008, 17:17:14 pm wysłana przez Leenk »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #288 dnia: Maja 14, 2008, 17:27:32 pm »
Garść nowych informacji: http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2734&Itemid=1
Cieszy mnie bardzo fakt, że będzie różnorodnie. Właśnie ten element bardzo mi się podobał w jedynce, cały czas coś się działo.

Co do Casmirusa, to pamiętajcie, że niekoniecznie musi powrócić jako nasz kompan ;)

Ps. Ciekawe jak będzie wyglądać główny boss? Mam nadzieje, że przynajmniej tak dobrze jak RAMM :)

Tango

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #289 dnia: Maja 14, 2008, 20:58:55 pm »
Były już przypadki że ludzi przeżywali z kulami i nie tylko w głowie, więc nie wiem o co wam chodzi  :mad:

jezeli zostanie glowa :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #290 dnia: Maja 18, 2008, 22:53:53 pm »
Nie wiem czy to było:
http://giery.eu/Xbox360/Sprzet/Gears-of-War-2-niekoniecznie-dla-czterech.html#jc_allComments

http://xbox360.ign.com/articles/874/874664p1.html
Opublikowane: Maj 18, 2008, 00:51:18
http://xbox360.ign.com/articles/874/874522p1.html

W wielkim skrócie:
- lepsza fabuła
- bardziej różnorodna rozgrywka
- zniszczalne otoczenie (w tym osłony)
- lepsze AI (wrogowie będą dużo bardziej mobilni)
- dużo więcej typów Locustów
- będzie więcej walk a wielkimi przeciwnikami
- walki z bossami będą ciekawsze

Ciapkas

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #291 dnia: Maja 18, 2008, 22:56:14 pm »
Aż sobie przyciąłem w Gowa1. Zbieram w końcu Cog-tagi :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #292 dnia: Maja 20, 2008, 23:48:45 pm »
Cytat z gram.pl:
Cytuj
W grze Gears of War 2 będzie się działo 5 razy więcej rzeczy na ekranie - zadeklarował Cliff Bleszinski w jednym z ostatnich wywiadów. Duża w tym zasługa "płynniejszego" silnika Unreal Engine, który zdaniem projektanta studia Epic Games wciąż ewoluuje.

Gears of War 2 to w tej chwili jedna z najbardziej oczekiwanych przez właścicieli Xboksów 360 gier. Atmosfera wokół produkcji studia Epic Games jest co pewien czas podgrzewana. Ostatnio do wzrostu temperatury wokół drugiego GoW-a przyczynił się jeden z głównych projektantów studia, Cliff Bleszinski.

W wywiadzie dla serwisu CVG zapowiedział on, że w "dwójce" na ekranie dziać się będzie dużo więcej. Akcja ma być pięć razy gęstsza, niż w poprzedniej części. "To pokazuje, że silniki stają się płynniejsze" - powiedział Bleszinski. Jego zdaniem Unreal Engine, na którym opiera się nowy projekt studia Epic, nigdy nie przestał ewoluować.

"CliffyB" zapowiedział, że zmiany w kwestii graficznej, jakim ulegnie druga część GoW-a spowodują większą interakcję ze środowiskiem - m.in. pojawi się możliwość ścięcia drzew. Bleszinski zastrzega jednocześnie, że programiści muszą włożyć masę pracy, by końcowy produkt był możliwie najlepszy. "Ponieważ Xbox 360 nie ulega żadnym ulepszeniom, sytuacja wygląda tak jak wygląda. Góra musi w tym wypadku przyjść do Mahometa" - zakończył.

Ciapkas - też ostatnio wzięła mnie chętka na Gearsy jedynkę :) Jakby co, to chętnie zagram na coopa. Mógłbym ci pomóc zbierać cog-tagi, choć już nie pamiętam dokładnie wszystkich.
Opublikowane: Maj 20, 2008, 02:11:30
W nowym PSXE jest 5 stron o GoW2.
Miałem nadzieję, na trochę więcej konkretów z singla, a dostaliśmy głównie informacje o multi (np króciutki opis dwóch nowych mapek i trybów). Za to zamieszczono sporo nowych skrinów (również z multi) :) Piłowanie 2v1 zapowiada się smakowicie :D

Ps. Czy mi się wydaje, czy jestem jedyną osobą zainteresowaną nowymi Gearsami? :???:

Tango

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #293 dnia: Maja 21, 2008, 04:22:12 am »
pisz pisz, ja tylko czytam, gearsy 2 to bedzie dla mnie gra roku, co mialem napisac to napisalem :cool:

Halski

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-03-2007
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
  • Grrracz
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #294 dnia: Maja 22, 2008, 19:17:21 pm »
"Przeglądając sobie dzisiaj zasoby naszej wspaniałej sieci natrafiłem na dość ciekawy filmik, prezentujący moją ulubioną postać z kreskówek - Bendera z “Futuramy” - w trailerze jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - Gears of War 2"

http://grrr.pl/2008/05/22/bender-w-gears-of-war-2/
http://grrr.pl -  blog dla prawdziwych grrraczy!

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #295 dnia: Maja 22, 2008, 22:18:54 pm »
Cytuj
Aktorzy podkładający głosy w grach wideo, również mogą być źródłem ciekawych informacji. Pamiętacie, jak Kristen Bell zepsuła niespodziankę, jaką długo ukrywał przed nami Ubisoft o fabule Assassin’s Creed? Co prawda informacje od Carlosa Ferro nie są aż tak wstrząsające, ale mimo to ciekawe. Megatronik pisze, iż w OXM wspomniany aktor, który w grze wciela się w Dominica Santiago, mówi iż historia GoW2 i sposób jej opowiadania przebija nawet BioShocka. A masz Susan O’Connor ! Według niego, emocjonalnie zaangażujemy się bardziej w powroty zza grobu, poszukiwanie żon i filozoficzne wywody Marcusa Fenixa niż łażenie po jakimś podwodnym mieście z zazdrosnymi pedofilami w kombinezonach nurków. Acha, no i związki pomiędzy bohaterami mają być dużo głębsze.
http://polygamia.pl/maszyny-moralnego-niepokoju-gears-of-moral-anxiety
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślę, że może być ciekawie, oby tylko nie przedobrzyli.

Cytuj
W Gears of War była pewna mało przydatna opcja, pozwalająca na wydawanie poleceń pozostałym członkom oddziału w trakcie przemierzenia kampanii. Cliff Bleszinski w wywiadzie dla Gamerscoreblog powiedział, że w "dwójce" zrezygnowali z tego elementu.
http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2779&Itemid=1

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #296 dnia: Maja 23, 2008, 18:09:46 pm »

Cytuj
W Gears of War była pewna mało przydatna opcja, pozwalająca na wydawanie poleceń pozostałym członkom oddziału w trakcie przemierzenia kampanii. Cliff Bleszinski w wywiadzie dla Gamerscoreblog powiedział, że w "dwójce" zrezygnowali z tego elementu.
http://www.onlinecenter.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2779&Itemid=1

E tam przydatna. Ja tam nigdy tego nie używam, bo kiepsko działa.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #297 dnia: Maja 23, 2008, 18:24:52 pm »
Cytuj
E tam przydatna. Ja tam nigdy tego nie używam, bo kiepsko działa.
No ja też nie, ale:
Cytuj
W Gears of War była pewna mało przydatna opcja, pozwalająca na wydawanie poleceń pozostałym członkom oddziału w trakcie przemierzenia kampanii.
goście z onlinecenter też chyba nie używali wydawania poleceń ;)

Ciekawe czym zastąpią wydawanie poleceń? W końcu mają jeden przycisk wolny :)

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #298 dnia: Maja 23, 2008, 18:50:19 pm »
O żesz, rzeczywiście  :-D

Mogą pod tym przyciskiem zostawić sprawdzanie gdzie są towarzysze tak jak w 1. Tylko niech dodadzą jakiś znaczek na którym są poziomie(w sensie piętrze).

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #299 dnia: Maja 24, 2008, 00:16:25 am »
latest EGM (july 2008, issue 229) http://www.gamespot.com/pages/forums/show_msgs.php?topic_id=26399827&page=0
Cytuj
- if you play the entire main campaign in co-op, there will be special cut-scenes and decisions that will affect the game various endings.

- Different difficulty settings for each player in co-op

- the length of the campaign will be around 15 hours

- a new stamina bar will determine for how long your character can run and fight, the lower the stamina, the worse your performance will be.

- a new boss called "acheron" revealed. it looks like a gargantuan mammoth that the locust use in order to destroy large vehicles

- new multiplayer mode called "ordeal", it's a mission where you compete to see who kills 100 enemies first.

- new multiplayer mode called "en-garde", chainsaws only!

- notable graphical improvements in terms of lighting and amount of enemies on screen.
Będzie zaj*biście :D  Multi z samymi piłami, niezła masakra :) 
Jedyne obawy mam co do tego zmęczenia. Oby nie przegieli za bardzo z tym.

Dzięki Soul :D

Tarniak

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #300 dnia: Maja 24, 2008, 00:36:59 am »
Łe, co by nie było, wciąż wygląda to jak podrasowana jedynka.

Cytuj
- notable graphical improvements in terms of lighting and amount of enemies on screen.
Rewolucja, normalnie...

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #301 dnia: Maja 24, 2008, 04:41:36 am »
Przydal by sie radar(cos ala Counter Strike) w multi co by wiadomo bylo gdzie sa ziomale z teamu.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #302 dnia: Maja 24, 2008, 10:41:52 am »
Cytuj
- if you play the entire main campaign in co-op, there will be special cut-scenes and decisions that will affect the game various endings.

- Different difficulty settings for each player in co-op

- the length of the campaign will be around 15 hours

- a new stamina bar will determine for how long your character can run and fight, the lower the stamina, the worse your performance will be.

- a new boss called "acheron" revealed. it looks like a gargantuan mammoth that the locust use in order to destroy large vehicles

- new multiplayer mode called "ordeal", it's a mission where you compete to see who kills 100 enemies first.

- new multiplayer mode called "en-garde", chainsaws only!

- notable graphical improvements in terms of lighting and amount of enemies on screen.
Łe, co by nie było, wciąż wygląda to jak podrasowana jedynka.

Cytuj
- notable graphical improvements in terms of lighting and amount of enemies on screen.
Rewolucja, normalnie...
Rewolucja nie, ale bardzo duża ewolucja. Jak chcą robić rewolucje to tworzą nową grę, a nie kontynuacje. W jakim innym sequelu masz tyle usprawnień?
- zniszczalne otoczenie
- dłuższy tryb single
- dodatkowe tryby o multi
- znaczne usprawnienie silnika
- masa dodatkowych bajerów
Graficznie będzie super, ale to nadal ten sam silnik i ta sama konsola. Pewnych barier nie da się przeskoczyć, a z tej generacji już dużo więcej się nie wyciągnie.

Mi się wydaje, że to właśnie GoW2 z najbliższych sequeli najwięcej wnosi. No dobra, nowego AitD nie liczę, bo ta gra będzie, aż za nowatorska ;)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #303 dnia: Maja 24, 2008, 12:04:34 pm »
- zniszczalne otoczenie
- dłuższy tryb single
- dodatkowe tryby o multi
- znaczne usprawnienie silnika
- masa dodatkowych bajerów

Ja grałem w wersje na PC która miała:

- Dłuższy single (pare leveli więcej)
- Poprawione błędy
- Nowszą wersje silnika
- Pare dodatków
- Podciągnięta grafike

I jak widze GoW2 to poprostu nie mogę sobie wyobrazić że to jest sequel, dla mnie to żywczem Mission Pack wrzucony do jedynki.

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #304 dnia: Maja 24, 2008, 12:34:36 pm »
Colt masz duzo racji , tez mialem okazje grac w GOW1 na max detalach na PC ( na PGA ) i faktycznie chyba niczym sie nie rozni od GOW2 na X360 ale co mi tam , mam X360 i z ogromna przyjemnoscia zagram w moja the best gre , grafa starczy a grywalnosc wymiata  :-D Pozdro
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #305 dnia: Maja 24, 2008, 12:59:53 pm »
Cytuj
Rewolucja nie, ale bardzo duża ewolucja. Jak chcą robić rewolucje to tworzą nową grę, a nie kontynuacje. W jakim innym sequelu masz tyle usprawnień?
Zapytaj lepiej w jakim sequelu jest tak mało usprawnień.

Zgadzam się z Tarniakiem i Coltem, na razie prezentuje się to prawie jak mission pack.
Co nie zmienia faktu, że jest to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #306 dnia: Maja 24, 2008, 13:21:38 pm »
; Carminus powróci (trochę naciągane, ale zobaczymy)

Kiedyś było info że gra będzie prologiem do jedynki. Może jeden z aktów przedstawi historię sprzed pierwszej części.

Zmartchwywstal. O _o
Ciekawe słowo...

Rewolucja nie, ale bardzo duża ewolucja. Jak chcą robić rewolucje to tworzą nową grę, a nie kontynuacje. W jakim innym sequelu masz tyle usprawnień?
- zniszczalne otoczenie
- dłuższy tryb single
- dodatkowe tryby o multi
- znaczne usprawnienie silnika
- masa dodatkowych bajerów
Graficznie będzie super, ale to nadal ten sam silnik i ta sama konsola. Pewnych barier nie da się przeskoczyć, a z tej generacji już dużo więcej się nie wyciągnie.

Mi się wydaje, że to właśnie GoW2 z najbliższych sequeli najwięcej wnosi. No dobra, nowego AitD nie liczę, bo ta gra będzie, aż za nowatorska ;)

Dzięki POK odpowiedziałeś za mnie :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #307 dnia: Maja 24, 2008, 15:57:32 pm »
Cytuj
Zapytaj lepiej w jakim sequelu jest tak mało usprawnień.
To mi podaj sequele w których jest więcej usprawnień :???:
- Cała seria Halo: lekka ewolucja (a trzeba pamiętać, że trójka była grą nowszej generacji, więc oczekiwania też powinny być większe).
- Seria CoD: kosmetyczne zmiany, dopiero czwórka kompletnie zmieniła klimat
- Residenty: części od 0-3 (+ Code Veronica) opierały się na tym samym schemacie; dopiero czwórka sporo namieszała, ale już piątka pójdzie śladami czwórki
- Resistance 1-2: zmiany będą na podobnym poziomie co w Gearsach (trochę lepsza grafika, nowi wrogowie, bronie, bardziej rozbudowane multi, itp, itd)
- Killzone 1-2 (trzeba pamiętać, że dwójka jest o jedną generacje dalej, a to daje nowe możliwości): poza grafiką i animacją nie widzę na razie specjalnych różnic, no dobra, inny teren działań
-  seria Half Life: pozmieniali całkiem sporo, ale kiedy wyszedł HL1, a HL2. Dodatkowe epizody faktycznie można nazywać mission packami
- Tomb Raidery: poza 1 i 2 to czysta masówa
- GRAW 1 i 2: inny teren działań + parę bajerów, reszta bez zmian
- seria MGS: komentować nie trzeba; w każdym razie dopiero 3 część wnosiła sporo nowości

Specjalnie wymieniałem tylko gry fpp/tpp.

Strasznie głupie jest nazywanie GoW2 Mission Packiem (spotkaliście kiedyś dodatek dłuższy od pierwozoru, bo ja chyba nie). Druga sprawa jeśli nadal uważacie, iż nowe Gearsy są tylko dodatkiem do części pierwszej, tzn., że wszystkie powyżej wymienione przeze mnie gry (a konkretnie ich kolejne części), również uważacie tylko za dodatki.
Pewnie gdyby GoW2 wychodziło dopiero na kolejnego Xa to wnosiłoby więcej nowości. Moim zdaniem, goście z Epic przez te 1,5 roku zrobili naprawdę sporo. O ograniczeniu mocy i innych pierdołach pisałem wcześniej (wiadomo, że pecet ma mniej ograniczeń od konsoli).

Cytuj
Ja grałem w wersje na PC która miała:

- Dłuższy single (pare leveli więcej)
- Poprawione błędy
- Nowszą wersje silnika
- Pare dodatków
- Podciągnięta grafike
Ale zniszczalnego otoczenia na bank nie miała :P  Inna sprawa, że pomiędzy wyjściem wersji pecetowej, a dwójki będzie tylko rok różnicy. Pokaż mi jakiś bardzo nowatorski (i do tego dobry) sequel, który wyszedł po roku od wyjścia poprzednika?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #308 dnia: Maja 24, 2008, 16:10:00 pm »
Pokaż mi jakiś bardzo nowatorski (i do tego dobry) sequel, który wyszedł po roku od wyjścia poprzednika?

Ale właśnie w tym problem że ten sequel stanowczo nie wygląda na nowatorski. Może dobry będzie, tego nie zaprzeczam.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #309 dnia: Maja 24, 2008, 16:35:18 pm »
Pokaż mi jakiś bardzo nowatorski (i do tego dobry) sequel, który wyszedł po roku od wyjścia poprzednika?

Ale właśnie w tym problem że ten sequel stanowczo nie wygląda na nowatorski. Może dobry będzie, tego nie zaprzeczam.
No właśnie, ale czy inne sequele są nowatorskie? Nie i dlatego nikt nie powinien oczekiwać od GoW2, że będzie. Tylko o to mi chodzi. Za to nazywanie Gearsów dwójki mission packiem, to zupełne przegięcie.

GoW2 ma być: "Bigger, Better, and more Badass" i tak właśnie będzie. Nigdzie nie jest powiedziane, że będzie nowatorski i tego się trzymajmy.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #310 dnia: Maja 24, 2008, 17:20:10 pm »
Przecież w ten sposób po jednym filmiku można powiedzieć chyba o prawie każdym sequelu każdej gry jaka kiedykowleik ukazała się na rynku...  :cool:

W PE koleś który był w siedzibie Epic i grał w multi twierdzi że szykuje się najładniesjza gra w historii.  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #311 dnia: Maja 24, 2008, 17:26:43 pm »
Dziwnym trafem za każdym razem jak ktoś z gazety PE jest zapraszany na zamknięte pokazy to wychodzi z nich zawsze z tekstem że szykuje się najładniejsza gra. Przypominacie sobie co pisali w PE o R&C czy HS. Już o KZ2 nie wspomnę kiedy to sikali po gaciach jak zobaczyli grafikę.

lupinator

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #312 dnia: Maja 24, 2008, 17:30:24 pm »
Ale zniszczalnego otoczenia na bank nie miała :P
Uwaga, bo dwójka będzie miała bardzo zniszczalne otoczenie :lol: Posypią się pewnie niektóre kolumny i może jakieś mniejsze rzeczy, ale nie ma mowy o zniszczalnym otoczeniu jak np. w  grze Johnego Whoo.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #313 dnia: Maja 24, 2008, 17:32:13 pm »
Bo to nie są trolle jak ty, MarcePan. Jak szykuje się najładniejsza gra to po prostu o tym piszą i nie patrzą na jakią konsolę ona wychodzi.

Jak dorośniesz to może zmądrzejesz i zrozumiesz.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2008, 17:54:50 pm wysłana przez Leenk »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #314 dnia: Maja 24, 2008, 17:33:02 pm »
W PE koleś który był w siedzibie Epic i grał w multi twierdzi że szykuje się najładniesjza gra w historii.  8)
"Słowo o grafice: multi w GoW2 prezentuje się lepiej niż single z pierwszej części i więcej dodawać nie trzeba" to są dokładnie cytowane słowa kolesia z PE który grał w multi, nic o najładniejszej grze w historii nie ma ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2008, 17:34:36 pm wysłana przez Isaac »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #315 dnia: Maja 24, 2008, 17:34:15 pm »
Jest o tym że single "może być najpiękniejszą grą w hstorii". Sugeruję przeczytać jeszcze raz.

Sedno w tym żeby wydłużyli ten cały single i do jakiegoś stopnia wprowadzili odpowiednio duże zmiany jak przystoi każdemu porządnemu sequelowi. Bez tego nawet rewelacyjna grafika nie uchroni GoW 2 od plakietki "mission pack".
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2008, 17:53:05 pm wysłana przez Leenk »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #316 dnia: Maja 24, 2008, 17:38:41 pm »
Jeszcze jest coś takiego "Graficznie-ech, graficznie to trzeba zobaczyć na własne oczy.Niesamowicie jest po prostu.Bajecznie.Nextnextgenowo"

Znalazłem jeszcze jedno "Single może być najpiękniejszą grą w historii"  Proponuje poczekać do premiery i osądzimy.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2008, 17:48:10 pm wysłana przez Isaac »

mateo

  • Gość
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #317 dnia: Maja 24, 2008, 19:03:05 pm »
Narazie wszystko kosi nowy Killzone  8)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #318 dnia: Maja 24, 2008, 19:07:25 pm »
Narazie wszystko kosi nowy Killzone  8)
No to się zacznie...

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gears of War 2
« Odpowiedź #319 dnia: Maja 24, 2008, 19:09:43 pm »
Narazie wszystko kosi nowy Killzone  8)
No to się zacznie...
:lol: Świeże mięsko jest, czekamy na wygłodniałe psy :eek: