Autor Wątek: GTA IV (wersja na PS3)  (Przeczytany 304111 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1920 dnia: Maja 03, 2008, 01:33:25 am »
Czekoladowy - Mimika to Heavenly Sword, a ruchy ciala to Condemned 2, otoczenie i interakcje Yakuza 3, a takze miodna grafika i oswietlenie. Gta IV ?. Kiedys prosty killer, teraz ma to zastapic nam wszystkie inne tytuly. Moim zdaniem gra ta zostala przedwczesnie wydana. Animacja kuleje, brak AA, okropne zeby na samochodach (prawie jak w gt5:p). I najgorsze, gram dopiero 4 godziny, a na liczniku mam juz 9% gry. Coraz wiecej niedopracowanych gier jest ozlacanych. Przy takim tytule flagowym atrybutem powinna byc plynnosc. Pamietacie gta 3 na ps2 ?, rozruba z psiarnia na calego, radjowozu lataly z kazdej strony swiata, i ani najmniejszego spadku fps nie dalo sie zauwazyc. A tutaj dodasz gazu na zakrecie, i masz power point slideshow. Niczym w sobotni poranek... Nie usmiecha mi sie to.

Zmienisz zdanie na temat tej gry,
ja jestem po ok.18 godzinach i nawet nie wiem co mnie przed chwila sklonilo do wylaczenia konsoli...
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Czekoladowy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-03-2008
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1921 dnia: Maja 03, 2008, 01:42:18 am »
Cytuj
Czekoladowy - Mimika to Heavenly Sword, a ruchy ciala to Condemned 2, otoczenie i interakcje Yakuza 3, a takze miodna grafika i oswietlenie.
Szczerze - konsolę kupiłem kilka dni temu, właśnie dla GTA, więc jestem trochę w tyle jeśli chodzi o gry na konsole. W HS szpilałem na peestrójce kumpla i faktycznie mogła miec lepszą mimikę. Ale w to, że Condemned 2 ma lepsze animacje nie uwierzę :lol:
A z płynnością nie jest wcale tak źle - gra nie chodzi jakoś specjalnie płynnie ale nie przeszkadza to zupełnie w komfortowej grze.
Cytuj
Zmienisz zdanie na temat tej gry,
ja jestem po ok.18 godzinach i nawet nie wiem co mnie przed chwila sklonilo do wylaczenia konsoli...
Zgadzam się w 100%. Początek nie jest jakiś porywający(bardziej forma tutoriala), ale po kilku godzinach gra wciąga jak bagno.

Honorovy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-02-2008
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1922 dnia: Maja 03, 2008, 01:48:16 am »
Tu nie ma nic do wierzenia, odpal demo i sie przekonaj. Co do bagna, licze na to szczerze, bo po to wydaje ciezko zarobione pieniadze.

Cytuj
Czekoladowy - Mimika to Heavenly Sword, a ruchy ciala to Condemned 2, otoczenie i interakcje Yakuza 3, a takze miodna grafika i oswietlenie.
Szczerze - konsolę kupiłem kilka dni temu, właśnie dla GTA, więc jestem trochę w tyle jeśli chodzi o gry na konsole. W HS szpilałem na peestrójce kumpla i faktycznie mogła miec lepszą mimikę. Ale w to, że Condemned 2 ma lepsze animacje nie uwierzę :lol:
A z płynnością nie jest wcale tak źle - gra nie chodzi jakoś specjalnie płynnie ale nie przeszkadza to zupełnie w komfortowej grze.

Cytuj
Zmienisz zdanie na temat tej gry,
ja jestem po ok.18 godzinach i nawet nie wiem co mnie przed chwila sklonilo do wylaczenia konsoli...
Zgadzam się w 100%. Początek nie jest jakiś porywający(bardziej forma tutoriala), ale po kilku godzinach gra wciąga jak bagno.

nakimushi

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1923 dnia: Maja 03, 2008, 02:15:49 am »
czy tylko ja mam taka dobra wyobraznie ze ta gra wyglada dla mnie jak film momentami ?
jak slysze biadolenie ze grafika jest slaba to chyba ktos gral mniej niz 2 godziny...

im dluzej tym lepiej - wlasnie odkrylem 2 kawalek wyspy i ta gra jest ogromna a grafa zabija  / metro jest lepiej zrobione niz w singlu Kayne and Lynch a przeciez to 1% wycinka calego miasta jak nie mniej  :grin:
samochody sa kapitalne - animacja kosmiczna - oswietlenie i warunki pogodowe najwyzszych lotow ;)
deszcz wyglada jak prawdziwy
no nie moge doslownie myslec w tej chwili o innej grze
ja bym dale tej grze 11/10 chyba bo to najlepsza gra w jaka gralem od kilku lat
pozniej porobie kilka fotek jeszcze hehe bo az mnie zatyka czasem takie sa widoki

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1924 dnia: Maja 03, 2008, 02:16:21 am »
I najgorsze, gram dopiero 4 godziny, a na liczniku mam juz 9% gry.

Spójrz na to inaczej - grasz dopiero 4 godziny i masz dopiero ukończone 9% gry.

W większości grach na obecną generację po 4 godzinach byłbyś co najmniej w połowie gry (w niektórych, dochodził do ostatniego etapu).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1925 dnia: Maja 03, 2008, 02:35:45 am »
czy tylko ja mam taka dobra wyobraznie ze ta gra wyglada dla mnie jak film momentami ?
jak slysze biadolenie ze grafika jest slaba to chyba ktos gral mniej niz 2 godziny...

im dluzej tym lepiej - wlasnie odkrylem 2 kawalek wyspy i ta gra jest ogromna a grafa zabija  / metro jest lepiej zrobione niz w singlu Kayne and Lynch a przeciez to 1% wycinka calego miasta jak nie mniej  :grin:
samochody sa kapitalne - animacja kosmiczna - oswietlenie i warunki pogodowe najwyzszych lotow ;)
deszcz wyglada jak prawdziwy
no nie moge doslownie myslec w tej chwili o innej grze
ja bym dale tej grze 11/10 chyba bo to najlepsza gra w jaka gralem od kilku lat
pozniej porobie kilka fotek jeszcze hehe bo az mnie zatyka czasem takie sa widoki
Nigdzie nie powiedzałem że grafika jest słaba, ale mogłaby być lepsza ;) bo jest to jedyny element w tej grze na którym sie troche zawiodłem.Koniec tematu.

Kanashi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-04-2008
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1926 dnia: Maja 03, 2008, 10:43:47 am »
Ja się zgadzam z Isaaciem, że grafa mogłaby być lepsza. W dzień jest świetnie i bardzo mi się podoba, ale to jak miasto wygląda w nocy przy ładnej pogodzie to śmiech. Przecież nawet w GTA III lampy na ulicach bardziej dawały po oczach. Myślałem, że jak zobaczę
panoramę Algonquin w nocy to odpadnę-patrzę, a tu raczej kiepsko. Co ciekawe, ta sama panorama o każdej innej porze(w tym deszczowej czy mglistej nocy) prezentuje się bosko. Trochę kijowy jest framerate, ale to mi prawie w ogóle nie przeszkadza-widziałem gorsze. Tak poza tym to i tak nie zwracam na te rzeczy uwagi bo gra jest świetna. Zwykle gram tak z 1,5h i to jak mam czas więc raczej nie codziennie. Dopiero przy GTA chciało mi się zrobić trzy takie sesyjki w ciągu dnia :D

Mam jedynie takie uczucie, że mniej jest w tej części do roboty niż w poprzednich. Fabuła zajmuje jakieś 63% całej gry. Mało też budynków do, których można wejść(nie liczę tych w trakcie misji). Z drugiej strony giera ma lepszą fabułę i fajne misje więc nie jest źle :)

PS. Czy ktoś się orientuje czy to prawda, że w GTA IV nie ma czołgów?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1927 dnia: Maja 03, 2008, 10:47:17 am »
A mnie jakoś...bardziej podobało się SA. Jakoś cholernie ciężko nauczyć mi się topografii miasta i ogólnie taka powolność mnie wkurza. Wsiadam do samochodu....czekam...i jadę. Ludzie też powoli chodzą.
No i trochę ze strzelaniem mam problemy, ale to pewnie kwestia wprawy. I brakuje mi ulepszania Nicko: siłka, jakiś pasek staminy, czy powiększanie paska zdrowia.  Gra jest świetna ale oprócz telefonu komórkowego ( i bajerów z nim związanych), internetu i kilku smaczków (pękające opony, polacy) ta gra nie ma dużo nowego w porównaniu z SA. No i wydaje się znacznie trudniejsza. Dobra kończę te pier*olenie  i wracam grać.  :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1928 dnia: Maja 03, 2008, 11:55:47 am »
czy tylko ja mam taka dobra wyobraznie ze ta gra wyglada dla mnie jak film momentami ?
jak slysze biadolenie ze grafika jest slaba to chyba ktos gral mniej niz 2 godziny...

im dluzej tym lepiej - wlasnie odkrylem 2 kawalek wyspy i ta gra jest ogromna a grafa zabija  / metro jest lepiej zrobione niz w singlu Kayne and Lynch a przeciez to 1% wycinka calego miasta jak nie mniej  :grin:
samochody sa kapitalne - animacja kosmiczna - oswietlenie i warunki pogodowe najwyzszych lotow ;)
deszcz wyglada jak prawdziwy
no nie moge doslownie myslec w tej chwili o innej grze
ja bym dale tej grze 11/10 chyba bo to najlepsza gra w jaka gralem od kilku lat
pozniej porobie kilka fotek jeszcze hehe bo az mnie zatyka czasem takie sa widoki

To prawda! Widoki są momentami masakrujące gałki oczne. Na prawdę jeśli chodzi o wykonanie miasta, aut, postaci to jest bardzo dobrze ale wszystko psuje ta animacja. Mogło być tak pięknie ale ta animacja niszczy całe piękno Liberty City.

nakimushi

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1929 dnia: Maja 03, 2008, 11:57:51 am »
glupoty gadacie  :grin:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1930 dnia: Maja 03, 2008, 12:02:23 pm »
Mam GTA, za jakieś 2 godzine (musze się wykąpać i pare spraw załatwic) robie maraton do wieczora minimum 22 :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Honorovy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-02-2008
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1931 dnia: Maja 03, 2008, 12:14:16 pm »
Grafika jest wlasnie za dobra, nie widzialem ladniejszej gry. Tylko ze niegatywnie sie to przeklada na PLYNNOSC w grze, frame rate, slide show. Mogli by troszke ujac temu pieknemu swiatu, i zapewnic nam chociaz te stale 30fps...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1932 dnia: Maja 03, 2008, 12:25:49 pm »
Sorry, że wczoraj ignorowałem zaproszenia do multi - ale to był mój pierwszy wieczór z GTA 4.
Muszę się nacieszyć singlem  :D

nakimushi

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1933 dnia: Maja 03, 2008, 12:49:00 pm »
mi animacja nie przeszkadza - jest plynna i wystarczajaca ;)









slabe foty z netu/ wieczorem zrobie jakies porzadne foty  :grin:


crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1934 dnia: Maja 03, 2008, 12:59:58 pm »
nakimushi niezłe skriny! Kurde ta  gra jest na prawdę śliczna.
Na razie grałem parę godzin w wersję na X360 i w sumie tylko raz zobaczyłem taki denerwujący spadek framerateu. Więc ogólnie spoko.
Co do nocy to bardzo mi się ona podoba w grze - czuć porę dnia chociaż i bez świateł krucho.
Jedynie co mnie zastanawia to czy jak już zdobędę swoją własną kopie (na ps3) czy grając na Full HD 50' nie będę miał za wielu ząbków. Najczęściej i tak gram na SDTV bo mam przy nim najlepsze miejsce na konsole :D ale...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1935 dnia: Maja 03, 2008, 13:22:07 pm »
Fajne fotki Nakimushi.

Niestety ale w grze zdarzają się głupie bug'i. Stańcie obok jakiegoś zatłoczonego skrzyżowania. Jak zrobi się korek to zauważycie że im więcej będzie z tyłu przybywać aut to te w przodu mogą znikać nagle na naszych oczach. Zdarzyło mi się tak że przyjechała karetka do potrąconego na pasach (zadzwoniłem po ambulans jak go potrąciło) i zatrzymała się tak że spowodowała korek. Ustawiło się za nią masę aut i jak daleko z tyłu dojechał jakiś van to karetka po prostu zniknęła.
Opublikowane: Maj 03, 2008, 13:17:02
PS. Wiedzieliście że jadąc taksówką możecie wybić szybę i strzelać? Niezłe!

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1936 dnia: Maja 03, 2008, 13:24:09 pm »
Denerwuje mnie że w obecnej generacji konsol nie może być tak że konsola to konsola, tylko pecet...
Jak patrze na to jak działają gry w ostatnim czasie ( nie są płynne ) to aż mnie krew zalewa. Przecież kiedyś konsole kupowało się (m.in.) żeby gry działały płynnie, tak jak to miało miejsce na starszych platformach.

Pomimo tego GTA4 i tak uważam za naprawdę świetną grę, ale dawanie jej 10/10 to przesada. Jak można zignorować tak duży minus jak brak płynności. A grafika nie zasługuje napewno na dychę. Chociażby UDF, COD4, AC, HS miały lepszą grafikę. Wiem, że w GTA jest ogromny teren itp. ale panowie z Rockstar mogli by się bardziej postarać... Za dużo bezkrytyczności u obecnych recenzentów (a może wszyscy są opłacani ;) ).

Aha, i do minusów dodałbym nienaturalne (wręcz gumowe) zachowanie samochodów i problemy z ich sterowaniem.

Ogólnie dałbym grze 9-/10 co przecież oznacza, że gra jest świetna.



EDIT: mój kumpel jak zobaczył u mnie GTA4 na dużym HD TV to powiedział , że ta gra wygląda jak gówno :). Wiem, że troche przesadził, ale jednak ten brak płynności to nie wynik mojego słabego wzroku, inni też to widzą.
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2008, 13:27:17 pm wysłana przez gawi »

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1937 dnia: Maja 03, 2008, 13:25:55 pm »
jest ktos może zalogowany do social clubu ? bo założyłem konto, zlinkowałem z PSN i wciąż wyskakuje mi error
jesli komus sie udało, to może krok po kroku opisac jak to zrobił, bo chyba za głupi na to jestem :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1938 dnia: Maja 03, 2008, 13:30:01 pm »
Cytuj
nakimushi niezłe skriny! Kurde ta  gra jest na prawdę śliczna.
A ja mam SD!!!!!!!!!!!  :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
pograłem trochę w multi (do póki mnie nie wywaliło z całego PSN ), super zabawa! Coraz fajniejsze się robi te GTA. :)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1939 dnia: Maja 03, 2008, 13:34:00 pm »
Nawet zakładając że grafika to nie 10/10 to sama gra to ze spokojem 10/10.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1940 dnia: Maja 03, 2008, 13:38:45 pm »
Solid, skąd masz GTA4?

svonston

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1941 dnia: Maja 03, 2008, 13:40:35 pm »
Pewno od chlopaka siostry... Sponsoring. :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1942 dnia: Maja 03, 2008, 13:41:30 pm »
Zainstalowałem GTA i pisze starting new game i tak cały czas nawet muzyka się kończy i ciągle ten sam napis a gra mi się nie chce włączyć, co jest nie tak? :sad:
Teraz instaluje jeszcze raz może pomoże.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1943 dnia: Maja 03, 2008, 13:43:04 pm »
Dziwna sprawa mi się dzieje , jak jestem online to nie może mi się załadować gra, przy uruchamianiu zawiesza się na loadingu, a jak jestem offline to wczytuje się normalnie  :sad:

Roxas

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-02-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
  • PS3 pokaże Moc w 2008
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1944 dnia: Maja 03, 2008, 13:43:19 pm »
jak się wyłącza ten BLUR w GTA IV na PS3 bo szukam i nie mogę znalesc,jak nazywa się ta opcja????

svonston

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1945 dnia: Maja 03, 2008, 13:44:27 pm »
A to nie sa czasem te wszystkie bledy zwiazane z 60 GB-owymi PS3?

Roxas

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-02-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
  • PS3 pokaże Moc w 2008
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1946 dnia: Maja 03, 2008, 13:48:03 pm »
kur...mam tak samo!!!
przestała sie gra mi wczytaywać,mam model 60GB i loading sie wiesza mi:(
gre kupiłem wczoraj dopiero a już dzis mam zdezo:(
a pozatym jak wyłączyc ten BLUR w GTA IV bo nie wiem jak??

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1947 dnia: Maja 03, 2008, 13:48:30 pm »
Kurde jazda sportowym wozem z kamery znad maski to dopiero moc.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1948 dnia: Maja 03, 2008, 13:54:56 pm »
Pewno od chlopaka siostry... Sponsoring. :lol:
no wiadomo! ale w okolicach czwartku piątku będę mieć własną kopię na stałe.

Mnie dziś też nie chciało się załadować ( w singlu), a raz mi się zawiesiło. Włożyłem płytkę z Uncharted załadowałem grę i z powrotem włączyłem GTA i zadziałało.

Kanashi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-04-2008
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1949 dnia: Maja 03, 2008, 13:59:02 pm »
To nie jest problem z 60GB PS3. To się dzieje i na PS3 i na Xboxie. Ludzie to rozdmuchali bo najwięcej było rzekomo PS3 60 GB, którym się tak działo. Wylogujcie się z PSN i powinno być git. Można próbować parę razy załadować, też powinno zadziałać. Wogóle to my chyba mamy szczęście bo są ludzie, którym się GTA wiesza co 10-15 min. w kółko. Albo na początkowym filmiku i kaplica.

PS. Blura się nie da wyłączyć. Poza tym jak dla mnie to on zarąbisty jest :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1950 dnia: Maja 03, 2008, 14:32:55 pm »
Jak w mieście zapada mgła i pojawiają się te dymki to animacja spada drastycznie. Nie postarało się Rockstar jeśli chodzi o fremerate. Ehhh...

nakimushi

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1951 dnia: Maja 03, 2008, 14:34:14 pm »
mi sie dzisiaj zawiesilo 2 razy w ciagu godziny _ (przez pierwsze 16 godzin nic) ale potem juz gralem   i sie nie wiesz wiec mam nadzieje ze tak zostanie

Diuk

  • Gość
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1952 dnia: Maja 03, 2008, 14:40:51 pm »
Dzisiaj miałem to samo, tj zawis na loadingu, podobno dzieje się to w większości przypadków w końcowych partiach gry i to tylko jak jesteśmy online :lol:

Patch podobno będzie dostępny w najbliższych 7 dniach

Honorovy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-02-2008
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1953 dnia: Maja 03, 2008, 14:49:23 pm »
Przy tak wielkim telewizorze, jak bedziesz siedzial 100m od ekranu, to jak bys sobie zalaczyl AA x 16  :lol: . A tak na powaznie. polecam Ci kup sobie dobry hd ready z 100hz albo 120hz odswierzaniem obrazu.

nakimushi niezłe skriny! Kurde ta  gra jest na prawdę śliczna.
Na razie grałem parę godzin w wersję na X360 i w sumie tylko raz zobaczyłem taki denerwujący spadek framerateu. Więc ogólnie spoko.
Co do nocy to bardzo mi się ona podoba w grze - czuć porę dnia chociaż i bez świateł krucho.
Jedynie co mnie zastanawia to czy jak już zdobędę swoją własną kopie (na ps3) czy grając na Full HD 50' nie będę miał za wielu ząbków. Najczęściej i tak gram na SDTV bo mam przy nim najlepsze miejsce na konsole :D ale...

Opublikowane: Maj 03, 2008, 14:46:17
A poprawia frame rate  :( ?


Dzisiaj miałem to samo, tj zawis na loadingu, podobno dzieje się to w większości przypadków w końcowych partiach gry i to tylko jak jesteśmy online :lol:

Patch podobno będzie dostępny w najbliższych 7 dniach

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1954 dnia: Maja 03, 2008, 14:49:50 pm »
Ale wy macie slabe modele ps3 :-D ,ani jednej zawiechy i 2 przyciecia przy 5 gwiazdkach prawie nie zauwazalne 8) I jedynie co sie dorysowywuje to kepy trawy.

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1955 dnia: Maja 03, 2008, 15:09:49 pm »
i teraz powiedzcie mi jak można za takie błędy wystawiać 10/10 ?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1956 dnia: Maja 03, 2008, 15:17:30 pm »
Ale wy macie slabe modele ps3 :-D ,ani jednej zawiechy i 2 przyciecia przy 5 gwiazdkach prawie nie zauwazalne 8) I jedynie co sie dorysowywuje to kepy trawy.

Jaką masz wersje PS3? 40gb, 80gb, 60gb ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1957 dnia: Maja 03, 2008, 15:22:08 pm »
i teraz powiedzcie mi jak można za takie błędy wystawiać 10/10 ?

Dlatego ja już przed premierą pisałem że te ściemy IGN'u i innych o super płynnej animacji to zwykły przekupiony bełkot. Dziwię się ocenom za oprawę 10/10 bo to śmiech na sali. Owszem gdyby gra trzymała cały czas 30 klatek bez pierdnięcia to bym wystawił 10/10 za A/V z czystym sumieniem. Niestety ale taka płynność jak ma GTA4 jest niedopuszczalna w tych czasach i Rockstar tutaj się nie popisało.

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1958 dnia: Maja 03, 2008, 15:30:26 pm »
kur...mam tak samo!!!
przestała sie gra mi wczytaywać,mam model 60GB i loading sie wiesza mi:(
gre kupiłem wczoraj dopiero a już dzis mam zdezo:(
a pozatym jak wyłączyc ten BLUR w GTA IV bo nie wiem jak??

Już to dawałem ale teraz otwartym tekstem.
12 czynności które Rockstar zaleca zrobić jak wiesza ci się wersja na PS3 - manewry godne przyśpieszaniu PES'a   wyłącz to, wyłącz tamto, wyłącz "żeby niczego nie było"

http://www.gamespot.com/news/6190279.html

Cytuj
1) Delete the game's install data. This is done via the PS3 options. Scroll along the cross media bar until you reach the 'Game' tab, now scroll up / down the list until you reach the 'Game Data Utility' Enter this and locate the GTA IV option. Highlight this and press triangle once, from the menu select Delete. This will delete the game's install information.

2) Delete the game's save files. To delete any save files you will need to do the following. Scroll along the cross media bar until you reach the 'Game' tab, now scroll up / down the list until you reach the 'Save Data Utility' Enter this and locate the GTA IV option. Highlight this and press triangle once, and from the context menu select Delete.

3) Disable your Internet connectivity for the PS3. To do this scroll along the cross media bar until you reach the 'Settings' tab, now scroll up / down the list until you reach the 'Network Settings'. Now scroll down to the Internet connection option and press x, now select the disable option. Once this has been done unplug the ethernet cable if you are connecting to the Internet if using this.

4) Disable the console's information board. To do this scroll along the cross media bar until you reach the 'Network' tab, now scroll up / down the list until you reach the 'Information Board', highlight this and press triangle. From the menu select 'Do not display' Press X to confirm this.

5) Disable Media Server functionality. Scroll to Settings, now scroll up / down to 'Network Settings' select Media Server connection. Once this has been done press triangle and change the option Disabled.

6) Delete all of the system's Internet cache. To do this scroll along the cross media bar until you reach the 'Network' tab, now scroll up / down the list until you reach the 'Internet Browser', highlight this and press X. Once you browser opens press the triangle button once, from the new menu highlight the 'Tools' option and press X. Scroll down the menu until you reach 'Delete Cookies' and press X. Confirm the files deletion. Repeat this for 'Delete Cache'.

7 ) Turn off the PS3 screen saver. Use the cross media bar to scroll to 'Settings', select 'Display Settings'. Now highlight 'Screensaver' and set this to 'Do not use'.

8 ) Once this has been done, manually restart you PS3 by holding down the power button for 5 seconds it will beep once and then shut down. Release the power button and re-press it and hold for about 5 seconds. The system will then boot and reset all display settings. You will be prompted to reset your display settings to how you require them.

9) Once restarted please try the game again, you will be prompted to reinstall.

Once the game has started please turn off the following features:

1) The game's auto-save. Press Start, Game, and locate the Auto-save option. Turn this off.

2) Turn off the game's flicker filter. Press Start, Display and locate the Flicker Filter option. Turn this off.

3) Turn off the controller vibration feature. Press Start, Controls and locate the vibration option. Turn this off.
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: GTA IV (wersja na PS3)
« Odpowiedź #1959 dnia: Maja 03, 2008, 15:32:09 pm »
Ale wy macie slabe modele ps3 :-D ,ani jednej zawiechy i 2 przyciecia przy 5 gwiazdkach prawie nie zauwazalne 8) I jedynie co sie dorysowywuje to kepy trawy.

Jaką masz wersje PS3? 40gb, 80gb, 60gb ?
60gb
Grafika w skali  10 stopniowej 8 nie wiem czego wy chcecie od tej plynnosci na okolo 35 godzin grania 2
przyciecia przy duzej zadymie .
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2008, 15:36:10 pm wysłana przez wsciekly_blondyn »