Autor Wątek: Mass Effect 2  (Przeczytany 125105 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #280 dnia: Listopada 14, 2009, 14:38:02 pm »
Brzydal!
I to straszny.
Może okładka wersji PS3 będzie ładniejsza :roll:
PSN ID: WojtqGO

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #281 dnia: Listopada 14, 2009, 18:41:28 pm »
Jakaś taka dziwna. Na cholerę znaczki producentów są tak wysoko? Powinny być jak najniżej :P.

lupinator

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #282 dnia: Listopada 14, 2009, 18:47:07 pm »
Wygląda jak robiona przez fana z pierwszego lepszego artu.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #283 dnia: Listopada 14, 2009, 19:45:17 pm »
Okładka mocno kiczowata, ale ma swój styl i mi się nawet podoba :) Przypomina mi designem filmy sf z lat 80-tych.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #284 dnia: Listopada 14, 2009, 19:49:54 pm »
Mnie wkurza to, że zarówno okładka ME jak i ME2 (obie wersje) skupiają się na domyślnym (do tego męskim) Shepardzie.
To nie jest mój Shepard, ja go nie znam, więc co on robi na okładce mojej gry. :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #285 dnia: Listopada 14, 2009, 20:09:03 pm »
Mnie wkurza to, że zarówno okładka ME jak i ME2 (obie wersje) skupiają się na domyślnym (do tego męskim) Shepardzie.
To nie jest mój Shepard, ja go nie znam, więc co on robi na okładce mojej gry. :/
Mnie by wkurzało jakby go nie było na okładce. Laską też można pograć, ale stanowi to raczej dodatek i ukłon w stronę kobiecej części graczy (a w przypadku ME na pewno będą należeć do mniejszości). Poza tym na wszystkich filmikach i screenach spotykamy się właśnie z męskim Shephardem i to jego wizerunek jest kojarzony z grą. No i do całej otoczki dużo lepiej pasuje męski madafaka, niż chuda dzierlatka. Gra stawia na realizm (mimo wszystko) i danie głównej postaci jako bohaterki byłoby mało racjonalne.

Oczywiście wiem, że jesteś chociaż za okładką neutralną, ale to byłoby chyba słabe posunięcie marketingowe. Gra musi być łatwo i dobrze identyfikowana, a do tego nic nie sprawdza się tak dobrze, jak charakterystyczny bohater/ka.

Osobiście wyglądowi shepharda nic nie mogę zarzucić i świetnie mi pasuje na charyzmatycznego żołnierza. Dodatkowe opcje traktuję wyłącznie jako bonus.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #286 dnia: Listopada 14, 2009, 20:39:00 pm »
No i do całej otoczki dużo lepiej pasuje męski madafaka, niż chuda dzierlatka.

Czy serialnie byłbyś w stanie powiedzieć takiej Ashley prosto w twarz, że jest "chudą dzierlatką"? :P
Większość razy przeszedłem grę męskim Shepardem, ale nie zmienia to faktu, że żeńska wersja również świetnie pasowała do roli żołnierza-zbawcy galaktyki, nie było w tym nic nienaturalnego. No i Jennifer Hale pokazała dużo lepszą grę aktorską ;).

Nie mam nic do domyślnego Sheparda, jednak po prostu wychodzę z założenia, że jeżeli gra daje mi możliwość tworzenia własnego bohatera, to jednocześnie nie powinna traktować domyślnego modelu jako tego jedynego prawdziwego, umieszczając go na każdym kroku. Nie jest to oczywiście nic, co sprawia, że nie śpię po nocach ;), ot po prostu nie lubię myśleć, że mój Shepard to właśnie "bonus", a nie ten właściwy Shepard.

Dlatego właśnie też podoba mi się cholernie okładka z Edycji Kolekcjonerskiej:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #287 dnia: Listopada 15, 2009, 07:38:26 am »
Cytuj
Dlatego właśnie też podoba mi się cholernie okładka z Edycji Kolekcjonerskiej:
Mi też się podoba i nawet zastanawiałem się nad kupnem, ale płacić 100zł więcej za dosyć marne bonusy to przesada.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
PSN ID: WojtqGO

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #289 dnia: Listopada 26, 2009, 13:30:27 pm »
Panowie sorry, że nie o ME2, ale mam pytanie odnośnie ME 1. Ile trzeba ciorać żeby przeskoczyć z poziomu 59 na 60 i odblokować osiągnięcie ??? Jestem przy czwartym podejściu gry i ciągle nic ;/ Już gdzieś tak w połowie drugiego podejścia miałem poziom 59. Aktualnie przeszedłem grę 3 razy i jeszcze mi nie nabiło poziomu 60. O co w tym chodzi ??? Aha jeszcze jedno. Ile trzeba mieć tych punktów doświadczenia żeby odblokować ten cholerny level 60 ???
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2009, 13:56:16 pm wysłana przez luk »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #290 dnia: Listopada 26, 2009, 15:42:45 pm »
Ilość punktów doświadczenia (obecną i potrzebną do zdobycia następnego poziomu) masz napisaną na ekranie, w którym przydzielasz punkty doświadczenia konkretnym umiejętnościom. Nie wiem, czemu tak długo Ci idzie zdobycie tego poziomu 60. Z tego co pamiętam, to gdzieś w połowie trzeciego podejścia miałem poziom 60 (wypełniałem przy tym wszystkie misje poboczne i zbierałem te wszystkie minerały itp.).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #291 dnia: Listopada 26, 2009, 15:48:00 pm »
Z tego co czytałem w sieci to na 60 poziom trzeba mieć ok 900000 XP
http://meforums.bioware.com/viewtopic.html?topic=601599&forum=104

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #292 dnia: Listopada 26, 2009, 16:33:47 pm »
Ilość punktów doświadczenia (obecną i potrzebną do zdobycia następnego poziomu) masz napisaną na ekranie, w którym przydzielasz punkty doświadczenia konkretnym umiejętnościom. Nie wiem, czemu tak długo Ci idzie zdobycie tego poziomu 60. Z tego co pamiętam, to gdzieś w połowie trzeciego podejścia miałem poziom 60 (wypełniałem przy tym wszystkie misje poboczne i zbierałem te wszystkie minerały itp.).

Pewnie problem w tym, że przechodząc grę 3x to tylko raz zaliczyłem ją na 100%. Następne dwa podejścia były troszkę oszukane, bo tylko rozbrajałem watek główny i nabijałem niektóre osiągnięcia. Ale jak sobie pomyśle, że przyjdzie mi jeszcze raz zajmować się tymi BEZNADZIEJNYMI misjami pobocznymi, to mi się troszkę odechciewa. Wątek główny jest świetny, natomiast misje poboczne (zbieranie minerałów, odwiedzanie ciągle tych samych jaskiń i pomieszczeń) no po prostu odechciewa się ;/ Żeby grę przejść na 100% ponownie trzeba poświęcić jakieś 30 godzin.

Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie Mr_Zombie. Żeby odblokować osiągnięcia związane z przejściem gry z wybranymi towarzyszami, to trzeba zaliczać wszystkie misje poboczne od nowa ???

mateo

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #293 dnia: Listopada 26, 2009, 17:10:26 pm »
Oby EA zrobiło dobry uczynek i wydali grę również na PS3. Jest na to duża szansa.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #294 dnia: Listopada 26, 2009, 18:53:33 pm »
Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie Mr_Zombie. Żeby odblokować osiągnięcia związane z przejściem gry z wybranymi towarzyszami, to trzeba zaliczać wszystkie misje poboczne od nowa ???

Nie mam pojęcia - sam się o to wielokrotnie pytałem, ale nie dostawałem odpowiedzi :P.
Ja na razie przeszedłem grę 4 razy i za każdym razem robiłem wszystkie misje poboczne oraz zbierałem wszystkie gówna (przy drugim przechodzeniu powiedziałem sobie, że nie będę polował na minerały, ale jak tylko pojawiały się na radarze to mnie kusiły :lol:). Sam jestem tego ciekaw, bo została mi chyba jeszcze do przejścia gra z Kaidenem, a nie chce mi się po raz 5 przechodzić wszystkich misji.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #295 dnia: Listopada 26, 2009, 19:28:39 pm »
Ilość punktów doświadczenia (obecną i potrzebną do zdobycia następnego poziomu) masz napisaną na ekranie, w którym przydzielasz punkty doświadczenia konkretnym umiejętnościom. Nie wiem, czemu tak długo Ci idzie zdobycie tego poziomu 60. Z tego co pamiętam, to gdzieś w połowie trzeciego podejścia miałem poziom 60 (wypełniałem przy tym wszystkie misje poboczne i zbierałem te wszystkie minerały itp.).

Pewnie problem w tym, że przechodząc grę 3x to tylko raz zaliczyłem ją na 100%. Następne dwa podejścia były troszkę oszukane, bo tylko rozbrajałem watek główny i nabijałem niektóre osiągnięcia. Ale jak sobie pomyśle, że przyjdzie mi jeszcze raz zajmować się tymi BEZNADZIEJNYMI misjami pobocznymi, to mi się troszkę odechciewa. Wątek główny jest świetny, natomiast misje poboczne (zbieranie minerałów, odwiedzanie ciągle tych samych jaskiń i pomieszczeń) no po prostu odechciewa się ;/ Żeby grę przejść na 100% ponownie trzeba poświęcić jakieś 30 godzin.

Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie Mr_Zombie. Żeby odblokować osiągnięcia związane z przejściem gry z wybranymi towarzyszami, to trzeba zaliczać wszystkie misje poboczne od nowa ???
Ja 60 poziom zaliczyłem pod koniec drugiego podejścia z tego co pamiętam, ale zaliczałem wszystko na 1005 i co bardzo ważne zabijałem wrogów zawsze na "dwóch nogach". Przypominam, że jak zabijesz kogoś siedząc w Mako to dostajesz 3x mniej expa. No i chyba miałem ściągnięty dodatek Bring Down the Sky.

Co do drugiego pytania to trzeba zaliczyć 75% wszystkich misji podczas jednego podejścia. Z prostego rachunku wynika, że najłatwiej zrobić to zadanie Ashley, czy Kaidanem, a najtrudniej Liarą.

Acha, ja przeszedłem gierkę 7 razy więc co nieco wiem ;)

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #296 dnia: Listopada 26, 2009, 22:32:18 pm »
Dzięki chłopaki za szybkie wyjaśnienia  :-D. 3 minuty temu pękł level 60 i wreście wyznaczona granica 800GS przekroczona. Normalnie bym grę przeszedł ze 2x i opchnął na allegro, ale brakuje mi parę archiwasów i człowiek ma koszmary nocne. Te osiągnięcia to jest jakieś wcielone zło  :lol:. Nie wiem dlaczego mi się tak uroiło we łbie, że muszę z każdej gry wydusić te magiczne 800GS. Z jednej strony to fajna sprawa, bo motywuje do dalszego szarpania w grę, którą się praktycznie już przeszło. Znowu z drugiej strony te osiągnięcia ryją strasznie mózgi i czasami się gra tylko i wyłącznie dla punktów GS. Na szczęście ME jest warta przejścia przynajmniej 3-4x. Masa wątków, wciągająca fabuła, bardzo dobrze napisane dialogi, no można tak bez końca wymieniać.
Aha i jeszcze jedno. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej w roli głównej wypada Pani Schepard tzn. lepiej jest dopasowany głos kobiety i bardziej można się wczuć w stworzona przez siebie postać. (I tylko grając Pani komandor można obejrzeć scenkę les  :grin:)
ME ukończone i z wywalonym jęzorem czekam na drugą część 8). Ciekawi mnie czy to prawda jest z tym, że będziemy kontynuować przygodę już napakowaną postacią z części pierwszej i najważniejsze. Czy nasze postępowania w pierwszej części będą wpływać na to, co przygotowali nam w ME2 :shock:

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #297 dnia: Listopada 27, 2009, 01:32:26 am »
Ciekawi mnie czy to prawda jest z tym, że będziemy kontynuować przygodę już napakowaną postacią z części pierwszej i najważniejsze. Czy nasze postępowania w pierwszej części będą wpływać na to, co przygotowali nam w ME2 :shock:
Postać nie będzie napakowana i uzbrojona, między innymi pewnie dlatego, że będzie można zmienić klasę swojej postaci. Za przeniesienie Sheparda na 60 poziomie mają być bonusy. Wybory z pierwszej części będą miały wpływ, takie od początku było założenie serii

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

lupinator

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #298 dnia: Grudnia 14, 2009, 22:49:59 pm »
Edycja kolekcjonerska na obrazku:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #299 dnia: Grudnia 19, 2009, 10:24:48 am »
Nie rozumiem jak można wypuszczać tyle materiałów z gry :-? Praktycznie codziennie wychodzi jakiś filmik odnośnie, rasy, klasy, przeciwników, czy członków drużyny. Moim zdaniem EA ostro przegina, tym bardziej, że do premiery pozostał ponad miesiąc. Osobiście oglądam średnio co dziesiąty materiał, ale jeśli ktoś czyta każdy news, to sama gra już go niczym nie zaskoczy.

Wydaje mi się, że EA chce sprawdzić jak bombardowanie nas tonami materiałów wpłynie na sprzedaż gry. Jeśli ME2 sprzeda się bardzo dobrze (a mam nadzieję, że tak, bo dla mnie będzie to najprawdopodobniej gra roku 2010), to pewnie przyszłe produkcje będą podobnie promowane (co już średnio mi się podoba). Na szczęście każdy ma wybór i nadwyżkę materiałów można ominąć szerokim łukiem. Gorzej pewnie jednak będzie się mieć sprawa z recenzjami, w których gra oberwie za brak nowości, czy świeżości.

Unlimited

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #300 dnia: Grudnia 19, 2009, 10:54:41 am »
Zgadzam się z Tobą, EA przegina. Choć to będzie as w rękawie na rok 2010 tak samo jak nowy SC. :)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #301 dnia: Grudnia 19, 2009, 13:31:00 pm »
Ja tak mam z MW2. Starałem się nie oglądać materiałów a i tak grając ciągle mam wrażenie, że "już to widziałem". Randomowe screeny zrobiły swoje, niestety. :-?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #302 dnia: Grudnia 19, 2009, 13:47:28 pm »
Dlatego ja przestałem oglądać jakiekolwiek filmiki wypuszczone po zaprezentowaniu bodajże Subject Zero (tej biotyczki ogolonej na łyso i całej wytatułowanej). Zaczynając grę w Mass Effect nie wiedziałem o grze praktycznie nic (widziałem tylko trailer z E3 2007 bodajże, potem się tą grą w ogóle nie interesowałem), dzięki czemu wszystko było tam dla mnie nowe - i to było zarąbiste.

A przy okazji filmików, cały początek gry (intro + kreator postaci) z niemieckim dubbingiem: http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=13257
Kreator postaci (jedyna rzecz, którą w tym filmiku widziałem, całe intro pominąłem) zaczyna się gdzieś w 2:30 minucie.
Niestety, wygląda na to, że największa bolączka głów z ME, czyli okropne, plastikowe włosy, została niepoprawiona :/. Czyli znowu kobiety, które nie są asari, będą wyglądały fatalnie.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #303 dnia: Grudnia 19, 2009, 21:41:45 pm »
W sumie to mam nawet takie pytanie dla tych co oglądają materiały promocyjne. Dodali w ME2 jakieś nowe klasy, podklasy, lub umiejętności?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #304 dnia: Grudnia 19, 2009, 23:18:44 pm »
Ja tez nic juz nie ogladam od dawna, do premiery blisko, a to RPG o spoilery latwo. Tak samo mam zreszta z Heavy Rain, wiem, ze kupie, zadne video nie musi mnie juz przekonywac ;]

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #305 dnia: Grudnia 20, 2009, 11:23:56 am »
W sumie to mam nawet takie pytanie dla tych co oglądają materiały promocyjne. Dodali w ME2 jakieś nowe klasy, podklasy, lub umiejętności?

Widzieć nie widziałem, ale z tego co czytałem różne komentarze na NeoGAF, to klasy pozostały te same, ale każda z klas została silnie rozbudowana o nowe umiejętności.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #306 dnia: Grudnia 22, 2009, 20:23:52 pm »
Na MarketPlace oraz jest już dostępny nowy, 3 minutowy, trailer CGI przedstawiający wszystkich członków załogi, którego krótszy fragment był dostępny bodajże tydzień temu; ale ponieważ go nie oglądam już żadnych filmików z gry, więc nie mam co do niego żadnej opinii :P.

GameSpot zamieścił filmik przedstawiający wszystkie nowości w rozgrywce:
(kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #307 dnia: Grudnia 22, 2009, 22:12:16 pm »
A journal? :>

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #308 dnia: Grudnia 22, 2009, 23:08:48 pm »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #309 dnia: Grudnia 29, 2009, 11:23:47 am »
Krótki filmik z kreatora postaci (prawdopodobnie to fragment z filmiku, który wcześniej dawałem):


Rzecz warta zauważenia to kod, który się generuje wraz z wyglądem postaci = nie trzeba będzie zapisywać pozycji każdego z suwaków, by potem odtworzyć daną twarz.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #310 dnia: Stycznia 02, 2010, 16:51:39 pm »
Nawet całkiem ładnie to się prezentuje .  :roll:

lupinator

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #311 dnia: Stycznia 07, 2010, 19:46:54 pm »
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2010, 19:52:46 pm wysłana przez Lupi »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #312 dnia: Stycznia 08, 2010, 20:30:34 pm »
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=9877420

Na Xboxie będzie tylko polska wersja. Edycja kolekcjonerska będzie za to po angielsku :).

Jak czytam te komentarze to wydaje mi się, że oni są poj**ani. Przy Risen, który miał kinówkę (tylko na PC) błagali i płakali na klęczkach za brak dubbingu, a tu nagle sytuacja się odwraca.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2010, 20:32:24 pm wysłana przez tytacz »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #313 dnia: Stycznia 08, 2010, 20:33:41 pm »
Jednym słowem, współczucia.
Wprawdzie dubbing w ME2 zapowiada się o niebo lepiej, niż dubbing ME1, to jednak mimo wszystko angielski VA > polski VA.
W polskim nie ma Jennifer Hale, więc już przegrywa na wstępie  :angel:.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

deepthroat

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #314 dnia: Stycznia 08, 2010, 20:54:25 pm »
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=9877420

Na Xboxie będzie tylko polska wersja. Edycja kolekcjonerska będzie za to po angielsku :).

Jak czytam te komentarze to wydaje mi się, że oni są poj**ani. Przy Risen, który miał kinówkę (tylko na PC) błagali i płakali na klęczkach za brak dubbingu, a tu nagle sytuacja się odwraca.
Połowa po polsku nie potrafi pisać poprawnie, a płaczą o ten angielski. :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #315 dnia: Stycznia 08, 2010, 21:03:46 pm »
Może po angielsku potrafią :P
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

deepthroat

  • Gość
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #316 dnia: Stycznia 08, 2010, 21:17:21 pm »
Może po angielsku potrafią :P
Każdy potrafi, póki nie musi mówić/pisać. Wtedy wychodzi "znajomość". ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #317 dnia: Stycznia 08, 2010, 21:32:18 pm »
Jesli polska wersja ME 2 bedzie miala takie uber teksty i taki fajny voice acting, i dobor aktorow to Wam tylko wspolczuje. Kto nie wie jak fatalnie bylo niech zapozna sie z ponizszym linkiem [w sumie dzisiaj tez sie dowiedzialem, ze polska byla tak beznadziejna, ale nie grywam w polskie wersje, wiec mi rybka :P]


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #318 dnia: Stycznia 08, 2010, 21:39:10 pm »
A ja właśnie językowym debeściakiem nie jestem i chętnie zagrałbym po polsku, ale z drugiej strony nie mam ochoty psuć sobie gry voice actingiem Nowickiego i Maleńczuka. Już w Dragon Age dubbing niektórych postaci wybitnie mi nie spasował, a w Mass Effect prowadzenie rozmów stanowiło dla mnie 3/4 zabawy. Lipa.

szpynda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-01-2007
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Mass Effect 2
« Odpowiedź #319 dnia: Stycznia 09, 2010, 00:31:42 am »
Lipa Panowie na całego. Za brak wersji kinowej! Tylko tyle załatwiłoby wszystkie problemy. Co będzie z DLC i patchami? Będzie jak z Fallout 3? Bardzo podobało mi się rozwiązanie z "1". Dialogi były idealnie przetłumaczone i nie traciło się oryginalnych głosów. Jestem totalnym przeciwnikiem dubbingu czy to w grach czy w filmach. Oprócz tych dla dzieci, a o ile wiem ME2 nie jest do nich skierowany. Porażka totalna jak dla mnie.