Autor Wątek: Trofea  (Przeczytany 81311 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Trofea
« Odpowiedź #240 dnia: Kwietnia 14, 2009, 10:06:57 am »
Sam się aktualizuje 2 razy w tygodniu, jeżeli utworzysz konto na MMOS.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Trofea
« Odpowiedź #241 dnia: Kwietnia 14, 2009, 10:09:01 am »
O kurde OtwockCrew to znajomy mojego kolegi :) mam go na liście i nawet nie wiedziałem że jest w rankingu...
Ja bym wylądował gdzieś w okolicach 55.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #242 dnia: Kwietnia 18, 2009, 21:41:26 pm »
Panowie jest jakiś sposób na walkę z Radeciem by poszło łatwo i bez problemów ? Robię trofeum za przejście gry bez ginięcia i został mi tylko ten etap. A tak w ogóle to zaliczy mi trofeum, gdy połowa gry jest na Easy bez deathów, a połowa na Normalu i Veteranie ? Czy całość musi być z jednego poziomu trudności ?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trofea
« Odpowiedź #243 dnia: Kwietnia 18, 2009, 21:48:55 pm »
Panowie jest jakiś sposób na walkę z Radeciem by poszło łatwo i bez problemów ?
Ja zrobiłem tak, że zszedłem na dół, łapnąłem shotguna, latałem w kółko i do niego strzelałem. Ogólnie trza być w ruchu i uważać na jego teleporty. Na końcu jak się przeteleportuje na schody to szybki strzał ze snajpery i po sprawie.
: Kwiecień 18, 2009, 21:46:36 pm
Robię trofeum za przejście gry bez ginięcia i został mi tylko ten etap. A tak w ogóle to zaliczy mi trofeum, gdy połowa gry jest na Easy bez deathów, a połowa na Normalu i Veteranie ? Czy całość musi być z jednego poziomu trudności ?
Wydaje mi się, że musi być na jednym poziomie trudności.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #244 dnia: Kwietnia 18, 2009, 21:53:03 pm »
Eh źle napisałem chodziło mi o sposób na jego obstawę bo z nim to daje radę. Gdzie nie stanę to pełno tego ludziska. A Rico to ciota i nie daję sobie sam rady.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trofea
« Odpowiedź #245 dnia: Kwietnia 18, 2009, 21:59:00 pm »
Eh źle napisałem chodziło mi o sposób na jego obstawę bo z nim to daje radę. Gdzie nie stanę to pełno tego ludziska. A Rico to ciota i nie daję sobie sam rady.
Ja stanąłem na balkonie, za lewym filarem. Z lewej masz widok na schody jakby 'ryśki' wbiegały, z prawej patrzysz jak sobie Rico daje radę, od razu lookasz na dół i eliminujesz wrogów. Dobrze jest też podpalić ścianę i podłogę przy lewych schodach, żeby wbiegający Helghaści od razu wpadali w ogień. Niedaleko jest też stoisko z broniami. Wymieniasz na granatnik i ładujesz szybką serią daleko na koniec planszy jak wrogowie wybiegają z drzwi. Ogólnie trudny moment, skojarzył mi się z ostatnim etapem w Black.
Jak wyskoczą goście z bazookami łap za snajperę i biegając na balkonie lewo prawo zdejmuj ich jeden po drugim. Pamiętaj, że pod pochodniami kryją się butle z gazem, które mogą pomóc w wyeliminowaniu właśnie tych Helghastów.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2009, 22:07:47 pm wysłana przez Ryo »

Bocian

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-04-2009
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #246 dnia: Maja 05, 2009, 21:33:34 pm »
Eh źle napisałem chodziło mi o sposób na jego obstawę bo z nim to daje radę. Gdzie nie stanę to pełno tego ludziska. A Rico to ciota i nie daję sobie sam rady.

Ja miałem ciutek inną metodę, ogólnie pierwsze napływy jego wspaniałej straży można łatwo zdjąć. Chowamy się za najdalszą skrzynką i strzelamy ile się da do momentu kiedy otwierają się drzwi na balkon. (najlepiej porozwalać butle gazowe na początku zanim wyjdzie Radec, lepiej nie zginąć przez przypadek od strzałów w butle). Na balkonie jak już jesteś to totalny lajt, wyciągasz nóż i biegasz od prawej do lewej i zabijasz Shock Trooperów (dokładnie w kolejności P i L). Łącznie 4 razy wbiegną na górę potem reszta śmierdzi na dole. Tych szybko można zdjąć z karabinu, taki tip w późniejszym etapie najbezpieczniejsze miejsce na balkonie to bycie po lewej stronie przy meblach tuż za schodami, ma się ładny widok na plac łatwo ściągnąć kolesi z rakietnicami no i bez problemu można powybijać czubków wchodzących na schody. Głównie właśnie w tym miejscu na balkonie siedziałem, no i ważne jest byś miał jak najdłużej ciężką maszynówkę Helghastową jest dość poręczna i precyzyjna. Nie wyrzuciłbym jej dla niczego innego... ale z racji, że kończy się amunicja zamień na snajperkę lub granatnik. Tak samo dobrze jest pochodzić z nożem jest niezastąpionym kompanem, który nie raz uratował mi skórę. Na poziomie Elite jest dość często używany, przynajmniej przeze mnie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Trofea
« Odpowiedź #247 dnia: Maja 10, 2009, 16:50:25 pm »
Panowie jest jakiś sposób na walkę z Radeciem by poszło łatwo i bez problemów ? Robię trofeum za przejście gry bez ginięcia i został mi tylko ten etap. A tak w ogóle to zaliczy mi trofeum, gdy połowa gry jest na Easy bez deathów, a połowa na Normalu i Veteranie ? Czy całość musi być z jednego poziomu trudności ?

A tutaj i moja porada. Polecam skorzystać. http://www.neogo.pl/forum/index.php?topic=2148.msg483302#msg483302

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Trofea
« Odpowiedź #248 dnia: Maja 17, 2009, 17:24:00 pm »
Mam problem z jednym trophy w Linger In Shadows a mianowicie z Greetings To Madwizards, mimo najszczerszych chęci nie da się tego "nakręcić", wiem mniej-więcej gdzie to jest z filmu na yt ale nie che mi tego zaliczyć.
Macie jakiś sposób na to trophy?
Wszystko od nowa, od początku...

rave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2009
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #249 dnia: Maja 18, 2009, 09:35:23 am »
trofea z uncharted są ekstra - same wskakują - nie to co te  pixel junk eden, nie dość, że białej gorączki dostajesz, to jeszcze okazuje się, że nic z tego - ja na przykład osiągnąłem sto tysięcy pyłków i nic.
Tymczasem w uncharted pięknie wskakują. Mam nadzieję, że w warhawku jakoś to, co jest w profilu online przełoży się na trofea.

Sorki za powrót do tak starego tematu ale mam świeżo nabyta plejke oraz między innymi własnie Uncharted, wszystko pięknie zaktualizowane konsola podpięta pod net zdobywam jakies nagrody ale nie wskakuja mi trofea...w Killzone 2 jest git ale w Uncharted dupa blada jak miałem 0 % tak mam nadal choć z listy już z 10 mam pukniętych...:/ Na PSN żadnego patcha nie widzę...nie wiem jestem przyzwyczajony do klocka gdiz emi achivmenty pięknie wskakuja a tu taki zonk:/

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Trofea
« Odpowiedź #250 dnia: Maja 18, 2009, 10:42:51 am »
A czy zanim ściągnąłeś patcha, grałeś wcześniej w Uncharted?
Czy może zacząłeś pierwszy raz grać po ściągnięciu patcha?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Trofea
« Odpowiedź #251 dnia: Maja 18, 2009, 12:10:31 pm »
Może na easy grasz. Jak wejdziesz w medale to zobacz czy w rogu nie masz takiego przekreślonego znaczka trofea.

rave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2009
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #252 dnia: Maja 18, 2009, 14:18:55 pm »
Gram na normalu więc trofea wpadac powinny, a co do patcha to kosola była podpięta raczej od razu bo chyba nwet mi się soft zaktualizował ale głowy nie dam sobie uciąć..błem troszke po piwku;) Mogłem najpierw odpalić uncharted nim! podpiąlem PSN...tylko żę nie przypominam Sobie by mi się jakikolwiek patch do Uncharted ściągał...w opisie gry mam chyb ainfo że mam wersję 1.01 lub 1.1...

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #253 dnia: Maja 18, 2009, 14:20:57 pm »
Gram na normalu więc trofea wpadac powinny, a co do patcha to kosola była podpięta raczej od razu bo chyba nwet mi się soft zaktualizował ale głowy nie dam sobie uciąć..błem troszke po piwku;) Mogłem najpierw odpalić uncharted nim! podpiąlem PSN...tylko żę nie przypominam Sobie by mi się jakikolwiek patch do Uncharted ściągał...w opisie gry mam chyb ainfo że mam wersję 1.01 lub 1.1...
Wejdź w Trophy w zakładce GAME i sprawdź czy6 jest Uncharted, jak jest to masz nową łatkę dodającą.

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: Trofea
« Odpowiedź #254 dnia: Maja 18, 2009, 16:38:53 pm »
Gram na normalu więc trofea wpadac powinny, a co do patcha to kosola była podpięta raczej od razu bo chyba nwet mi się soft zaktualizował ale głowy nie dam sobie uciąć..błem troszke po piwku;) Mogłem najpierw odpalić uncharted nim! podpiąlem PSN...tylko żę nie przypominam Sobie by mi się jakikolwiek patch do Uncharted ściągał...w opisie gry mam chyb ainfo że mam wersję 1.01 lub 1.1...

Drake w wydaniu pierwszym potrzebował ściągnięcie patch'a(13MB) wersja platynowa miała trofiki już "wbudowane" może po prostu zacząłeś szarpać w grę zanim założyłeś konto na PSN i temu ci teraz nie zalicza. Skasuj save'a i zacznij grać jeszcze raz.

rave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2009
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #255 dnia: Maja 18, 2009, 22:08:51 pm »
Pewnie tak było bo mam platynkę w game trophy mam pokazanego Uncharted i 0% więc teoretycznie widzi praktycznie nie , zapewne musiałbym grac od początku ale mi się chyba nie chce jestem w 6 lvl-u i jak myślę o grze od początku to to chyba Sobie trofea odpuszczę .Miło jak się same zbierają ale dla samego zbierania to ja grac ponownie nie będę:/ pozdr i dzięki za pomoc dla wszystkich:)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Trofea
« Odpowiedź #256 dnia: Maja 18, 2009, 22:13:21 pm »
e tam, gierka jest świetna, ma sporo bonusów itp, ja bym zbierał :P

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: Trofea
« Odpowiedź #257 dnia: Maja 18, 2009, 22:26:13 pm »
Pewnie tak było bo mam platynkę w game trophy mam pokazanego Uncharted i 0% więc teoretycznie widzi praktycznie nie , zapewne musiałbym grac od początku ale mi się chyba nie chce jestem w 6 lvl-u i jak myślę o grze od początku to to chyba Sobie trofea odpuszczę .Miło jak się same zbierają ale dla samego zbierania to ja grac ponownie nie będę:/ pozdr i dzięki za pomoc dla wszystkich:)

Zawsze możesz zrzucić obecny save na jakąś pamięć flash(o ile nie jest zabezpieczony przed kopiowaniem - alternatywa to zrobić backup i potem go przywrócić) i zacząć od początku na nowym żeby sprawdzić czy zadziała, jak nie zadziała to wrzucasz z powrotem starego i jest ok.
Jeżeli byś chciał platynę stuknąć w grze to i tak nie obejdzie sie bez kilkukrotnego jej skończenia - a giera kozak i zdobycie w niej platyny to pikuś :cool:

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Trofea
« Odpowiedź #258 dnia: Maja 20, 2009, 18:12:11 pm »
Mam pytanie. Jak ,,wkleić'' mój trophycard pod moim profilem?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Trofea
« Odpowiedź #259 dnia: Maja 20, 2009, 18:17:59 pm »
Wchodzisz w profil-> Dane publiczne-> i w ramce Podpis wpisujesz. Jak założysz trophy card to tam bedziesz miał do  skopiowania odnośnik.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Trofea
« Odpowiedź #260 dnia: Maja 20, 2009, 18:30:17 pm »
Ale nie da rady tego wkleić
: Maj 20, 2009, 17:23:18 pm
Dobra poszło :lol: :lol: :lol:
: Maj 20, 2009, 17:28:54 pm
I jeszcze jedno pytanie. Czy trophycard będzie się sam aktualizował???

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Trofea
« Odpowiedź #261 dnia: Maja 20, 2009, 18:32:53 pm »
Jesli masz żałozone konto na stronie MMOS to aktualizuje Ci się samo 2 razy w tygodniu.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trofea
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwca 07, 2009, 18:40:42 pm »
Top 10 PlayStation 3 Games For Trophy Whores
Cytuj
Here are the top 10 games for all of you Trophies addicts out there - these games have the largest amount of trophies, are most enjoyable to achieve and most challenging.
http://www.nextgn.com/2009/06/07/top-8-playstation-3-games-for-trophy-whores/

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Trofea
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwca 09, 2009, 18:44:51 pm »
Szukam kogoś kto ma ochotę zrobić trofea online w Far Cry 2.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
Odp: Trofea
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwca 18, 2009, 22:51:40 pm »

Camo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-06-2009
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:28:39 pm »
Orientuje się ktoś jak zdobyć w X-Men Wolverine trophy "WoW!" ?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trofea
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:39:00 pm »
Orientuje się ktoś jak zdobyć w X-Men Wolverine trophy "WoW!" ?
Proszę:

: Czerwiec 21, 2009, 17:35:35 pm
Tu też trochę piszą:
http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage.php?board=953918&topic=49792910

http://www.gamespot.com/ps3/action/wolverine/show_msgs.php?topic_id=m-1-49796560&pid=953918
Cytuj
This trophy seems to be bugged for me. I found the sword and the skeleton in the cave but I didn't get the trophy. Anyone else having this problem?

Cytuj
You need to stand over the body for a few min.

Camo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-06-2009
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:52:40 pm »
Ok. Dzięki. Poszukam jaskini. Jeśli nie znajdę zajrzę na youtube.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trofea
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwca 22, 2009, 14:14:43 pm »
The PS3's Easiest Platinum Trophies 
http://www.thesixthaxis.com/2009/06/22/the-ps3s-easiest-platinum-trophies/

Cytuj
Trophies, whilst a relatively new aspect of the PlayStation 3, are now ubiquitous.  We?ve talked at length about their appeal in the past and our Trophy List is maintained daily, but if you?re just looking to boost your score quickly it?s all about the Platinums.  But which games have the easiest Platinums?  We take a look at five PlayStation 3 games and give you a hassle-free pack of Trophies to select from.

1. Trivial Pursuit

The Trophies come quick and fast in Trivial Pursuit, almost like a stream of silverware, and whilst stringing together 10 correct answers for a Silver might seem tricky at first glance, the questions aren?t ever really hard enough to task you, especially if you?re handy with Google.  Of course, when a game awards you a Silver for getting 10 questions wrong in a row, you know you?re on Easy Street. It?s also not a bad version of the popular board game, so you won?t feel too bad by buying it just for the Platinum.

2. Disney?s Up

When you can bag a Bronze for selecting the multiplayer menu (seriously) you know you?re onto a winner.  Up, which is based on the Pixar film of the same name, is a reasonably enjoyable 3 hour romp right through to that Platinum.  Yes, it?s a bit of a collectathon, but nothing?s really terribly well hidden and most of the Trophies will come like a steady stream as you play through the single player.  You?ll need to have a friend for the multiplayer, but it?s really a half decent game anyway, so enjoy it.

3. WWE: Legends of Wrestlemania

WWE has a strange balance of Trophies: there are only two Bronzes but lots of Silvers and Golds so even if you give up before the Platinum you?ll have given your Trophy Level a massive boost.  Grabbing all the Golds in WWE: Legends of Wrestlemania might take some time but it?s certainly not a difficult road to victory - create your monster and shove him through the career path and you?ll have more high-ranking Trophies than you ever thought possible in such a short time.

4. Terminator: Salvation

Yes, the game is terrible, but the game can be destroyed in about 4 hours, once on Medium then again on Hard, which will have gotten you a massive collection of Golds (that?s all there is) for completing each level and then one Gold each for beating the entire game on the two aforementioned difficulty levels - once you?ve done that the Platinum Trophy message will ping up and you can take the damned game back to whichever stinking outlet forced you to buy it in the first place, never to play it through again.

5. Ultimate Megadrive Collection

If you?re not familiar with the games in the Megadrive Collection then the Trophy list might seem a little daunting, but as you typically only ever really need to get to the third level on most of the games to bag your Trophy this should be easy.  In most games you can use the in-game menu to drop the difficulty level down to the minimum, up the number of lives and then just spam your way through the splendid retro titles - even the Mean Bean Machine Trophy, often thought to be the hardest, can be obtained by skipping to the last level with a cheat that even worked on the old Megadrive.

Bubblers

If those weren?t enough, why not try inFamous (might take a good 10 hours or so, and needs two playthroughs), Dead Space (utterly brilliant, and whilst getting the Platinum isn?t that easy comparatively at least you?ll have fun), Buzz: Quiz TV (you just need to be smart) and Prince of Persia (another enjoyable adventure with a smooth difficulty curve).

Any others we missed?

Camo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-06-2009
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwca 22, 2009, 15:59:57 pm »
Dzięki Ryo zdobyłem trophy i + z mojes strony.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trofea
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwca 22, 2009, 16:10:11 pm »
Dzięki Ryo zdobyłem trophy i + z mojes strony.
Proszę 8)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Trofea
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwca 25, 2009, 09:46:19 am »
Robie teraz platyne w uncharted. gre przechodze drugi raz na crushing i wiem ze po tym przejsciu na pewno zostanie mi jeden puchar do zrobienia - survivor. czy bede musial wlaczyc new game i przebijac sie trzeci raz przez gre do najlepszej do jego zrobienia lokacji (koncowka gry) czy mozna to zrobic przez chapter select? czy chapter select pozwala okreslic poziom trudnosci?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Trofea
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwca 25, 2009, 09:54:19 am »
Survivor można chyba zrobić na dowolnym poziomie trudności, z wyborem rozdziału włącznie.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwca 25, 2009, 21:28:26 pm »
Ja tam Survivor zrobiłem na Norrmal, więc mozna na każdym poziomie trudnośći, i takie pytanie, po co drugi raz grasz na crushing??? :P
NO BRAIN - NO GAIN


prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Trofea
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwca 26, 2009, 08:45:23 am »
Ja tam Survivor zrobiłem na Norrmal, więc mozna na każdym poziomie trudnośći, i takie pytanie, po co drugi raz grasz na crushing??? :P
za pierwszym razem gralem na hardzie i wowczas nie mialem ambicji robic platyny - po prostu chcialem sie cieszyc gra na luzie. po jej skonczeniu mialem ochote na wiecej (jest wspaniala!) i wymyslilem ze pocisne na crushing. na tym poziomie zrobilem wszystkie brakujace trofea (wiekoszosc) ktore nie wpadly przy przejsciu na hard - oprocz survivor.
a zrobilem tak:
po skonczeniu drugi raz na crushing dalem chapter select, wybralem odpowiedni z nich, poziom easy, zapisalem na tym samym (jedynym) sejwie i zrobilem survivor i platyna wpadla.
dawac dwojke!

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwca 26, 2009, 21:06:38 pm »
Heh, mi jeszcze zostało tylko znaleźć 20 skarbów i przejść na crushing.
NO BRAIN - NO GAIN


prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Trofea
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwca 29, 2009, 10:21:48 am »
prosze o pomoc z burnout`em, szczegoly w "Ustawki online (PS3)"

Pan Krakersik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-06-2009
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwca 30, 2009, 22:51:05 pm »
Mam pytanie odnośnie gier z DLC np. Prince of Persia. Czy po zdobyciu WSZYSTKICH pucharów z podstawy dostanę platynę czy będę zmuszony zakupić Epilog ? to samo tyczy się innych gier jak Bioshock itp.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Trofea
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwca 30, 2009, 22:54:29 pm »
Mam pytanie odnośnie gier z DLC np. Prince of Persia. Czy po zdobyciu WSZYSTKICH pucharów z podstawy dostanę platynę czy będę zmuszony zakupić Epilog ? to samo tyczy się innych gier jak Bioshock itp.
platynkę dostajesz za "podstawę" bez dodatku.

Pan Krakersik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-06-2009
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: Trofea
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwca 30, 2009, 22:55:43 pm »
Mam pytanie odnośnie gier z DLC np. Prince of Persia. Czy po zdobyciu WSZYSTKICH pucharów z podstawy dostanę platynę czy będę zmuszony zakupić Epilog ? to samo tyczy się innych gier jak Bioshock itp.
platynkę dostajesz za "podstawę" bez dodatku.
Wielkie dzięki. Eh więc mogłem przejść Bioshocka na Survivor i bym dostał :/ no nic.