Ankieta

Marihuana - legalize it or nat?

Jes ofkorzzzz
67 (59.3%)
NAT
34 (30.1%)
Nie mam zdania
12 (10.6%)

Głosów w sumie: 102

Autor Wątek: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]  (Przeczytany 101385 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwca 17, 2009, 13:01:46 pm »
Ty, każdy ma jakąś swoją zajawkę. On jest homo i przebiera się za laski, jego sprawa. Nie chcesz, to nie wchodzisz. Wszak trzeba potwierdzić komunikat, że faktycznie chcesz to zobaczyć. Mnie to nie jara, Ciebie też nie, ale nie widzę by była to mniej niepozytywna zajawka niż wpieprzanie 40 tabletek Acodinu.

Chcesz mi powiedzieć, że porównujesz człowieka, który wsadza penisa w pośladki i zakłada majtki mamy co piątek, do kogoś kto, powiedzmy, raz czy dwa eksperymentował z domową apteczką? Haha... i ty to serio napisałeś? Bo nie wyczuwam ironii.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2009, 13:04:18 pm wysłana przez grami »

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwca 17, 2009, 13:10:43 pm »
A tak swoją drogą próbował ktoś tego Tantum Rosa(wiem na co to jest :P ). Bo mnie jarają halucynogenne stany, a na LSD nie mam łba jeszcze. Tylko ta benzydamina ponoć ryje beret.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwca 17, 2009, 13:39:38 pm »
Nie niem jak rozumiesz słowo 'halucynogenne'. Po LSD nie ma się halucynacji chyba że uderzysz w dawki niebezpieczne. LSD nie tworzy w twojej głowie rzeczywistych obrazów a modyfikuje te które widzisz to są bardzo fantazyjne omamy. Takie jak fraktale, pulsacje kolorów, czy wrażenia zmiany kształtów, patrząc na zdjęcie będziesz czuł jak się animuje ale nie widział tego w pełni rzeczywiście jak przy halucynacjach.
Co do tantum rosy nie wiem co to powoduje ale ludzie porównują to do kwasa właśnie czyli pewnie też omamy.
Jak chcesz prawdziwych halucynacji to weź grzyby, wspominany akodin albo poszukaj czegoś z faktycznymi halucynacjami.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwca 17, 2009, 13:41:30 pm »
Właśnie co do tych halucynacji. Po LSD te omamy się po prostu materializują z czegoś, a po grzybach z niczego robi się coś ???

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwca 17, 2009, 13:49:20 pm »
Nigdy nic nie robi się z niczego. Wszystkie psychodeliki robią filmik animowany z twojej psychiki. ;)
Przy dawkach pozwalających na pełne haluny na grzybach czy pochodnych wizje są w pełni realne i trzeba mieć dobry łeb żeby je racjonalizować w trakcie tripa. Poczytaj na Hyperrealu tripraporty.

O, nawet na wiki piszą że nie powoduje halunów, ale mogliby rozszerzyć coś o omamach albo w ogóle napisać to porządnie. ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dietyloamid_kwasu_lizergowego

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwca 17, 2009, 13:52:42 pm »
To na razie zostaje przy zielonce.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwca 17, 2009, 14:01:17 pm »
A i jeszcze. To nie jest tak że idąc sobie po plaży zobaczysz tak po prostu pingwiny i niedźwiedzie polarne chyba że twoje ciągi myślowe będą do tego dążyć. Przykładowo: plaża, piasek słońce -> przeciwieństwo -> arktyka, śnieg, zimno -> pingwiny i misie.
Kumpel opowiadał mi o jakimś dalszym znajomym swojej laski który wziął grzyby i poszedł do szkoły. Miał koszulkę z jakimiś ludzikami. Z boku wyglądało to jakby przez kilka minut wyciągał je palcami, stawiał na ławkę po czym się z nimi bawił. Jak nauczycielka zaczeła się zastanawiać co mu jest to dialog brzmiał tak:
-Zdzisiek co ty robisz?
-Bawie się z przyjaciółmi.
-Dobrze się czujesz? Idź do pielęgniarki.
-Dobrze.
Po czym zgarnął rękami ludziki z całej ławki i tak je trzymając poszedł do pielęgniarki. :)

Czyli halunujesz to co widzisz albo chcesz, też podświadomie widzieć.

mateo

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwca 17, 2009, 14:24:49 pm »
'zapal zielonego naturalnego'... nieźle wchodzi rub a dub. :) preferuje TYLKO colie weed.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwca 17, 2009, 14:31:14 pm »
Jeżeli ktoś szuka intensywnej i w miarę bezpiecznej prawdziwie halucynogennej fazy polecam salvie. Wprawdzie trafiła ona już w naszym kraju do koszyka z napisem "substancje zakazane" to jednak jak wiadomo Polak może, a na rynku zważywszy, że do niedawna handlowały tym Dopalacze, musi być tego całkiem sporo. Co do LSD, kultowe już chyba sceny z Las Vegas Parano mówią chyba wszystko: http://www.youtube.com/watch?v=zD_8tY8ZNrA&eurl=http%3A%2F%2Fvideo.google.pl%2Fvideosearch%3Fq%3Dlas%2Bvegas%2Bparano%2Bhotel%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26emb%3D0%26aq%3D2%26oq%3Dlas%2Bvegas%2Bparano%2B&feature=player_embedded.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:17:46 pm »
U nas to się nazywa szałwia wieszcza. Nawet nie wiedziałem, że jej zakazali. Heh...

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:31:02 pm »
Swoją drogą, dajecie radę wytłumaczyć osobie nigdy nie palącej ganji, jak to po niej jest ??. Bo ja nie :D. Tyle rzeczy się na to składa, że nie da się tego wytłumaczyć.

Diuk

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:32:17 pm »
Swoją drogą, dajecie radę wytłumaczyć osobie nigdy nie palącej ganji, jak to po niej jest ??. Bo ja nie :D. Tyle rzeczy się na to składa, że nie da się tego wytłumaczyć.

Jak to "nie da"? Co ty bredzisz.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:34:39 pm »
No ni cholery nie przekażesz wszystkiego.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:36:00 pm »
Swoją drogą, dajecie radę wytłumaczyć osobie nigdy nie palącej ganji, jak to po niej jest ??. Bo ja nie :D. Tyle rzeczy się na to składa, że nie da się tego wytłumaczyć.
To sie nazywa chillout.  :cool:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:36:32 pm »
Otępienie, rozluźnienie, śmiech, później uczucie głodu. Tyle.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:37:52 pm »
Ja bym dopisał efekt krótkiej pamięci następnego dnia. :P

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:44:19 pm »
A te wszystkie efekty jak np:. "film", gdzie koledzy rozmawiają, a ty oglądasz ich jak kamera :D.
Uczucie euforii, słuchanie muzyki, która powoduje ruch wszystkich twoich kończyn albo dziury w czasoprzestrzeni, kiedy chcesz przypomnieć sobie co było przed chwilą zdaje się, że jest to odległe wspomnienie. Osoba, której to opowiesz, w ogóle tego nie zrozumie i nie wyobrazi sobie stanu świadomości jaka w tym momencie jest w głowie palacza.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2009, 15:46:20 pm wysłana przez pachu »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:47:09 pm »
A te wszystkie efekty jak np:. "film", gdzie koledzy rozmawiają, a ty oglądasz ich jak kamera :D.
Uczucie euforii, słuchanie muzyki, która powoduje ruch wszystkich twoich kończyn. Osoba, której to opowiesz, w ogóle tego nie zrozumie i nie wyobrazi sobie stanu świadomości jaka w tym momencie jest w głowie palacza.
To tak samo jak z alkocholem. I z wieloma innymi rzeczami. Nie wiesz jak jest, dopóki sam nie spróbujesz.

Diuk

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:53:48 pm »
A te wszystkie efekty jak np:. "film", gdzie koledzy rozmawiają, a ty oglądasz ich jak kamera :D.
Uczucie euforii, słuchanie muzyki, która powoduje ruch wszystkich twoich kończyn albo dziury w czasoprzestrzeni, kiedy chcesz przypomnieć sobie co było przed chwilą zdaje się, że jest to odległe wspomnienie. Osoba, której to opowiesz, w ogóle tego nie zrozumie i nie wyobrazi sobie stanu świadomości jaka w tym momencie jest w głowie palacza.

Oczywistą rzeczą jest, że uczuć słowami nie opiszesz, ale "jak to po niej jest" owszem - co zresztą właśnie zrobiłeś.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #580 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:59:20 pm »
Dobra nieważne :P

Tarniak

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #581 dnia: Czerwca 17, 2009, 17:14:23 pm »
Ty, każdy ma jakąś swoją zajawkę. On jest homo i przebiera się za laski, jego sprawa. Nie chcesz, to nie wchodzisz. Wszak trzeba potwierdzić komunikat, że faktycznie chcesz to zobaczyć. Mnie to nie jara, Ciebie też nie, ale nie widzę by była to mniej niepozytywna zajawka niż wpieprzanie 40 tabletek Acodinu.

Chcesz mi powiedzieć, że porównujesz człowieka, który wsadza penisa w pośladki i zakłada majtki mamy co piątek, do kogoś kto, powiedzmy, raz czy dwa eksperymentował z domową apteczką? Haha... i ty to serio napisałeś? Bo nie wyczuwam ironii.
Owszem. Powiem więcej, dużo żałośniejsze jest wpieprzanie 40 tabletek żeby poczuć lekką fazę. Dzieci nie lądują w szpitalu od homoseksualizmu :*.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #582 dnia: Czerwca 17, 2009, 17:44:24 pm »
Szczególnie jak złapią HIVa.

Tarniak

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #583 dnia: Czerwca 17, 2009, 17:47:26 pm »
Szczególnie jak złapią HIVa.
No tak, bo przecież heteroseksualny kontakt płciowy nie niesie za sobą takiego ryzyka...


Simon pozdrawia wszystkie dziewczęta!

Btw od kiedy AIDS się leczy w szpitalu?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2009, 17:50:35 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #584 dnia: Czerwca 17, 2009, 17:59:33 pm »
No tak, bo przecież heteroseksualny kontakt płciowy nie niesie za sobą takiego ryzyka...

Jak nie pedzie to czarni  :x

Tarniak

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #585 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:00:39 pm »
A Daniel Ross z Klanu?

Biały był, ale on akurat się wylecyzł czy coś. :lol: :lol:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #586 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:26:53 pm »
Ty, każdy ma jakąś swoją zajawkę. On jest homo i przebiera się za laski, jego sprawa. Nie chcesz, to nie wchodzisz. Wszak trzeba potwierdzić komunikat, że faktycznie chcesz to zobaczyć. Mnie to nie jara, Ciebie też nie, ale nie widzę by była to mniej niepozytywna zajawka niż wpieprzanie 40 tabletek Acodinu.

Chcesz mi powiedzieć, że porównujesz człowieka, który wsadza penisa w pośladki i zakłada majtki mamy co piątek, do kogoś kto, powiedzmy, raz czy dwa eksperymentował z domową apteczką? Haha... i ty to serio napisałeś? Bo nie wyczuwam ironii.
Owszem. Powiem więcej, dużo żałośniejsze jest wpieprzanie 40 tabletek żeby poczuć lekką fazę. Dzieci nie lądują w szpitalu od homoseksualizmu :*.
Heh...wiem, że użycie łacińskiego przysłowia to tani chwyt, ale tu pasuje jak ulał: hominis est errare, insipientis in errore perseverare . No i dwa, że porównać dewiacje seksualną, do zażycia substancji psychogennej jest coś nie ten teges. Wiesz, to tak jakby powiedzieć, że lepiej być gejem niż pić alko (po nim też można trafić do szpitala), co jest totalną abstrakcją.

Tarniak

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #587 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:29:43 pm »
Cytuj
Wiesz, to tak jakby powiedzieć, że lepiej być gejem niż pić alko
Przecież tak jest. :cool: Nigdy z homoseksualistą nie musiałem się napieprzać, a z pijanymi owszem.  :lol:

Cytuj
substancji psychogennej
Łacina to tani chwyt, używanie mądrych słów w złym kontekście - jeszcze tańsze.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2009, 18:33:02 pm wysłana przez tarniak »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #588 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:41:05 pm »
Cytuj
Wiesz, to tak jakby powiedzieć, że lepiej być gejem niż pić alko
Przecież tak jest. :cool: Nigdy z homoseksualistą nie musiałem się napieprzać, a z pijanymi owszem.  :lol:

Uhhh...różne rzeczy cię mogą jeszcze w życiu spotkać, ale wiesz, jeżeli naprawdę myślisz, ze gorzej jest powiedzmy wypić parę piw na imprezie, czy spróbować jakiegoś wynalazku z apteki to ok. Możemy zrobić doświadczenie ty ubierzesz spódnice mamy, ja wypije 3-4 piwa, zobaczymy kto będzię czuł się bardziej komfortowo i kto będzie mieć większego kaca na drugi dzień.

Cytuj
substancji psychogennej
Łacina to tani chwyt, używanie mądrych słów w złym kontekście - jeszcze tańsze.
Mój błąd, substancja psychoaktywna, teraz dobrze? Najtaniej to w moim mniemaniu jest łapać za słówka.

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #589 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:43:04 pm »
Pier*olicie.
IMO branie jakichkolwiek tabletek, czy innych pierdół jest tak samo żałosne jak bycie pedałem.

mateo

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #590 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:44:25 pm »
Pier*olicie.
IMO branie jakichkolwiek tabletek, czy innych pierdół jest tak samo żałosne jak bycie pedałem.

W P I S

Diuk

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #591 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:44:53 pm »
Pier*olicie.
IMO branie jakichkolwiek tabletek, czy innych pierdół jest tak samo żałosne jak bycie pedałem.

Czemu, bom ciekaw? Miałeś jakieś przykre doświadczenie z gejami, że taka siara jedzie od Ciebie?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #592 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:47:27 pm »
IMO bycie pedałem jest po prostu ohydne.  :???:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2009, 18:56:20 pm wysłana przez windomearl »

svonston

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #593 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:49:05 pm »
się ohydne pisze

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #594 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:55:01 pm »
Pier*olicie.
IMO branie jakichkolwiek tabletek, czy innych pierdół jest tak samo żałosne jak bycie pedałem.

Czemu, bom ciekaw? Miałeś jakieś przykre doświadczenie z gejami, że taka siara jedzie od Ciebie?

Przykrych doświadczeń nie miałem.
Jednak jako człowiek "normalny" uważam że osoby chcące łamać podstawowe prawa naturalne są żałosne. Jak w Polsce zezwolą na związki homoseksualne to albo wysadzę rząd w powietrze, albo będę jeździł po Polsce i jak zobaczę 2 pedałów poderżnę im gardło, nie pozwolę żeby jacyś popier*oleńcy demoralizowali np. młodzież w parkach.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #595 dnia: Czerwca 17, 2009, 18:55:46 pm »

Tarniak

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #596 dnia: Czerwca 17, 2009, 19:02:33 pm »
Cytuj
Jednak jako człowiek "normalny" uważam że osoby chcące łamać podstawowe prawa naturalne są żałosne
No, bo wpieprzanie chemicznych substancji to przecież zgodne z naturą jest.  :lol:

Cytuj
Możemy zrobić doświadczenie ty ubierzesz spódnice mamy, ja wypije 3-4 piwa, zobaczymy kto będzię czuł się bardziej komfortowo i kto będzie mieć większego kaca na drugi dzień.
Mogę sobie nawet specjalnie dla Ciebie zrobić sesję zdjęciową w spódniczczce. :cool: I dlaczego mniemasz, że ów koleś nie czuje się z tym komfortowo? To, że dla Ciebie komfortowym jest picie browarów i niezobowiązujące wyjadanie apteczki, to nie znaczy, że dla niego niekomfortowym jest przebieranie się w damskie ciuszki. Ktoś musi mieć zajebiście smutne życie, skoro ucieka się do "poszukiwania" lepszych wrażeń za pomocą piguł.

hanza

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #597 dnia: Czerwca 17, 2009, 19:03:35 pm »
Pier*olicie.
IMO branie jakichkolwiek tabletek, czy innych pierdół jest tak samo żałosne jak bycie pedałem.
True
@ Tarniak- za dlugo przesiadujesz na hc.pl, twoje bycie na sile pc jest po prostu smutne.

Diuk

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #598 dnia: Czerwca 17, 2009, 19:06:33 pm »
Pier*olicie.
IMO branie jakichkolwiek tabletek, czy innych pierdół jest tak samo żałosne jak bycie pedałem.
True
@ Tarniak- za dlugo przesiadujesz na hc.pl, twoje bycie na sile pc jest po prostu smutne.

To tarniak chce zostać PC?  :-o

Tarniak

  • Gość
Odp: Zielony wątek, czyli gawędy po fa(l)i. [+18]
« Odpowiedź #599 dnia: Czerwca 17, 2009, 19:07:24 pm »
Ale gdzie ja jestem politycznie poprawny? Bo toleruje gejów? Nie rozśmieszaj mnie. :lol: :lol: :lol: