Autor Wątek: Uncharted 2: Among Thieves  (Przeczytany 324928 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #840 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:30:03 am »
To idź pograj sobie w pozbawionego skryptów Far Cry 2, który właśnie przez to że ich nie ma jest nudny jak flaki z olejem. Chłopcze czy ty nie rozumiesz że właśnie dzięki takim akcjom Uncharted to gra-film? Myślę że nikt z grających w jedynkę nie wyobraża sobie przygód Nathana bez genialnych akcji wyreżyserowanych przez zdolnych ludzi w ND. Czyż nie mam racji panowie? Właśnie to w jaki sposób jest prowadzona fabuła z akcją w Uncharted, stanowi o sile tego tytułu.

wisz, FC2 to najgorzej wydane dwie stówy w moim życiu, ... a sposób prowadzenia fabuły przez oskryptowanie gry na każdym kroku spłaszcza jej zywotnośc - do wręcz jednorazowego przejścia! czy wy tego nie widzicie, to przecie najgorszy kierunek w jakim mogą zmierzac nowe gry! ...
Tutaj rozmawiamy o Uncharted 2. Jeśli chcecie się pokłócić to temat System Wars jest do tego przeznaczony.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #841 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:42:25 am »
Dobrze mieszko znamy twoje zdanie :lol:, a teraz  WYPIE****J
Nie rób tutaj burdelu i sysem wors, czy jak to sie tam zwie :lol:
PRL RULLAAAAA

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #842 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:46:44 am »
Oki wracam do rozmowy o grze bo widzę że ten cały mieszko to jakiś niereformowalny dzieciak do którego nie dociera żaden argument.

Panowie wiadomo coś odnośnie długości gry? Jak na razie zaprezentowane zostały levele w zrujnowanym mieście a wiadomo że sporą część gry będziemy podróżować w zimie. Ciekawe czy dżungla na chwilkę zawita do U:AT.

Sprawa która bardzo mnie cieszy to levele gdzie uciekamy przed czymś a kamera nie pokazuje tego co znajduje się przed nami, tylko to co nas goni. Od razu kojarzy się to z Crash'em. Swoją drogą ciekawe jakby wyglądał Crash albo J&D zrobiony przez ND na tej generacji. Wyobraźcie to sobie. :)

Z innych mocarnych rzeczy widzę jeszcze bardziej dopasione sterownie. Motywy ze ściąganiem przeciwników z krawędzi dają radę. Na filmiku widać że będzie więcej rodzajów lunet przy broniach. W U:DF była tylko snajpa. Bardzo jestem ciekaw co przyszykowali panowie z ND w dalszych levelach. Pamiętajmy że przy pokazach jedynki widzieliśmy słabsze motywy z gry. Potem dopiero grając można było podziwiać prawdziwy kunszt grafików. Oby z U:AT było tak samo a nawet lepiej.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 11:48:37 am wysłana przez MarcePan »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #843 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:51:01 am »
Cytuj
Ciekawe czy dżungla na chwilkę zawita do U:AT.
Zawita, przeciez nawet screeny byly z jungle'i ;]
http://images.gamersyde.com/gallery/public/10715/1769_0001.jpg
http://images.gamersyde.com/gallery/public/10715/1769_0003.jpg

Mysle, ze gra bedzie lekko dluzsza od jedynki, ale raczej niewiele - tym bardziej, ze do przedluzenia jej zywotnosci zrobili coop'a i multi. Co do krain, to mysle, ze skopie nam zad snieg i zamiec sniezna ala to co widzielismy w trailerze, tylko zrobione jeszcze troche lepiej + to, ze Nathanem sami bedziemy sterowac.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #844 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:51:05 am »
Chyba ktoś z ND wspominał, że gra ma być dłuższa od pierwszego Uncharted.

A dżungla będzie przynajmniej przez chwilę, co było widać na trailerze. Swoją drogą ma niezły klimacik ;).

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #845 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:51:57 am »
Swoją drogą ciekawe jakby wyglądał Crash albo J&D zrobiony przez ND na tej generacji. Wyobraźcie to sobie. :)
Ja mam ciągle nadzieję że ND wypuści w końcu na Ps3 nową część Jaka, jak wiadomo licencji nie sprzedali i któż to wie co będzie :-)

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #846 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:52:45 am »
Cytuj
Sprawa która bardzo mnie cieszy to levele gdzie uciekamy przed czymś a kamera nie pokazuje tego co znajduje się przed nami, tylko to co nas goni. Od razu kojarzy się to z Crash'em. Swoją drogą ciekawe jakby wyglądał Crash albo J&D zrobiony przez ND na tej generacji. Wyobraźcie to sobie.
Pewnie fajnie, gdyby nie fakt, że nikt teraz nie robi stricte platformowych gier na coś innego niż DS i Wii.

Cytuj
Z innych mocarnych rzecz widzę jeszcze bardziej dopasione sterownie. Motywy ze ściąganiem przeciwników z krawędzi dają radę. Na filmiku widać że będzie więcej rodzajów lunet przy broniach. W U:DF była tylko snajpa. Bardzo jestem ciekaw co przyszykowali panowie z ND w dalszych levelach. Pamiętajmy że przy pokazach jedynki widzieliśmy słabsze motywy z gry. Potem dopiero grając można było podziwiać prawdziwy kunszt grafików. Oby z U:AT było tak samo a nawet lepiej.
Mnie za to od funkcjonalności broni, bardziej podoba się przede wszystkim motyw z walką wręcz w skradankowym klimacie. W U1 były fajne motywy, ale tutaj zrzucanie z krawędzi, obijanie ryjów o ściany - moc. Strzelania za dużo, ale już się z tym pogodziłem i nawet mnie to nie irytowało w przechodzeniu Uncharted.

Swoją drogą nie wiem dlaczego, ale mało która gra tej generacji była w stanie przyciągnać mnie na tyle bym przysiadł cały weekend i grał do przejścia. Niesamowite. Mieszko mieszkiem, nagrody nagrodami, ale nei wiem czy widzicie, że KAŻDY (nawet największy Xbot) jara się wizualną stroną Uncharted 2. To już coś znaczy. :)

No i jakkolwiek banalna nie byłaby fabuła (mnie tam ICO, SoTC i Trico nie pociągają) to po Tomb Raiderze 1, to jedyna gra, której najbliżej inkarnacji nieśmiertelnego doktora Jones'a. Dla mnie to ogromny plus.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 11:54:37 am wysłana przez tarniak »

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #847 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:56:08 am »
Świete słowa tarniak.
Nie wiem czy pamiętacie ale ND wspomnieli ze nasza postać będzie sie rozwijać tak jak w grach RPG :)
Mi sie ten patent bardzo podoba, wydłuży żywotność gry
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 11:58:45 am wysłana przez FAN »
PRL RULLAAAAA

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #848 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:58:51 am »
niech pokaza w koncu ten snieg. :P

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #849 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:59:41 am »
niech pokaza w koncu ten snieg. :P
Pokazali  :cool:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 12:01:46 pm wysłana przez FAN »
PRL RULLAAAAA

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #850 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:00:34 pm »
Świete słowa tarniak.
Nie wiem czy pamiętacie ale ND wspomnieli ze nasza postać będzie sie rozwijać tak jak w grach RPG :)
Mi sie ten patent bardzo podoba, wydłuży żywotność gry
A mi sie nigdy nie podobało wprowadzanie elementów RPG do tego typu gier. Takie to troche na siłe i nie potrzebnie odciąga człowieka od akcji.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #851 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:02:48 pm »
ale
niech pokaza w koncu ten snieg. :P
Pokazali  :cool:
ale tylko w cut-scence.?

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #852 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:03:40 pm »
ale
niech pokaza w koncu ten snieg. :P
Pokazali  :cool:
ale tylko w cut-scence.?
Tak ale jak wiadomo to real time i wszystko na silniku gry, więc śmiało można powiedzieć ze właśnie tak będzie wyglądał śnieg w tej grze ;)
PRL RULLAAAAA

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #853 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:07:25 pm »
Z tymi elementami RPG to nie widziałem. Mam nadzieję że tego nie zrobią. Dla mnie to zł pomysł (coś jak cofanie czasu w takiej jednej symulacji :P ).

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #854 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:26:18 pm »
Z tymi elementami RPG to nie widziałem. Mam nadzieję że tego nie zrobią. Dla mnie to zł pomysł (coś jak cofanie czasu w takiej jednej symulacji :P ).
To nie ma być element tak rozbudowany jak w przykładowych grach RPG, cos tam słyszałem o lepszej celności i takich tam innych pierdół. I teraz pytanie czy będzie to w multi czy w singlu?
PRL RULLAAAAA

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #855 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:28:51 pm »
Z tymi elementami RPG to nie widziałem. Mam nadzieję że tego nie zrobią. Dla mnie to zł pomysł (coś jak cofanie czasu w takiej jednej symulacji :P ).
To nie ma być element tak rozbudowany jak w przykładowych grach RPG, cos tam słyszałem o lepszej celności i takich tam innych pierdół. I teraz pytanie czy będzie to w multi czy w singlu?
Jeśli takie coś ma być, to pewnie tylko w multi.

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #856 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:29:25 pm »
Swoją drogą nie wiem dlaczego, ale mało która gra tej generacji była w stanie przyciągnać mnie na tyle bym przysiadł cały weekend i grał do przejścia. Niesamowite. Mieszko mieszkiem, nagrody nagrodami, ale nei wiem czy widzicie, że KAŻDY (nawet największy Xbot) jara się wizualną stroną Uncharted 2. To już coś znaczy. :)

No i jakkolwiek banalna nie byłaby fabuła (mnie tam ICO, SoTC i Trico nie pociągają) to po Tomb Raiderze 1, to jedyna gra, której najbliżej inkarnacji nieśmiertelnego doktora Jones'a. Dla mnie to ogromny plus.

Tu się zgodzę. Pierwsza część Uncharted jest moim zdaniem jedną z największych niespodzianek tej generacji konsol. Powiem więcej, wręcz kiedy badałem teren w sprawach wyboru konsoli to właśnie Uncharted przegiął szalę zwycięstwa nad PS 3. Gra mnie po prostu wgniotła zarówno klimatem jak i fabułą i była to pierwsza gira przeze mnie zakupiona na PS 3. ( GT5P dostałem w Bundle Pack'u więc się nie liczy :wink: ). Gra była tak dobra, że ukończyłem ją 3 razy... A ponoć taka "oskryptowana i liniowa jest". Klimat, Fabuła, Akcja i same niezwykle ciekawe postacie to jest właśnie to co sprawia, że Uncharted śmiało zasługuje na miejsce pomiędzy najlepszymi z najlepszych na konsolę Sony. A Uncharted 2? Z tego co widzę to będzie jeszcze większy i lepszy a także piękniejszy od jedynki + jeszcze multiplayer z coop'em.

Jedyne co mnie zamartwia... ostatnia polityka Sony z polonizacją gier. W przypadku Killzone 2 było w porządku bo mieliśmy wybór. Ja mam nadzieję, że albo nie postanowią polonizować Uncharted 2, albo nawet jak to zrobią... Zostawią nam możliwość wyboru języka... Nie zniósłbym Polskiego Natana Drake'a ( tak jak Kratosa... ) po prostu to nie byłoby to samo. Oryginalny Natan Drake jest genialną postacią tak samo jak reszta z tej gry. Jakby mi zaczęli jacyś podrzędni Polscy aktorzy podkładać pod nich głosy to bym się ostro wkurzył. Zwłaszcza, że rzadko zdarza się DOBRA pełna polonizacja.

Co do elementów RPG: jestem pewien, że tu chodzi o multiplayer a nie singla.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #857 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:38:33 pm »
A gdyby byly polskie napisy a głos oryginalny to wybralibyście taką opcję? Pytam bo jak wiadomo czasem samo tłumaczenie (szczególnie przy scenkach z humorem) potrafi się pogubić.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #858 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:45:39 pm »
Jeśli takie coś ma być, to pewnie tylko w multi.
Sami twórcy już dawno mówili, że będą do odblokowania perki jak w CoD4.

A gdyby byly polskie napisy a głos oryginalny to wybralibyście taką opcję?
Yup.

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #859 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:46:07 pm »
Najlepszą opcją byłoby zlecenie tłumaczenia mojej osobie. :cool:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #860 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:50:42 pm »
Najlepszą opcją byłoby zlecenie tłumaczenia mojej osobie. :cool:
No toś se tera posmarował :lol:

Ja jestem za opcją napisów(może tłumaczyć tarniak ;)), żaden dubbing.W ogóle to ta gra ma być po polsku? Pierwsze słyszę :eek:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #861 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:52:28 pm »
Ja jestem za opcją napisów(może tłumaczyć tarniak ;)), żaden dubbing.W ogóle to ta gra ma być po polsku? Pierwsze słyszę :eek:
Każda gra SONY ma być tłumaczona na język polski.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #862 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:53:32 pm »
Ja jestem za opcją napisów(może tłumaczyć tarniak ;)), żaden dubbing.W ogóle to ta gra ma być po polsku? Pierwsze słyszę :eek:
Każda gra SONY ma być tłumaczona na język polski.
Znaczy się dubbing, w dupe niech sobie to wsadzą.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #863 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:53:53 pm »
Ja jestem za opcją napisów(może tłumaczyć tarniak ;)), żaden dubbing.W ogóle to ta gra ma być po polsku? Pierwsze słyszę :eek:
Każda gra SONY ma być tłumaczona na język polski.
I bardzo dobrze, niech tylko jeszcze dadzą samemu wybrać co kto chce i wszyscy będą zadowoleni
PRL RULLAAAAA

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #864 dnia: Czerwca 14, 2009, 14:21:16 pm »
Zobaczylem ten nowy filmik dzisiaj!Jednym slowem masakra :shock:.Widać bylo,że tekstury też sie doczytują jak w jedynce,ale co z tego jak wyglądają one jak najlepsza z KZ2 na początku czwartego levelu!Jeszcze 2 miechy i będzie graficzny odlot na tv Panowie :o.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 14:40:13 pm wysłana przez kumite49 »
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #865 dnia: Czerwca 14, 2009, 14:40:43 pm »
Każda gra SONY ma być tłumaczona na język polski.

Jeżeli będzie możliwość wyboru angielskiego to niech se tłumaczą... ;] Mam tylko nadzieję, że nie przyblokują polskich graczy jak w przypadku inFamous... :(

Inna sprawa, z inFamous taki był problem, że gra po prostu wykrywała język XMB. Killzone 2 miał wbudowany wybór języka i z tego co pamiętam, Uncharted 1 również miał (oczywiście bez Polskiego) możliwość wyboru napisów i języka. Oby w Uncharted 2 się to nie zmieniło... :/ ( i God Of War III... Ciekawe czy pod polskiego Kratos głosu podłożyłby Pudzian? )

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #866 dnia: Czerwca 14, 2009, 14:48:08 pm »
Jak by mi zdubbingowali Kratosa to bym ich własnoręcznie głowy pozbawił jak Heliosa... :mad: :mad: :mad:

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #867 dnia: Czerwca 14, 2009, 14:55:24 pm »
Solida,Kratosa i Nathana tych glosów nie da sie zamienić 8).Jedynymi tytulami,która zasąpily orginalny glos z powodzeniem to Max Payne(R.Pazura) i teraz w inFamous!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #868 dnia: Czerwca 14, 2009, 15:13:29 pm »
Solida,Kratosa i Nathana tych glosów nie da sie zamienić 8).Jedynymi tytulami,która zasąpily orginalny glos z powodzeniem to Max Payne(R.Pazura) i teraz w inFamous!

Fakt faktem.... Polonizacja inFamous stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie mniej jak pomyśle nad polskim Nathanem, Kratosem czy Solid Snake'iem to mnie ciarki przechodzą o_O... OMG... Albo Polski Rachet i Clank! O_O

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #869 dnia: Czerwca 14, 2009, 15:14:57 pm »
Zarówno Kratosa jak i Nathana da się podstawić. Wystarczy znaleźć osobę, która ma tę samą barwę głosu i równie dobrze potrafi grać.

Ben 10 z Cartoon network pięknie pokazuje, że zrobienie dobrego dubbingu w KAŻDYM języku jest możliwe. Ben brzmi identycznie po polsku, po niemiecku i po angielsku. Ta sama barwa głosu i ta sama gra aktorów podkładających głos. Wzorowa robota!

Także nie marudzić, tylko po prostu żądać przyłożenia do detalu.
KAŻDY, absolutnie każdy bohater z gier może brzmieć rewelacyjnie po polsku, bez utraty klimatu!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #870 dnia: Czerwca 14, 2009, 16:09:20 pm »
Bardzo dobry dubbing, o ile mnie pamięć nie myli, miały Gwiezdne Wojny Episode One. Co prawda to film, ale te same studio powinno brać się za wszystkie polonizacje ;). Ewentualnie można jeszcze zgłosić się do ludzi od Warcraft 3 ;).

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #871 dnia: Czerwca 14, 2009, 16:14:30 pm »
Polonizacja MGS, GOW czy innych znanych serii nie przejdzie dla ludzi ktorzy znają serie od lat, przyzwyczajenie da o sobie znać. Wyobrażacie sobie żeby nagle Snake zaczął mówić innym głosem ? Ja nie i ciężko by było przywyknąć do nowego Snake. Polonizacja wypada bardzo dobrze jak widać w nowych seriach, ale tak teraz spolonizować stare, w sensie starych bohaterów, ale w nowych grach, bo wiadomo nikt nie będzie polonizował MGS3 teraz, to ciężko by było.

Adam50000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-05-2007
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #872 dnia: Czerwca 14, 2009, 18:03:42 pm »
Wiadomo kiedy premiera?
PSN ID: Ninja_Adam

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #873 dnia: Czerwca 14, 2009, 19:36:01 pm »
Bardzo dobry dubbing, o ile mnie pamięć nie myli, miały Gwiezdne Wojny Episode One.
BŁAGAM!

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #874 dnia: Czerwca 14, 2009, 20:02:32 pm »
Bardzo dobry dubbing, o ile mnie pamięć nie myli, miały Gwiezdne Wojny Episode One.
BŁAGAM!
BŁAGAM x2 Przecież dubbing Star Warsów to porażka na całej linii. Głos Obi Wana śni mi sie do dzisiaj...

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #875 dnia: Czerwca 14, 2009, 20:11:03 pm »
BŁAGAM x2 Przecież dubbing Star Warsów to porażka na całej linii. Głos Obi Wana śni mi sie do dzisiaj...

Podkreślam - chodziło mi o dubbing części pierwszej, a nie dwóch pozostałych - tam rzeczywiście Obi-Wan był do bani. Wydaje mi się, że głosy w EpI były dobrane bardzo dobrze. Może się mylę, w końcu było ta ładnych parę lat temu, ale takie wrażenie wtedy odniosłem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #876 dnia: Czerwca 14, 2009, 20:37:16 pm »
Podkreślam - chodziło mi o dubbing części pierwszej, a nie dwóch pozostałych - tam rzeczywiście Obi-Wan był do bani. Wydaje mi się, że głosy w EpI były dobrane bardzo dobrze. Może się mylę, w końcu było ta ładnych parę lat temu, ale takie wrażenie wtedy odniosłem.

Właśnie Dubbing pierwszej części jest najgorszy :P Z dwóch powodów: Mały Anakin i Jar Jar Binks... :P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #877 dnia: Czerwca 15, 2009, 16:03:50 pm »
Solida,Kratosa i Nathana tych glosów nie da sie zamienić 8).Jedynymi tytulami,która zasąpily orginalny glos z powodzeniem to Max Payne(R.Pazura) i teraz w inFamous!

Duriel i Decard Cain z Diabła Dwa, albo chłopaki z Warcraft III (pamiętne "rusz du**"). Rozumiem, iż z pozycji gracza, przyzwyczajonego do pewnych kanonów, wygląda to tak, a nie inaczej (czyt. nie chcę bo zepsują to), jednak, nie jedna, nie dwie polonizacje wyszły bardzo dobrze . Graliście w Pnanescape Torment? Oczywiście jest aktor, który bardziej nadaje się do takiej roli - vide Piotrek Fronczewsko (no, chyba, że miałby podkładać głoś pod Mario), i są tacy, którym mniej to wychodzi, ale częściowo, cały efekt, to nie ich wina - przykładowo facet od Rico z Kz2, spisał się dobrze, a to że jego głos kompletnie nie pasuje do potężnego, czarnoskórego bohatera i jedyne na co go stać , to "cholera", to nie jego wina.

Ja tam bardzo lubię "oh, boy" , " o , no , no , no , no" , "my fight moneyyyy!" (a nie, ten ostatni, to z SF IV przecież) Nathana, ale pomimo, iż nie mam kłopotów z angielskim, z przyjemnością przywitałbym wersję PL.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 995
  • Reputacja: 132
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #878 dnia: Czerwca 15, 2009, 17:27:43 pm »
Idea Sony aby polonizować wszystkie gry jest naprawde bardzo dobra, pod warunkiem że będą one oczywiście trzymać poziom. Moim zdaniem ( jak i wielu ) najlepszą grą nagraną na język polski była przygodówka The Longest Journey. Głosy lepsze niż w wersji angielskiej. Na drugim miejscu stawiam Warcraft III, tam bardzo przyłożono się do postaci, krasnolud brzmiał jak krasnolud ( jeśli nie wypije kufelka to nigdy nie trafiam do celu ), ork jak ork, tauren jak qrde tauren, wszystko było na swoim miejscu. Nawet Arthas brzmiał bardzo dobrze, Thrall wymawiał swoje słowa jak właśnie ork który wiele przeżył w niewoli. A teraz ? Teraz tak moim zdaniem dupa, w KZ2 nie ma emocji, ci co tam grali sami nie wiedzieli w jakiej są sytuacji i jak powinni się wydzierać, łapanka aktorów była losowa. na 10 - 4.

Jak się chcę to można, ale nie 2 tygodnie przed premierą, ale znacznie wcześniej, trzeba mieć porządną grupą od lokalizacji aby to miało ręce i nogi. Ciesze się że SONY nie ma nas gdzieś i stara się, ale trzeba wiecej. Uważam że można podłożyć głos Nathana, Kratosa. Trzeba poszukać dobrych aktorów, a nie zrobić to na szybkiego.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 17:30:59 pm wysłana przez Moldar »

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #879 dnia: Czerwca 15, 2009, 23:31:43 pm »
Przygarne kod do bety , Sony zawsze mi wysylalo kody do bet, a do najwazniejszej mi nie dali :(  jak cos pw :)  (ale, ze mnie optymista:).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 23:40:45 pm wysłana przez maly_pinki »
Wszystko od nowa, od początku...