Autor Wątek: Uncharted 2: Among Thieves  (Przeczytany 324945 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #800 dnia: Czerwca 13, 2009, 17:01:00 pm »
Po co im to powiedziałeś?

A co? Widzisz coś dziwnego w nagrodzie za grafikę dla Uncharted 2? :x

ja widze, ta nagroda to zwykla sztampa .. tak jak zeszloroczna dla Gears of War 2 ... to takie ten, lizodupstwo .. ino fakt ze z tych gier wiekszosc nominowanych na ps3 pozostawia sadysfakcje  :lol:
Ze jak ?? Ty chyba kpisz kolego.  :lol: nawet tego nie będę komentował, mam tylko prośbę nawet nic nie pisz
PRL RULLAAAAA

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #801 dnia: Czerwca 13, 2009, 17:33:10 pm »
Że co?! Niektórych boli, że źle wybrali w Swoim życiu? Kup X'a i ciesz się next-genową Forzą z cofaniem czasu!

A co do Uncharted, zasłużone pierwsze miejsce, chociaż miałem pewne obawy, że GT wytypuje Assassin's Creeda po komentarzu... Mimo wszystko pokazuje to, która konsola ma moc i która gra faktycznie jest najładniejsza!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #802 dnia: Czerwca 13, 2009, 17:55:56 pm »
Po co im to powiedziałeś?

A co? Widzisz coś dziwnego w nagrodzie za grafikę dla Uncharted 2? :x

ja widze, ta nagroda to zwykla sztampa .. tak jak zeszloroczna dla Gears of War 2 ... to takie ten, lizodupstwo .. ino fakt ze z tych gier wiekszosc nominowanych na ps3 pozostawia sadysfakcje  :lol:
Co pozostawia?!?!?!?!  :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #803 dnia: Czerwca 13, 2009, 17:57:54 pm »
To pewnie takie połączenie satysfakcji z sadyzmem :P
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #804 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:02:55 pm »
Po co im to powiedziałeś?

A co? Widzisz coś dziwnego w nagrodzie za grafikę dla Uncharted 2? :x

ja widze, ta nagroda to zwykla sztampa .. tak jak zeszloroczna dla Gears of War 2 ... to takie ten, lizodupstwo .. ino fakt ze z tych gier wiekszosc nominowanych na ps3 pozostawia sadysfakcje  :lol:

A mi się wydawało, że wybrali wtedy Killzone 2;P Nawet mam już stu procentową pewność. Sprawdziłem, przed rokiem najładniejsze było killzone 2. Więc pomyliłeś się kolego

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #805 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:21:11 pm »
To jak panowie, zaliczamy wypowiedz Mieszka jako Epic Fail? 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #806 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:24:09 pm »
To pewnie takie połączenie satysfakcji z sadyzmem :P

HeHe dobre.

Mieszko od pierwszego pokazuje utrzymuje stanowisko że Uncharted 2 to graficzny średniak. Cóż zrobić, pozostaje jedynie to przemilczeć. Mimo iż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że U:AT to najładniejsza gra jaką pokazano na konsolach to on i tak wie lepiej.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #807 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:44:37 pm »
Prawda jest taka, ze to co pokazal Uncharted 2 przewyzsza to co prezentuje Crysis pod kazdym aspektem, wiec narazie title najladniejszej gry laduje pierwszy raz na konsoli*, choc niewykluczone, ze Crysis 2 podniesie wyzej poprzeczke, ale narazie nic o tym nie mozna powiedziec, bo prezentacja silnika wersji na konsole ssala, a wersji CryEngine 3.0 na PC jeszcze nie ujawniono.


*w sumie dla mnie Killzone 2 byl ladniejszy, ale brak duzych map i brak dzungli uniemozliwial dokladne porownanie

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #808 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:48:34 pm »
No ogólnie jakoś tegoroczne nagrody przyznawane przez GT nie są jakimiś specjalnymi niespodziankami. W to, że Uncharted 2 okrzyknięty zostanie najładniejszą grą targów chyba nikt nie wątpił? Fizyka, animacja, spektakularność idąca w parzę z Jakością przez duże J. Aczkolwiek rozumiem, że niektórym stylistyka tej gry może się nie podobać. Jakby to ująć kolory są jak na mój gust zbytnio pastelowe, jeżeli miałbym oceniać grafikę pod tym kątem wybrałbym AC 2, lub GoW III. O wiele bardziej przyćmiona kolorystyka przypadła mi bardziej do gustu, a i dodała posmak większego realizmu. Tak czy inaczej - te 3 tytuły, jak przeczuwam, podniosą co nieco poprzeczkę i na nowo zdefiniują ocenianie current genowej grafiki. Tak jak zrobił to GoW, a później KZ2.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2009, 18:52:42 pm wysłana przez grami »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #809 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:53:45 pm »
Cytuj
A mi się wydawało, że wybrali wtedy Killzone 2;P Nawet mam już stu procentową pewność. Sprawdziłem, przed rokiem najładniejsze było killzone 2. Więc pomyliłeś się kolego
W zeszłym roku GeoW 2 miały nagrodę za najlepszą grafikę. Wtedy GT było niewiarygodne i przekupne. Teraz GT natychmiast stało się wiarygodne i szanowane.

Zabawne.  :cool:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2009, 19:02:07 pm wysłana przez Leenk »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #810 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:55:14 pm »
Grami--wiesz nie wiadomo jak to będzie z innymi poziomami, może będą jakieś w jaskini gdzie kolory będą ciemniejsze.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #811 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:03:46 pm »
Oby było jak najwięcej dżungli jak w 1nce. Imho, najładniej się to prezentowało, a trailerze jest też taki moment - wygląda kapitalnie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #812 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:04:49 pm »
Prawda jest taka, ze to co pokazal Uncharted 2 przewyzsza to co prezentuje Crysis pod kazdym aspektem, wiec narazie title najladniejszej gry laduje pierwszy raz na konsoli*, choc niewykluczone, ze Crysis 2 podniesie wyzej poprzeczke, ale narazie nic o tym nie mozna powiedziec, bo prezentacja silnika wersji na konsole ssala, a wersji CryEngine 3.0 na PC jeszcze nie ujawniono.


*w sumie dla mnie Killzone 2 byl ladniejszy, ale brak duzych map i brak dzungli uniemozliwial dokladne porownanie

Chyba nieco przesadziłeś ;] Crysis na pełnym Dx10 chyba jeszcze nie został pobity... ( Z technologicznego punktu widzenia )
Nie mniej zgodzę się, że jeżeli chodzi o samą stronę artystyczną to Uncharted 2 i Killzone 2 bez problemu przebijają nieco bezpłciowego Crysisa...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #813 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:23:17 pm »
Chyba nieco przesadziłeś ;] Crysis na pełnym Dx10 chyba jeszcze nie został pobity... ( Z technologicznego punktu widzenia )
Nie mniej zgodzę się, że jeżeli chodzi o samą stronę artystyczną to Uncharted 2 i Killzone 2 bez problemu przebijają nieco bezpłciowego Crysisa...
Zostal, wlasnie, ze zostal pod kazdym wzgledem, nawet pod wzgledem fizyki.

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #814 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:34:21 pm »
Cytuj
A mi się wydawało, że wybrali wtedy Killzone 2;P Nawet mam już stu procentową pewność. Sprawdziłem, przed rokiem najładniejsze było killzone 2. Więc pomyliłeś się kolego
W zeszłym roku GeoW 2 miały nagrodę za najlepszą grafikę. Wtedy GT było niewiarygodne i przekupne. Teraz GT natychmiast stało się wiarygodne i szanowane.

Zabawne.  :cool:
specjalnie obejrzałem jeszcze raz te "wybory" i na bank wybrali killzone2. Więc bez jakiś aluzji, że nagle posiłkujemy się gametrailers, bo nam tak wygodnie;p

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #815 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:41:32 pm »
Bo Leenk pewnie oglada game of the year awards, a Ty e3 2008 awards :P obaj macie racje

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #816 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:52:03 pm »
Chodzi o GOTY. Wtedy GT było odsądzane od czci i wiary. Nagła zmiana jest teraz pocieszna. Nie chodzi o akurat Twój tekst.  :-D

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #817 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:57:28 pm »
Po co im to powiedziałeś?

A co? Widzisz coś dziwnego w nagrodzie za grafikę dla Uncharted 2? :x

ja widze, ta nagroda to zwykla sztampa .. tak jak zeszloroczna dla Gears of War 2 ... to takie ten, lizodupstwo .. ino fakt ze z tych gier wiekszosc nominowanych na ps3 pozostawia sadysfakcje  :lol:



A mi się wydawało, że wybrali wtedy Killzone 2;P Nawet mam już stu procentową pewność. Sprawdziłem, przed rokiem najładniejsze było killzone 2. Więc pomyliłeś się kolego

nikt nie jest doskonaly  :lol: ....
: Czerwiec 13, 2009, 18:55:44 pm
To pewnie takie połączenie satysfakcji z sadyzmem :P

HeHe dobre.

Mieszko od pierwszego pokazuje utrzymuje stanowisko że Uncharted 2 to graficzny średniak. Cóż zrobić, pozostaje jedynie to przemilczeć. Mimo iż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że U:AT to najładniejsza gra jaką pokazano na konsolach to on i tak wie lepiej.


nie najladniejsza, a najbardziej kolorowa  :lol: ... zreszta zeszloroczny zwyciezca bije na glowe, tegorocznego ...

tak samo jak bije na glowe, najlepszego FPS'a z tego roku  :lol:

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #818 dnia: Czerwca 13, 2009, 23:22:33 pm »
Po co im to powiedziałeś?

A co? Widzisz coś dziwnego w nagrodzie za grafikę dla Uncharted 2? :x

ja widze, ta nagroda to zwykla sztampa .. tak jak zeszloroczna dla Gears of War 2 ... to takie ten, lizodupstwo .. ino fakt ze z tych gier wiekszosc nominowanych na ps3 pozostawia sadysfakcje  :lol:



A mi się wydawało, że wybrali wtedy Killzone 2;P Nawet mam już stu procentową pewność. Sprawdziłem, przed rokiem najładniejsze było killzone 2. Więc pomyliłeś się kolego

nikt nie jest doskonaly  :lol: ....
: Czerwiec 13, 2009, 18:55:44 pm
To pewnie takie połączenie satysfakcji z sadyzmem :P

HeHe dobre.

Mieszko od pierwszego pokazuje utrzymuje stanowisko że Uncharted 2 to graficzny średniak. Cóż zrobić, pozostaje jedynie to przemilczeć. Mimo iż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że U:AT to najładniejsza gra jaką pokazano na konsolach to on i tak wie lepiej.


nie najladniejsza, a najbardziej kolorowa  :lol: ... zreszta zeszloroczny zwyciezca bije na glowe, tegorocznego ...

tak samo jak bije na glowe, najlepszego FPS'a z tego roku  :lol:
Tak widzę próbujesz zabłysnąć ale cos Ci nie wychodzi
: Czerwiec 13, 2009, 22:15:35 pm
Chodzi o GOTY. Wtedy GT było odsądzane od czci i wiary. Nagła zmiana jest teraz pocieszna. Nie chodzi o akurat Twój tekst.  :-D
Ale to chyba nie trzeba sie posiłkować jakimiś portalami zeby stwierdzić ze Uncharted2 kopie zady PRAWDA?
PRL RULLAAAAA

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #819 dnia: Czerwca 14, 2009, 02:08:57 am »
LINK

Nie wiem czy było.
Spoiler jak ch..nie wiem, ale jesus jak to wyglada, chociaz trzeba zauwazyc, ze nie wszystkie tekstury sa Uncharted.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #820 dnia: Czerwca 14, 2009, 02:15:50 am »
LINK

Nie wiem czy było.
ŁaŁ jakie to jest piękne...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #821 dnia: Czerwca 14, 2009, 08:58:26 am »
LINK

Nie wiem czy było.
Tego jeszcze nie było  :shock: Kopie zady
Level gdzie podpiera tego rannego normalnie  :shock: GRAFIKA  poraża. Najpiękniejsza gra ever
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 09:04:37 am wysłana przez FAN »
PRL RULLAAAAA

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #822 dnia: Czerwca 14, 2009, 09:53:48 am »
Zachowanie bluzy czy dzinsow  podczas deszczu jest niesamowite i lepsze niz w poprzedniej czesci 8)

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #823 dnia: Czerwca 14, 2009, 10:23:19 am »
Zachowanie bluzy czy dzinsow  podczas deszczu jest niesamowite i lepsze niz w poprzedniej czesci 8)


... ależ mnie powaliło, przełom panowie ... a jak tam zarost? rośnie czy nie? a co z dżinsami i z ich wycieraniem? gościu skacze i co chwile glebe zalicza, to i przecieranie dżinsów powinno byc dorobione, co nie?  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #824 dnia: Czerwca 14, 2009, 10:40:17 am »
Tego jeszcze nie było  :shock: Kopie zady
Level gdzie podpiera tego rannego normalnie  :shock: GRAFIKA  poraża. Najpiękniejsza gra ever

Fakt faktem... Gra powala. Już się nie mogę doczekać września... :) Filmika całego nie chce oglądać :D (Spoilery)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #825 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:02:39 am »
Zachowanie bluzy czy dzinsow  podczas deszczu jest niesamowite i lepsze niz w poprzedniej czesci 8)


... ależ mnie powaliło, przełom panowie ... a jak tam zarost? rośnie czy nie? a co z dżinsami i z ich wycieraniem? gościu skacze i co chwile glebe zalicza, to i przecieranie dżinsów powinno byc dorobione, co nie?  :lol:

www.żal.pl

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #826 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:07:42 am »
Tego jeszcze nie było  :shock: Kopie zady
Level gdzie podpiera tego rannego normalnie  :shock: GRAFIKA  poraża. Najpiękniejsza gra ever

Fakt faktem... Gra powala. Już się nie mogę doczekać września... :) Filmika całego nie chce oglądać :D (Spoilery)

ludzie, co jest z wami? jaracie się jakimiś skryptami które będzie mozna w grze przechodzic identyko (podkreślam) jak w tych filmikach, rozumiem jakby się miało jeszcze wpływ na to co robi ten gościu, na jego animacje - ale tutaj ni ch .... zero inwencji, i te teksty w stylu "Najpiękniejsza gra ever" zabijają :lol: ... wicie co? wstyd mi za was, jakby to miał byc jakiś przełom, w grach to rozumiem, ale tak nie jestem w stanie pojąc tej wszechobecnej podniety, ta gra nawet nie ma grafiki realistycznej, to po prostu kolejna baja, ostrzał z 5 metrów, wyskocz, wespnij, podskocz zamin spadniesz ... a wpływ na rozgrywkę równy zero, ...
: Czerwiec 14, 2009, 10:06:27 am
Zachowanie bluzy czy dzinsow  podczas deszczu jest niesamowite i lepsze niz w poprzedniej czesci 8)


... ależ mnie powaliło, przełom panowie ... a jak tam zarost? rośnie czy nie? a co z dżinsami i z ich wycieraniem? gościu skacze i co chwile glebe zalicza, to i przecieranie dżinsów powinno byc dorobione, co nie?  :lol:

www.żal.pl
taaaaa, jak się nie ma argumetów to się idzie na skróty  :lol: ... www.żel.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #827 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:08:37 am »
Ja teraz tylko poproszę resztę udzielających się w temacie - NIE KARMCIE TROLLA. Śmiech jest zdrowy, ale mieliśmy już ostatnio sporo rodzynów i myślę, że wystarczy.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #828 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:11:21 am »
Tego jeszcze nie było  :shock: Kopie zady
Level gdzie podpiera tego rannego normalnie  :shock: GRAFIKA  poraża. Najpiękniejsza gra ever

Fakt faktem... Gra powala. Już się nie mogę doczekać września... :) Filmika całego nie chce oglądać :D (Spoilery)

ludzie, co jest z wami? jaracie się jakimiś skryptami które będzie mozna w grze przechodzic identyko (podkreślam) jak w tych filmikach, rozumiem jakby się miało jeszcze wpływ na to co robi ten gościu, na jego animacje - ale tutaj ni ch .... zero inwencji, i te teksty w stylu "Najpiękniejsza gra ever" zabijają :lol: ... wicie co? wstyd mi za was, jakby to miał byc jakiś przełom, w grach to rozumiem, ale tak nie jestem w stanie pojąc tej wszechobecnej podniety, ta gra nawet nie ma grafiki realistycznej, to po prostu kolejna baja, ostrzał z 5 metrów, wyskocz, wespnij, podskocz zamin spadniesz ... a wpływ na rozgrywkę równy zero, ...
: Czerwiec 14, 2009, 10:06:27 am
Zachowanie bluzy czy dzinsow  podczas deszczu jest niesamowite i lepsze niz w poprzedniej czesci 8)


... ależ mnie powaliło, przełom panowie ... a jak tam zarost? rośnie czy nie? a co z dżinsami i z ich wycieraniem? gościu skacze i co chwile glebe zalicza, to i przecieranie dżinsów powinno byc dorobione, co nie?  :lol:

www.żal.pl
taaaaa, jak się nie ma argumetów to się idzie na skróty  :lol: ... www.żel.pl
MIESZKO | :KSIAZE Z BAJKI :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #829 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:11:36 am »
LINK

Nie wiem czy było.
Tego jeszcze nie było  :shock: Kopie zady
Level gdzie podpiera tego rannego normalnie  :shock: GRAFIKA  poraża. Najpiękniejsza gra ever

Wpis w 100%. Graficznie zdecydowanie najładniejsza gra jaką widziałem na konsolach i PC'tach. W pełni zasłużone nagrody za najładniejszą grę E3, Best Show itp.

PS. W filmiku jest mega spoiler także ostrzegam.

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #830 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:14:34 am »
Ja tylko sprecyzuje, że chodziło mi o ogólny wygląd gry a nie jakieś "skrypty" ;]

BTW. Jestem ciekaw czy w Uncharted 2 dadzą nam jakąś niespodziankę jak w jedynce
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

PS2. Spoiler w filmiku jest pod koniec? Bo przerwałem w pewnym momencie... (całe szczęście) Czas włączyć cenzurę i przestać oglądać gameplaye przed premierą :wink:

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #831 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:15:19 am »
Ja nawet nie chcę tego oglądać, właśnie przez spoilery, będę miał większą radość przy przechodzeniu :P
Jedna z osób tutaj wyraźnie prosi o brak dostępu do forum :P

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #832 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:17:19 am »
@mieszko82: wyraźnie pomyliłeś tematy, System Wars jest w tą stronę ---->

Nie widzisz rzeczy oczywistych (grafika), ani tego że Uncharted 2 ma być przygodą podobną do filmu typu Indiana Jones (stąd skrypty) - nie obrzydzaj innym, ok? :???:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #833 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:18:49 am »
Ponawiam prośbę Tarniaka - nie karmcie trolla.

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #834 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:21:57 am »
Ja tylko sprecyzuje, że chodziło mi o ogólny wygląd gry a nie jakieś "skrypty" ;]


skrypt to główny mechanizm tej giery, takze ...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #835 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:25:34 am »
To idź pograj sobie w pozbawionego skryptów Far Cry 2, który właśnie przez to że ich nie ma jest nudny jak flaki z olejem. Chłopcze czy ty nie rozumiesz że właśnie dzięki takim akcjom Uncharted to gra-film? Myślę że nikt z grających w jedynkę nie wyobraża sobie przygód Nathana bez genialnych akcji wyreżyserowanych przez zdolnych ludzi w ND. Czyż nie mam racji panowie? Właśnie to w jaki sposób jest prowadzona fabuła z akcją w Uncharted, stanowi o sile tego tytułu.

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #836 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:25:57 am »
@mieszko82: wyraźnie pomyliłeś tematy, System Wars jest w tą stronę ---->

Nie widzisz rzeczy oczywistych (grafika), ani tego że Uncharted 2 ma być przygodą podobną do filmu typu Indiana Jones (stąd skrypty) - nie obrzydzaj innym, ok? :???:

nie pojmuje, jak mozna takim odgrzewanym kotletem - pomysł setki razy przerabiany w różnych (Tomb Rider - PoP) historyjka wręcz banalna .. sterowanie również kalka wyżej wymienionych, ale żeby od razu rewelacja? ta gra nawet pożądnego systemu strzelania nie ma, a to trzeci po przechodzeniu przez skrypty i wspinaczce element rozgrywki.

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #837 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:27:36 am »
MarcePan - daj spokój, widzisz do czego to prowadzi.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #838 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:28:14 am »
Nosz ku***, po co wy mu próbujecie cokolwiek wytłumaczyć, nie widzicie że nie dociera :mad: Tarniak, zbanuj ciecia i po sprawie bo będą z nim wiecznie dyskutować.

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #839 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:29:17 am »
To idź pograj sobie w pozbawionego skryptów Far Cry 2, który właśnie przez to że ich nie ma jest nudny jak flaki z olejem. Chłopcze czy ty nie rozumiesz że właśnie dzięki takim akcjom Uncharted to gra-film? Myślę że nikt z grających w jedynkę nie wyobraża sobie przygód Nathana bez genialnych akcji wyreżyserowanych przez zdolnych ludzi w ND. Czyż nie mam racji panowie? Właśnie to w jaki sposób jest prowadzona fabuła z akcją w Uncharted, stanowi o sile tego tytułu.

wisz, FC2 to najgorzej wydane dwie stówy w moim życiu, ... a sposób prowadzenia fabuły przez oskryptowanie gry na każdym kroku spłaszcza jej zywotnośc - do wręcz jednorazowego przejścia! czy wy tego nie widzicie, to przecie najgorszy kierunek w jakim mogą zmierzac nowe gry! ...