Autor Wątek: Uncharted 2: Among Thieves  (Przeczytany 325236 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1440 dnia: Września 22, 2009, 13:38:43 pm »
Nie prawda. W recenzji bodajże IGN'u recenzent pisze że nie widział w życiu takiej ładnej gry. Czy coś w ten deseń.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1441 dnia: Września 22, 2009, 13:51:01 pm »
Nie prawda. W recenzji bodajże IGN'u recenzent pisze że nie widział w życiu takiej ładnej gry. Czy coś w ten deseń.
Może mało widział...
Wątpie żeby taki np. Crysis w full detalach wyglądał gorzej.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1442 dnia: Września 22, 2009, 13:57:56 pm »
Technikaliami nic Crysisa nie przebije w tej generacji. Nic nie jest w stanie wygenerować takiej grafiki, takiej fizyki i to w dodatku w Full HD. Także bez przesady zostańmy przy konsolach :D

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1443 dnia: Września 22, 2009, 14:09:02 pm »
Ja grafiki nie oceniam z punktu technicznego bo się na tym nie znam. Wierzę że taki Crysis być może jest bardziej wymagający ze względu na otwarty świat. Jednak dla mnie grafika to przede wszystkim epickość świata, plastyczność, szczegółowość. Ja grafikę traktuję bardziej jak element sztuki a nie technicznego bełkotu. Kolorystyka, sposób pokazania miejsc w grze poprzez odpowiednie ustawienia kamery, tak aby pokazać piękno danej miejscówki czy odpowiednia gra świateł. To jest to co ja nazywam grafiką. To że jakaś tam gra ma duży świat i możliwość ucinania pociskami sryliona drzew, nie robi na mnie wrażenia, gdyż prezentuje się to sztucznie, plastikowo i jest nieprzemyślane jako całość.


Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1444 dnia: Września 22, 2009, 14:11:44 pm »
Co nie zmienia faktu, że większość patrzy na grafikę poprzez pryzmat technikaliów i to na ich podstawie jest ona oceniana.

Diuk

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1445 dnia: Września 22, 2009, 14:12:22 pm »
Nie prawda. W recenzji bodajże IGN'u recenzent pisze że nie widział w życiu takiej ładnej gry. Czy coś w ten deseń.

Bo "recenzent" z IGN'u tak napisał  :lol:

Daj swój PSN ID, chciałbym zobaczyć ile pucharków nastukałeś już w U2.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1446 dnia: Września 22, 2009, 14:27:44 pm »
Widzieliście na tvgry.pl pierwszy level z Uncharted 2? Jeśli tak, to na pewno nikt z was nie powie ze Uncharted 2 wygląda gorzej do crysisa.
Przynajmniej jeśli chodzi o ten 1 level bo jest naprawdę wypaśny
PRL RULLAAAAA

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1447 dnia: Września 22, 2009, 14:28:39 pm »
Nie prawda. W recenzji bodajże IGN'u recenzent pisze że nie widział w życiu takiej ładnej gry. Czy coś w ten deseń.

Bo "recenzent" z IGN'u tak napisał  :lol:

Daj swój PSN ID, chciałbym zobaczyć ile pucharków nastukałeś już w U2.

U2 tak jak wszystkie prevki jest na testówki, a tylko masochista podłączałby je do netu (choć plotka głosi, że to możliwe).

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1448 dnia: Września 22, 2009, 14:33:26 pm »
Co nie zmienia faktu, że większość patrzy na grafikę poprzez pryzmat technikaliów i to na ich podstawie jest ona oceniana.

No to był tu gdzieś link z testem grafiki na profesjonalnym sprzęcie. Gość który go przeprowadzał piał z zachwytu i stwierdził że dla niego to GOTY jak nic.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1449 dnia: Września 22, 2009, 14:48:11 pm »
Oczywiście, że to GOTY. Na horyzoncie nie ma ładniejszej gry w tym roku. A Crysis ma już ze 2 lata na karku, ale i tak potrafi zachwycić. Mówię, technikaliami nic na razie Crysisa nie przewyższyło IMO, tak otwarty świat, taka fizyka i do tego super grafika a wszystko w Full HD. I koniec spamu bo nie ma się co spierać, Uncharted jest piękne i do tego nie zwalili multi czyli oprócz COD MW 2 jest to najgorętszy tytuł tego roku :D I tu się zaczyna moja osobista katastrofa bo w Uncharted nie zagram na razie bo nie mam ps3, a na COD MW 2 nie mam pieniędzy ;( Kurdę trzeba coś wykombinować.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1450 dnia: Września 22, 2009, 14:57:25 pm »
Techniczne aspekty ocenić można cyframi, osiągami itp - tu łatwo wyłonić zwycięzcę. Crysis na mocnym sprzęcie wgniata w fotel i nie ma co do tego wątpliwości. Kaszkietowy pisze o subiektywnym odczuciu. To, co jednemu może wydawać się genialne, inny uzna za dobre, jeszcze innny za "nawet spoko". Kiedyś jeden zachwycał się wektorowymi modelami  i uznawał je za szczyt grafiki, inny podziwiał piękno dwuwymiarowych przygodówek. KZ2 też był piękny - aż do momentu, kiedy podkręciło się w tv jasność na max. Grając jednak na normalnych ustawieniach, przechodziłem KZ2 z zapartym tchem. Na kolana natomiast rzuciły mnie Girsy dwa. Jedni powiedzą, że jestem głupi, inni przyznają mi rację. Wszystko jest kwestią gustu.

Diuk

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1451 dnia: Września 22, 2009, 15:00:49 pm »
Jesteś głupi. Na kolana rzuciły Gearsy, owszem, ale jedynka.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1452 dnia: Września 22, 2009, 15:03:20 pm »
Trudno uznać za znaczący komentarz osoby, która w rubryce "Posiadane konsole:" wpisuje  "ch**".

Diuk

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1453 dnia: Września 22, 2009, 15:05:32 pm »
uuuuu  :lol:


Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1454 dnia: Września 22, 2009, 15:07:49 pm »
nie pobijcie się panienki  :x

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1455 dnia: Września 22, 2009, 15:42:51 pm »
Cytuj
Technikaliami nic Crysisa nie przebije w tej generacji. Nic nie jest w stanie wygenerować takiej grafiki, takiej fizyki i to w dodatku w Full HD. Także bez przesady zostańmy przy konsolach
A Ty grales w ogole w Crysisa? :> W ogole co to za pisanie o fullHD? Przeciez Uncharted 2 tez wyrenderujesz w fullHD, tylko PS3 jest na nie za slabe. BTW jedyna karta, ktora wzglednie plynnie wyswietla Crysisa w fullHD z AA to GTX 295 - najmocniejsza obecnie karta na rynku - sama jest 2x silniejsza niz PS3 jesli chodzi o raw-power. Crysis ma spieprzona totalnie optymalizacje i chodzi tak jak chodzi, a nie wyglada wcale tak genialnie, poki sie nie dogra do niego tysiecy modow i nie stweakuje na maxa ustawien, choc wtedy i tak wiele archaizmow silnika zostaje.
Wy widzieliscie w ogole jak wygladaja niektore tekstury w Crysisie? Albo jaka swietna fizyka jest? :> Ze niektorych drzew i krzakow sie nawet z bazooki nie da rozwalic? Ja rozumiem, ze w 2007 ludzie sie jarali proceduralnie niszczacymi sie drzewami, ale my mamy juz rok 2009, a silnik swoje lata juz ma [dlatego wychodzi juz CE 3].

Jak odpalilem Crysisa w 2009 roku na swoim sprzecie i nie zrobil na mnie zadnego wrazenia - brak wsparcia anizo przez silnik, pop-up masakryczny tekstur, w tym sporo jest srednich, pop up obiektow 15 metrow od Ciebie, woda to nic szczegolnego - tylko fale sa naprawde genialnie zrobione [nie mowie, ze wszystkie elementy crysisa sa zle np wybuchy nie maja sobie rownych], znacznie wieksze wrazenie na mnie zrobil Killzone 2 cut-scenkami, animacja, efektami czastkowymi, fizyka wiatru, niebem i misja na moscie tym bardziej, ze wiedzialem na jakim sprzecie to dziala.

Spidey^

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1456 dnia: Września 22, 2009, 15:44:59 pm »
A ja widziałem na żywo Uncharted 2 jak i Crysisa na super duper wypasionym sprzęcie i powiem że Uncharted jest ładniejszy. Nie zgodzę się z Soul hunterem że wszyscy patrzą na technikalia - liczy się końcowy efekt, to co widzą oczy a nie ile polygonów użyto do zrobienia miejscówki i ile można skosić drzewek za pomocą shotguna. Jeśli byłoby inaczej God of War nie zostałby uznany przez wiele serwisów najpiękniejszą grą poprzedniej generacji.

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1457 dnia: Września 22, 2009, 15:45:51 pm »
Na kolana natomiast rzuciły mnie Girsy dwa. Jedni powiedzą, że jestem głupi, inni przyznają mi rację. Wszystko jest kwestią gustu.

A to dziwne. Na mnie ta gra zupełnie nie zrobiła wrażenia. Owszem jedynka była na swoje czasy konkretnym wypasem i graficznie powalała. Ale dwójka? Ja się totalnie zawiodłem jeżeli chodzi o oprawę A/V.

Mnie zniszczył swego czasu Uncharted. Niektóre poziomy były po prostu bardzo ładne, ale było parę takich przy których szukałem szczeny. Zamek, wodne miasto czy podziemia po prostu mnie zniszczyły. Szczególnie tekstury, oświetlenie i design z ogromnym nasyceniem szczegółów. Takich rzeczy nie widziałem w innych grach i Uncharted wyznaczył mi na tym polu nowe standardy.

Dwójka zapowiada się jeszcze ładniej i jestem bardzo ciekaw co oni takiego zrobili w tej grze że każdy recenzent jest zgodny iż to najpiękniejszy tytuł.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1458 dnia: Września 22, 2009, 15:47:16 pm »
Tak grałem w Crysisa.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1459 dnia: Września 22, 2009, 15:47:43 pm »
Najlepiej skończcie z tymi crysisami itp i przejdzmy do tematu
Multiplayer the lost city  
Multiplayer the sanctuary
Multiplayer the temple http://g4tv.com/videos/41437/Uncharted-2-Multiplayer-Map-Walkthrough--The-Temple/
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2009, 15:56:16 pm wysłana przez FAN »
PRL RULLAAAAA

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1460 dnia: Września 22, 2009, 15:49:49 pm »
Dopiero teraz obejrzałem sobie ten pierwszy level i ...  :shock:
Masakra dosłownie.

A tak BTW skoro został przywołany Killzone. Właśnie przechodze singla i wielkiego wrażenia na mnie ta gra nie robi. Cierpi na dokładnie to samo co Gearsy. Mianowicie z daleka wszystko ładnie, ale już bardziej z bliska... niekoniecznie. Ale i tak ma swoje momenty...  :cool:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1461 dnia: Września 22, 2009, 15:53:36 pm »
A tu jak zawsze, wesołe pierdolenie o niczym  :lol: To forum ma swój specyficzny klimat, właśnie przez takie osoby, które porównują grę która śmiga na sprzęcie kilkukrotnie mocniejszej od PS3, w tym wypadku z Uncharted 2. To samo było przerabiane przed premierą KZ2. KZ2 to najładniejszy FPS na konsole, Uncharted 2 to obecnie najładniejsza gra na konsole, a Crysis to najładniejsza gra na sprzęcie za kilka tyś zł.

Zamówił ktoś prorderka? Bo ja dziś mam zamiar to zrobic, tylko jeszcze nie wiem gdzie.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1462 dnia: Września 22, 2009, 15:59:07 pm »
A tu jak zawsze, wesołe pierdolenie o niczym  :lol: To forum ma swój specyficzny klimat, właśnie przez takie osoby, które porównują grę która śmiga na sprzęcie kilkukrotnie mocniejszej od PS3, w tym wypadku z Uncharted 2. To samo było przerabiane przed premierą KZ2. KZ2 to najładniejszy FPS na konsole, Uncharted 2 to obecnie najładniejsza gra na konsole, a Crysis to najładniejsza gra na sprzęcie za kilka tyś zł.

Zamówił ktoś prorderka? Bo ja dziś mam zamiar to zrobic, tylko jeszcze nie wiem gdzie.
Ja tam wole w dniu premiery iść do sklepu niż czekać łaskawie na paczke
: Wrzesień 22, 2009, 15:57:35 pm
Dopiero teraz obejrzałem sobie ten pierwszy level i ...  :shock:
Masakra dosłownie.

A tak BTW skoro został przywołany Killzone. Właśnie przechodze singla i wielkiego wrażenia na mnie ta gra nie robi. Cierpi na dokładnie to samo co Gearsy. Mianowicie z daleka wszystko ładnie, ale już bardziej z bliska... niekoniecznie. Ale i tak ma swoje momenty...  :cool:
Mówiłem ze gra jest piękna i wcale nie ustępuje crysisowi, jeśli ktoś nie wierzy niech zaglądnie na TVgry.pl na tej stronie jest pokazany pierwszy level z Uncharted2. Naprawdę robi strasznie pozytywne wrażenie
PRL RULLAAAAA

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1463 dnia: Września 22, 2009, 15:59:19 pm »
A tak BTW skoro został przywołany Killzone. Właśnie przechodze singla i wielkiego wrażenia na mnie ta gra nie robi. Cierpi na dokładnie to samo co Gearsy. Mianowicie z daleka wszystko ładnie, ale już bardziej z bliska... niekoniecznie. Ale i tak ma swoje momenty...  :cool:

Fakt, faktem jak zaczniesz lizać ściany w Killzone 2 to napotkasz średnie tekstury. Jednak pamiętaj że KZ2 to FPP a Girsy 2 to TPP. W Girsach oglądasz ściany z dalszej odległości bo między kamerą a obiektem jest większa odległość i postać bohatera. W KZ2 patrzysz z dużo bliższej perspektywy a mimo to jest wiele miejsc gdzie i tak przy takim lizaniu, tekstury wymiatają. Ale przyznam Ci rację że czasem gra ma słabsze tekstury.

Jednak prosiłbym nie porównywać tych gier z prostej przyczyny. Oświetlenie przede wszystkim, animacja i efekty cząstkowe towarzyszące rozgrywce w KZ2 to zupełnie inna liga niż to co widać w Girsach 2. Na tym polu GOW2 nie może się nawet zbliżyć do produkcji GG. Postacie również o wiele lepiej są wykonane w KZ2. Najbardziej jednak zachwyca złożoność akcji w Killzonie. Żaden FPP w jakiego grałem nie może się do tego równać.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1464 dnia: Września 22, 2009, 16:00:44 pm »
Ja też właśnie przechodzę i na mnie zrobił duże wrażenie. Jak swojego czasu gearsy :smile: Efekty cząsteczkowe światła animacja postaci nie raz już miałem oczy jak 5zł :shock: Tu i ówdzie trafi się słaba tekstura ale ogólnie K2 powala tym co się dzieje na ekranie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1465 dnia: Września 22, 2009, 16:04:04 pm »
A tak BTW skoro został przywołany Killzone. Właśnie przechodze singla i wielkiego wrażenia na mnie ta gra nie robi. Cierpi na dokładnie to samo co Gearsy. Mianowicie z daleka wszystko ładnie, ale już bardziej z bliska... niekoniecznie. Ale i tak ma swoje momenty...  :cool:

Fakt, faktem jak zaczniesz lizać ściany w Killzone 2 to napotkasz średnie tekstury. Jednak pamiętaj że KZ2 to FPP a Girsy 2 to TPP. W Girsach oglądasz ściany z dalszej odległości bo między kamerą a obiektem jest większa odległość i postać bohatera. W KZ2 patrzysz z dużo bliższej perspektywy a mimo to jest wiele miejsc gdzie i tak przy takim lizaniu, tekstury wymiatają. Ale przyznam Ci rację że czasem gra ma słabsze tekstury.

Jednak prosiłbym nie porównywać tych gier z prostej przyczyny. Oświetlenie przede wszystkim, animacja i efekty cząstkowe towarzyszące rozgrywce w KZ2 to zupełnie inna liga niż to co widać w Girsach 2. Na tym polu GOW2 nie może się nawet zbliżyć do produkcji GG. Postacie również o wiele lepiej są wykonane w KZ2. Najbardziej jednak zachwyca złożoność akcji w Killzonie. Żaden FPP w jakiego grałem nie może się do tego równać.
Kończąc offtopa. Tak K2 broni sie oświetleniem, efektami cząsteczkowymi czy animacją, tego mu nie ujmuje bo lepszych tego typu efektów nie widziałem. Ale już co do postaci to taki zachwycony nie jestem. A co do złożoności akcji... hmmm chyba w mało rzeczy grałeś. Killzone 2 żadną rewelacją nie jest, momentami nawet nudzi.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1466 dnia: Września 22, 2009, 16:06:37 pm »
W ciągu kilku dni Uncharted 2 z 9 miejsca wskoczył na 3 na liście Amazon z pośród najchętniej kupowanych gier. A do premiery niemal miesiąc :)

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1467 dnia: Września 22, 2009, 16:12:57 pm »
A co do złożoności akcji... hmmm chyba w mało rzeczy grałeś. Killzone 2 żadną rewelacją nie jest, momentami nawet nudzi.

Może źle mnie zrozumiałeś. Ja też się źle wyraziłem. Nie chodzi mi o to że gra jest zróżnicowana gameplayowo, bo nie jest. Miałem tu na myśli wszystko to co dzieje się na ekranie podczas akcji. Ja czegoś takiego nie widziałem nigdy w żadnej grze. Mowa tu o wszystkich grach, łącznie z Crysisem i innymi PC'towymi tytułami.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1468 dnia: Września 22, 2009, 16:16:11 pm »
A ci o KZ2 :lol:
Są tu jacyś moderatorzy?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1469 dnia: Września 22, 2009, 16:26:11 pm »
uuuuu  :lol:


He he. Dostałeś eWpierdol.

Ej, ale Crysis w kwestii gameplayu ssie pałkę i w tym aspekcie nie powinno się go porównywać do tytułów pokroju KZ2. Dobra koniec offtopa.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1470 dnia: Września 22, 2009, 16:50:18 pm »
Łee tam, ja lubiałem w Crysisie udawać predatora.


Uncharted 2 Must have jak sam ch**. Ja wstrzymam się tak do tydzień po premierze, bo pewnie będzie jak z Infamous

lupinator

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1471 dnia: Września 22, 2009, 16:54:56 pm »
Są tu jacyś moderatorzy?
Są i dlatego wszystko po moim poście będzie oceniane tak, jak było w Forzy 3. Pierwszą jaskółką jest ostrzeżenie dla FANa za fanbojskie płacze o ODST. Nie polecam rzucać się w tym temacie.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1472 dnia: Września 22, 2009, 18:30:53 pm »
http://g4tv.com/thefeed/blog/post/699305/X-Play-Fall-Specials-Uncharted-2-Among-Thieves-Tuesday-September-22nd.html Dzisiaj mają coś pokazać na tej stronie o Uncharted 2 :)

Lupi brak mi słów, daj żyć bo uwziołeś sie na mnie. Kto Cie w ogóle moderatorem zrobił. To jakaś pomyłka roku
: Wrzesień 22, 2009, 18:18:06 pm
http://www.gamikaze.pl/PlayStation/Aktualnosci/Premiera_Uncharted_2_16_pazdziernika.aspx Przyśpieszyli premierę Uncharted 2 8)
PRL RULLAAAAA

Ciapkas

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1473 dnia: Września 22, 2009, 19:10:56 pm »
Btw fan, możesz mi podać swój psn id?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1475 dnia: Września 22, 2009, 21:09:10 pm »
Cytuj
Łee tam, ja lubiałem w Crysisie udawać predatora.
- Właśnie tym się róźni crysis od u2. W crysisie można coś udawać żeby świetnie się bawić a w u2 nie trzeba :wink: Tak na serio to zazdroszczę wszystkim którzy kupią w dniu premiery. Ja trzymam kase na gt5 no chyba że premiera w 2010 

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1476 dnia: Września 22, 2009, 21:15:44 pm »
Dawać mi tą grę! :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
PRL RULLAAAAA

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1479 dnia: Września 22, 2009, 23:17:57 pm »
Wie ktoś ile ma być mapek w multi?
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!