Autor Wątek: Batman: Arkham Asylum  (Przeczytany 46221 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 07, 2009, 17:44:13 pm »
niezapominajmy, że to tylko skrawek nic niewartego dema ; )... ale się najarałem na tą produkcję :E

Diuk

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 07, 2009, 17:45:59 pm »
niezapominajmy, że to tylko skrawek nic niewartego dema ; )..

?

mateo

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpnia 07, 2009, 18:04:05 pm »
(...) Jak ktoś po 5 minutowym demie przekreśla daną gre, to dostaje białej gorączki.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpnia 07, 2009, 18:15:05 pm »
(...) Jak ktoś po 5 minutowym demie przekreśla daną gre, to dostaje białej gorączki.

Demo jest właśnie po to, żeby zaprezentować choćby trzon rozgrywki, taka migawka, która rzuca (przynajmniej powinna) światło na pełną wersję. Pozwala to wyrobić jakąś tam wstępną opinię w odbiorcach, z punktu widzenia marketingu (producenta) powinna być ona jak najbardziej pozytywna, czy to po 5, 10, czy pół godziny gry. A samego nowego Nietoperka przecie nikt nie skreśla.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpnia 07, 2009, 18:30:13 pm »
Słabe toto. Jeżeli akrobacje Nietoperka będą się sprowadzały tylko do interakcji z tymi gargejami i doubletapa Xem to dziękuję - postoję.
Gra z serii tych, które zajebiście wyglądają na filmikach, a gameplay jest do bólu bezpłciowy.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpnia 07, 2009, 18:45:28 pm »
A mi tak średnio podeszło, brakuje mi..brutalności. Batman po cichu powinien jakoś tak brutalniej się zabawić

ale poza duszeniem powinien być kopniak w plery i skręcenie karku, albo coś a'la CQC, podcięcie i je* o ziemię głową.  

Nie grałem jeszcze w demo, więc nie wiem, czy Batman w ogóle zabija przeciwników czy tylko ich ogłusza; jednakże, biorąc pod uwagę fakt, co się działo z MK vs DC Universe, gdzie bohaterowie DC nie mieli fatalitów bo "bohaterowie nie zabijają", nie zdziwiłbym się, gdyby to była jakieś odgórnie nałożone ograniczenie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 18:47:10 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpnia 07, 2009, 18:59:35 pm »
Zombie ma rację - Batman nie zabija swoich oponentów. Robią to tylko podwładni Jokera. Wystarczy włączyć detective mode, nakierować na ciała i wszystko się wyjaśnia :)

lupinator

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpnia 07, 2009, 21:45:19 pm »
Duzo nowych filmów: http://www.gametrailers.com/game/batman-arkham-asylum/10111

Dla mnie, po ograniu dema, pozycja obowiązkowa.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:04:42 pm »
A mi tak średnio podeszło, brakuje mi..brutalności. Batman po cichu powinien jakoś tak brutalniej się zabawić

ale poza duszeniem powinien być kopniak w plery i skręcenie karku, albo coś a'la CQC, podcięcie i je* o ziemię głową.  

Nie grałem jeszcze w demo, więc nie wiem, czy Batman w ogóle zabija przeciwników czy tylko ich ogłusza; jednakże, biorąc pod uwagę fakt, co się działo z MK vs DC Universe, gdzie bohaterowie DC nie mieli fatalitów bo "bohaterowie nie zabijają", nie zdziwiłbym się, gdyby to była jakieś odgórnie nałożone ograniczenie.

Mieli Heroic Brutality - odpowiednik Fatality postaci "Mortalowych", a jeżeli dla Ciebie wsadzenie miecza w brzuch i późniejsze strzelenie w głowę nie jest zabiciem, to chyba jesteś sadystą :lol:
NO BRAIN - NO GAIN


Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:10:20 pm »
Zombie, Ty potworze!

Co do batmana, na fundaeju jak pokazywali była niezła wtopa, koleś gra i opowiada że nad animacją płaszcza pracowały 4 osoby i dosłownie w tym momencie płaszczyk przenika przez jakąś szumowinę.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:17:10 pm »
Bat porusza się drętwo - to fakt.

Ale ogólne wrażenia z gry więcej niż pozytywne - system walki prosty, ale satysfakcjonujący. Szkoda tylko, że w demie nie mamy większej ilości gadżetów do dyspozycji, do załatwiania przeciwników...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:29:19 pm »
a jeżeli dla Ciebie wsadzenie miecza w brzuch i późniejsze strzelenie w głowę nie jest zabiciem, to chyba jesteś sadystą :lol:

Deathstroke, a o jego fatalach mówisz, to nie bohater, to ten zły ;)

Czarne charaktery z DC miały Fatality, ci dobrzy - Heroic Brutality. Wiem, że tak naprawdę to odpowiednik, ale chodzi o nazwę - Fatality oznaczają jednoznacznie śmierć, Heroic Brutality zaś nie (w tej chwili przypomniałem sobie wszystkie wykończenia na YT i w więkzości przypadków po wykonaniu HB przeciwnik jeszcze zwija się z bólu). Nie siedzę w uniwersum komiksów DC (podziwiam ludzi, którzy śledzą dokładnie komiksowe losy bohaterów, zarówno DC jak i Marvela - jak oglądałem niektóre odcinki Linkary to to, co tam się wyprawia to dosłownie mindfuck o_O), ale z tego co słyszałem to DC ma właśnie zasadę, że bohaterowie nie zabijają. Wyjątkiem była chyba tylko Wonder Women, której raz zdarzyło się kogoś zabić. To tak tylko w ramach ciekawostki.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Aleister

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-10-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:34:03 pm »
Wydaje mi się, że to tylko kwestia dema, bo we wszystkich playtestach i wrażeniach z bety wszyscy chwalili tą grę. Trudno by było, żeby nagle przy okazji recenzji pozmieniali zdanie.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 08, 2009, 00:07:10 am »
Bat porusza się drętwo - to fakt.

Ale ogólne wrażenia z gry więcej niż pozytywne - system walki prosty, ale satysfakcjonujący. Szkoda tylko, że w demie nie mamy większej ilości gadżetów do dyspozycji, do załatwiania przeciwników...

Akurat animacji głównego bohatera nie uważam za drętwą, to jest w końcu Batman, on jak z kimś rozmawiał to trzepotał oczami, a w najlepszej sytuacji wykonywał skręt całego tułowia. On jest sztywny w założeniach.
(Heroic Brutality? :lol:).

Czepiam się tego, że właśnie było jakoś tak średnio różnorodnie. Nie wiem co jest w pełnej wersji, ale tak jak ktoś wcześniej powiedział "rozgrywka sprowadzająca się do latania po tych śmiesznych gargulcach i tapingu przycisku x" to trochę za mało, żeby mnie porwać. Kilka trailerków widziałem z czystego gameplayu na gametrailers i niektóre rzeczy wyglądają rewelacyjne, inne natomiast mniej ciekawie. Demo mnie nie zajarało i nie wiem jak będzie z pełną wersją.

Wydaje mi się, że to tylko kwestia dema, bo we wszystkich playtestach i wrażeniach z bety wszyscy chwalili tą grę. Trudno by było, żeby nagle przy okazji recenzji pozmieniali zdanie.
Ile było tych recenzji? Jedna?
http://www.gamerankings.com/xbox360/952337-batman-arkham-asylum/index.html
Na papierze i na pierwszych filmikach BAT AA ( :lol:) wyglądało rewelacyjnie, grafika spoko, gejmplej przyprawiony posmakiem bitno-skradankowym do tego upstrzony gadżetami i postaciami Batmana. Dla niektórych to może być szok w butach.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 00:09:30 am wysłana przez grami »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 08, 2009, 01:53:10 am »
Duzo nowych filmów: http://www.gametrailers.com/game/batman-arkham-asylum/10111

Dla mnie, po ograniu dema, pozycja obowiązkowa.
Też to łykam, przeszedłem to demo już kilka razy(co mi się jeszcze nie zdarzyło podczas tej generacji) i coraz bardziej mi się podoba.A jak będzie więcej gadżetów i bajerów miał Batman, to zabawa będzie przednia :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 08, 2009, 07:52:54 am »
Do mnie ta gierka bardziej przemawia niż ten cały Bioschock ;). Lepszy klimat imo  :cool:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 08, 2009, 12:22:21 pm »
Behind-the-Scenes: Making the Game

Aleister

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-10-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 08, 2009, 12:32:17 pm »

Wydaje mi się, że to tylko kwestia dema, bo we wszystkich playtestach i wrażeniach z bety wszyscy chwalili tą grę. Trudno by było, żeby nagle przy okazji recenzji pozmieniali zdanie.
Ile było tych recenzji? Jedna?
http://www.gamerankings.com/xbox360/952337-batman-arkham-asylum/index.html
Na papierze i na pierwszych filmikach BAT AA ( :lol:) wyglądało rewelacyjnie, grafika spoko, gejmplej przyprawiony posmakiem bitno-skradankowym do tego upstrzony gadżetami i postaciami Batmana. Dla niektórych to może być szok w butach.
[/quote]

Napisałem tylko o playtestach i wrażeniach z bety po których ktoś z PSX Extreme ( nie pamiętam kto ) wystawił grze wstępną 9 +. Może troche przesadził, ale nie czytałem jeszcze słabej opinii o nowym Batmanie wśród recenzentów z całego świata.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 08, 2009, 12:55:08 pm »
No nawet niech ta gierka łyka same 9 w recenzjach, tylko co z tego? To znaczy, że wszystkim musi się ona podobać? GTA IV dostawało prawie same dyszki, a czy na to zasługiwało? A czy takie Heavenly Sword jest tylko grą na 8 (jakby wynikałoby z gamerankings). Takich przykładów można mnożyć. Każdy ma swoje subiektywne zdanie, moje po tym krótkim demie jest takie, że mamy do czynienia z grą dobrą, ale czy na 9 tego w stanie nie jestem stwierdzić, wsio.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 12:56:47 pm wysłana przez grami »

Diuk

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 08, 2009, 13:16:15 pm »
Do mnie ta gierka bardziej przemawia niż ten cały Bioschock ;). Lepszy klimat imo  :cool:


Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpnia 08, 2009, 13:24:07 pm »
TOKYO HOTEL ? !  :shock:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpnia 08, 2009, 15:55:28 pm »
Jak dla mnie gierka nawet fajna ino poziom trudności mnie troche przeraził :shock: wszystko automatycznie jak bym film ogladał a nie grał. A walka wręcz to już całkowita porażka łatwiej niż w assasins creed. Ja wiem ze to batman a on to POTRAFI no ale.. :???:. Kupie tą grę kiedyś, zaraz po tym jak znudzą mi się trzy gry które wychodza jeszcze wtym roku i mają w nazwie literkę "2" :cool:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpnia 08, 2009, 16:45:06 pm »
Do mnie ta gierka bardziej przemawia niż ten cały Bioschock ;). Lepszy klimat imo  :cool:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Smutne, że nie możesz przełknąć, że ktoś może mieć inne zdanie :(.

Diuk

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpnia 08, 2009, 16:50:13 pm »
Że co?  :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpnia 08, 2009, 16:53:48 pm »
Że co?  :lol:

To nie o to chodziło?

Przecież wiem, że lubisz Bioshocka, a ja go poniekąd skrytykowałem. Nie moja wina, że gra mi się nie spodobała :P.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 17:27:07 pm wysłana przez Chris »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpnia 08, 2009, 17:23:42 pm »
Cytuj
A walka wręcz to już całkowita porażka łatwiej niż w assasins creed.
No, Ninja Gaiden to to nie jest :P Wszystko przez to, ze atak kolesia trwa okolo 10 sekund - jesus, nawet moj dziadek by zdazyl w tym czasie wcisnac trojkat, odbiec czy uderzyc ...
Gra ladna, tzn w samym gameplayu moze nie jest jakos uber, wydaje mi sie, ze nawet w dead space bylo troche ladniej, ale cut-scenki miazdza ;] Gameplay mnie szczegolnie nie rusza, ale rozumiem, ze ludziom moze sie podobac. Dla fanow komiksu zdecydowany must-have, dla reszty dobra/bardzo dobra pozycja.
Solidna robota, gratki Rocksteady.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpnia 08, 2009, 20:24:39 pm »
Nawet fajna gierka, tak w sam raz do nabicia pucharków. Na jej nieszczęście mam 2 inne priorytety na ten rok: S2 i T6.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Diuk

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpnia 08, 2009, 20:30:56 pm »
S2? A cóż to?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpnia 08, 2009, 20:39:57 pm »
Sigma 2
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Diuk

  • Gość
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpnia 08, 2009, 20:41:04 pm »
Ah, ten crap.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpnia 08, 2009, 20:43:46 pm »
Nom ale w morzu gówna te wydaje się najbardziej zwarte.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpnia 10, 2009, 07:34:42 am »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:10:17 pm »

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpnia 11, 2009, 08:07:30 am »
Sprawdziłem wczoraj demo - odrobinę rozczarowuje. Początek gry to brak jakichkolwiek umiejętności i najprostszy batarang. Jeśli ktoś czuje się po demie zmieszany, a w jego głowie krąży uczucie rozczarowania, to z czystym sumieniem mogę Wam powiedzieć, że po blisko 4 godzinach z betą stwierdzam, że dalej jest naprawdę o wiele lepiej, ciekawiej i fajniej niż w demie. Jeśli demo miało zachęcić i wzbudzić apetyt, to w mojej opinii wypadło to raczej średnio. Demonstracja daje jedynie minimalną namiastkę frajdy z dalszej gry.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpnia 11, 2009, 08:12:04 am »
A jak z poziomem trudności w becie?

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpnia 11, 2009, 08:29:14 am »
http://www.neogo.pl/newsy/17056

Jak z poziomem trudności? Gra nie jest trudna, ale to chyba przytyk do większości dzisiejszych pozycji. Można się w kilku miejscach na kilka minut zaciąć. Nie wiem jak z zagadkami Riddler'a, bo nie miałem czasu ich posprawdzać i zrobić. W walkach ze zwykłymi chłopkami śmierci nie poniesiecie, z bosikami może być jednak odrobinę trudniej. Nie wiem jak z wyższymi poziomami trudności, nie próbowałem.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpnia 11, 2009, 08:56:01 am »
A na jakim poziomie grasz? Normal?

Aleister

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-10-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpnia 11, 2009, 10:07:29 am »
Wie ktoś kiedy pojawią się pierwsze internetowe recenzje Batmana, tzn. kiedy kończy się na nie embargo ?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpnia 11, 2009, 11:19:30 am »
Demo się ściąga. Zobaczymy z czym to się je. Po pierwszych materiałach byłem pod olbrzymim wrażeniem (grafika, design). Później było jeszcze lepiej - ukazanie m. in. bossów.
Szybciej chłopaki z tym nowym nietoperzem, bo i brak aktualnie świeżych i nowych hitów - w wyborze pozostaje chyba tylko G.I. Joe: The Rise of Cobra.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpnia 11, 2009, 20:40:51 pm »
Demo się ściąga. Zobaczymy z czym to się je. Po pierwszych materiałach byłem pod olbrzymim wrażeniem (grafika, design). Później było jeszcze lepiej - ukazanie m. in. bossów.
Szybciej chłopaki z tym nowym nietoperzem, bo i brak aktualnie świeżych i nowych hitów - w wyborze pozostaje chyba tylko G.I. Joe: The Rise of Cobra.

Jesteś pewny że ten G.I. Joe to hit i dobry wybór, na GT ocena 3.8 - faktycznie hit :lol:
NO BRAIN - NO GAIN