Autor Wątek: Demon's Souls  (Przeczytany 215187 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #960 dnia: Lipca 28, 2011, 08:57:24 am »
Dzięki za sposób ;) Na początek jednak muszę go rozwalić 'normalnie'. Przy kolejnych przejściach będę szukał/używał właśnie takich sposobów.

Dzisiaj jeszcze pyknę jeden lvl Strenght oraz Endurance i wbijam na fight.

Jeszcze takie pytanie odnośnie upgrade'u broni - czy upgrade innymi kamieniami niż Sharpstone jakoś dodatkowo wpływa na broń? Siła zależy od jakichś statystyk? Bo np. jak mam możliwość upgrade'u Clearstone'm to statsy broni spadają (przy zmianie na Quality Weapon) aniżeli bym dalej pakował Sharpstone'ami.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #961 dnia: Lipca 28, 2011, 14:14:34 pm »
Każdy kamień daje inny efekt np. cloudstone'y wsadzone w tarczę redukują obrażenia zadawane twojej postaci przez ataki magiczne i resetują szansę przebicia twojego bloku do podstawowej. Tutaj masz wszystko dokładnie opisane: http://demonssouls.wikidot.com/upgrade

Ps. Jeśli chcesz, to strzelimy jakiegoś coop'a kiedyś.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2011, 14:16:18 pm wysłana przez kun »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #962 dnia: Lipca 28, 2011, 14:21:49 pm »
Ps. Jeśli chcesz, to strzelimy jakiegoś coop'a kiedyś.
Nie ma problemu. Zdobędę jeszcze trochę wiedzy, wsiąknę w grę i możemy ciachać demony ;) Tylko muszę jeszcze chyba podbić lvl, żeby nie było zbyt dużej przepaści między nami.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #963 dnia: Lipca 28, 2011, 14:34:00 pm »
Powiedz który masz SL, a ja się dostosuję. Mam do wyboru: 52, 122 i 238 SL.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #964 dnia: Lipca 28, 2011, 14:48:34 pm »
Powiedz który masz SL, a ja się dostosuję. Mam do wyboru: 52, 122 i 238 SL.
Obecnie mam 40 SL. Ile może być różnicy, 5?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #965 dnia: Lipca 28, 2011, 17:52:33 pm »
Taq.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #966 dnia: Lipca 28, 2011, 18:16:35 pm »
Spoko, dam znać jak będę przy 47 SL.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #967 dnia: Lipca 28, 2011, 19:51:35 pm »
Normalnie prawie ci zazdroszczę, że pierwszy raz przechodzisz... Jedna z najlepszych gier tej generacji

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #968 dnia: Lipca 28, 2011, 23:57:01 pm »
Normalnie prawie ci zazdroszczę, że pierwszy raz przechodzisz... Jedna z najlepszych gier tej generacji
Trochę wstyd, że kupiłem Limited Edition w czerwcu zeszłego roku i dopiero teraz zabieram się za kończenie przygody...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #969 dnia: Lipca 30, 2011, 17:37:31 pm »
Cyknąłem dzisiaj Flamelurkera oraz Maneatera. Przy tym drugim małego zonka łapnąłem, jak w miejscu walki pobiegłem dalej i nagle pojawił się drugi pasek energii oznaczający drugiego demona ;) Na szczęście nie było problemu.

Zastanawiałem się, czy jest w grze pierścień zwiększający ilość zdobywanych dusz i jak znalazł wpadłem w Tower of Latria na Ring of Avarice. Ciekawie wygląda czerwony obłok charakterystyczny dla tego pierścienia w kombinacji z Brushwood Helmet.

Jakby co kun to już mam 47 SL, więc jak chcesz to możemy coś przyciąć. Tylko musisz mi wszystko wyjaśnić jak to się odbywa (wiem, że się kamieni używa) oraz jak wygląda sama rozgrywka w co-opie.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #970 dnia: Lipca 31, 2011, 15:43:46 pm »
Za pierwszym podejściem nie uświadczyłem tego buum, które tak wszyscy wychwalali. Jednak przedwczoraj zapodałem do czytnika krążek z DS i wsiąkłem. Klimat i ciągłe uczucie zagrożenia są super. System walki jest po prostu świetny. Jedynym mankamentem, moim zdaniem, jest lokowanie się na przeciwniku. Mogłoby to być stosowane półautomatycznie - im bliżej przeciwnika tym większe prawdopodobieństwo lokowania się na celu. Sprawdziło by się lepiej niż konieczność ciągłego klikania R3. I to chyba jedyny minus. Nawet nieprzewidziane i denerwujące zgony nie są tak...denerwujące. Po prostu - dopakuj postać, a będzie lżej. Otwórz drzwi a będziesz miał skrót. Wszystkie zależności w tej grze mają sens zważywszy na jej poziom trudności.
Gry w dzisiejszych czasach są robione dla paraolimpijczyków. Tutaj każdy przeciwnik potrafi ubić głównego bohatera jeśli nie wie się co się robi. Bossowie są trudni, pokonanie każdego kolejnego sprawia niemałą satysfakcję, wałkowanie tych samych terenów stale i wciąż jest wymagające. Czuję, że ta gra była zrobiona dla ludzi takich jak ja, ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a każdy zgon motywuje do tego by być lepszym, bardziej zaciętym, a co najważniejsze, frustracja występuje tu tylko jako bodziec do parcia w przód.

To, że siedzę na Tower Knight'cie od trzech godzin tylko potwierdza moje słowa. Kolo jest w miarę prosty, ale to ja daję ciała przy każdym podejściu. Przypominają mi się moje przygody z Ninja Gaiden Black. Uważałem, że poziom Master Ninja jest tylko dla wymiataczy. Po kilku przejściach, nauczeniu się w tamtej grze wszystkiego każdy wróg stawał się marionetką w moich rękach i...też stałem się wymiataczem. W przypadku Demon's Souls będzie podobnie choć sprawa z RPG ma się troszke inaczej. W NGB nie ma możliwości dopakować postaci i wrócić do pierwszego chapter'a. Tam jedziesz na tym co masz i tyle.

Ok, koniec wywodu nt. NGB. Wracam do DS gdzie czeka na mnie jeszcze mnóstwo wrogów do usieczenia.
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2011, 15:50:06 pm wysłana przez yap »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #971 dnia: Lipca 31, 2011, 17:25:30 pm »
Mnie przed chwilą gra przechytrzyła i utarła nosa. Wbiłem sobie pierwszy raz do 4-2, obczaiłem niebieskie duchy, które dają nawet sporo dusz i non-stop się odradzają = można pofarmić. Ustukałem ok. 20000 dusz, wróciłem do nexusa, podbiłem lvl i wbiłem znów do 4-2. Zabijam dalej, dusze lecą, mam już ponad 55000 więc postanawiam wrócić. Wbijam po schodkach, chce iść do miejsca gdzie się wraca do Nexusa a tu zonk... mgła i nie mogę przejść :o Próbowałem kilkukrotnie i nic. Musiałem przejść cały level, powoli idąc do przodu i obczajając, co to może wyskoczyć zza rogu. W końcu doszedłem do bossa. Na szczęście udało się wygrać za pierwszym razem (powiedziałbym wręcz, że boss był prosty) i w końcu wrócić do Nexusa nie tracąc ponad 100000 dusz, które się uzbierały :)

Ktoś wie dlaczego nie mogłem wrócić wtedy spokojnie do Nexusa i dlaczego pojawiła się mgła?

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #972 dnia: Lipca 31, 2011, 18:31:40 pm »
Może dlatego właśnie by uniemożliwić farmienie. Trzymam jeden kamyczek umożliwiający bezpośredni powrót Nexusa. Postanowiłem jednak, że będę dopakowywał postać jak mogę by doskoczyć do bossa. Potrzebuję większej pewności, że moje ciosy będą zadawały obrażenia, a nie szczypały kolesia w pięty.

Kurcze, brak pauzy sprawia, że DS jest tytułem do gry wieczorami kiedy dzieci już śpią. W moim przypadku jest tak, że synek jest raczej grzeczny, ale...no właśnie...coś zmaluje, ja muszę zareagować, a to się równa niemal pewnemu zgonowi i wałkowaniem poziomu od początku. Jedynie momenty kiedy wyrżnę wszystko dookoła są bezpieczne  :) .
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2011, 18:33:22 pm wysłana przez yap »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #973 dnia: Lipca 31, 2011, 18:50:51 pm »
Może dlatego właśnie by uniemożliwić farmienie. Trzymam jeden kamyczek umożliwiający bezpośredni powrót Nexusa.
Też o tym pomyślałem. Od tej pory również mam w inventory choć jeden kamyk.

Kurcze, brak pauzy sprawia, że DS jest tytułem do gry wieczorami kiedy dzieci już śpią. W moim przypadku jest tak, że synek jest raczej grzeczny, ale...no właśnie...coś zmaluje, ja muszę zareagować, a to się równa niemal pewnemu zgonowi i wałkowaniem poziomu od początku. Jedynie momenty kiedy wyrżnę wszystko dookoła są bezpieczne  Smile .
Dodatkowy handicap. :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #974 dnia: Sierpnia 01, 2011, 05:01:54 am »
Pierwsze przykazanie farmera w DS: idź i kup cud Evacuate! Kosztuje 20k dusz, ale się opłaca! Cud ów przenosi naszego protagonistę/kę wprost do nexusa. Shrine of Storms to miejsce gdzie można nafarmić najwięcej dusz. Oto sposób dzięki któremu można nabić miliony dusz w dość krótkim czasie (tylko dzięki tej metodzie mam aktualnie 243 SL jedną z postaci):

A tutaj macie sposób na duplikowanie przedmiotów:
Nie wiem czy działa, nie sprawdzałem.

Ps. Początkującym polecam grę magiem (royality) - dużo łatwiej grać niż jakimkolwiek wojownikiem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2011, 05:09:10 am wysłana przez kun »

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #975 dnia: Sierpnia 01, 2011, 17:42:37 pm »
Czy Evacuate działa podobnie jak jeden z kamieni przenoszących do Nexusa? Przenosi przy zgonie z duszami/bez czy na życzenie? Właśnie dziś zastanawiałem się, czy warto go nabyć i co daje prócz samej teleportacji?

Dopadłem dziś
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #976 dnia: Sierpnia 01, 2011, 17:48:01 pm »
Czy Evacuate działa podobnie jak jeden z kamieni przenoszących do Nexusa? Przenosi przy zgonie z duszami/bez czy na życzenie? Właśnie dziś zastanawiałem się, czy warto go nabyć i co daje prócz samej teleportacji?

http://demonssouls.wikidot.com/evacuate
Cytuj
    * Immediately teleports the caster back to Nexus
    * Effect identical to the use of a Shard of Archstone
    * Incredibly useful for farming
    * Can be easily interrupted while doing the spell, so make sure you're in a safe area with no enemies in the vicinity, or far a way from any demon boss when you give up.
    * Cannot be used while being invaded

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #977 dnia: Sierpnia 01, 2011, 18:08:33 pm »
Kurde bele. Tyle godzin nabitych w DS, a nadal nie mam 100%! Wyfarmić chunk of marrow stone i cloud stone jest niemożliwością! Ten pieprzony Sword of Serching nie pomaga w ogóle. Kwestia szczęścia, którego mi brak, damn!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #978 dnia: Sierpnia 01, 2011, 19:32:58 pm »
O qrwa ale faila zaliczyłem... Przypomniało mi się, że grając rok temu miałem uwolnić Sage Freke, ponieważ miałem klucz a nie mogłem znaleźć maga. Teraz postanowiłem, że wrócę i go uwolnię. Biegałem i nie mogłem znaleźć jego celi, biegałem i biegałem, aż w końcu wje**łem się w przepaść, zginąłem i straciłem ludzką postać. Co gorsza, jak się okazało, już go uwolniłem wcześniej i sobie Sage Freke siedzi ładnie obok schodów w Nexusie... @.@ A wcześniej jeszcze z nim gadałem, tylko nie zczaiłem, że to on... Ehh... co za qrwa mindfuck... :mad:

Na szczęście Saint Urbain również siedzi w Nexusie i mogłem się spokojnie nauczyć Evacuate.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #979 dnia: Sierpnia 01, 2011, 20:12:40 pm »
Dzisiaj w nocy możemy jakiegoś coop'a je**ąć.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #980 dnia: Sierpnia 01, 2011, 20:14:37 pm »
Ahaha, przed chwilą chciałem pogadać z Freke'm wiec wbiegłem na skróty przez schody i spadłem na niego zadając damage  :lol: Chyba dzisiaj nie jest dobry dzień na tę grę. Musze odpocząć ;]

Wiadomość scalona: Sierpnia 01, 2011, 20:15:48 pm
Dzisiaj w nocy możemy jakiegoś coop'a je**ąć.
Ale wbijamy pobiegać po świecie, czy na jakiegoś bossa? Jak to ogólnie wygląda? Btw. obecnie mam 59 SL.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #981 dnia: Sierpnia 01, 2011, 20:22:48 pm »
Możemy pobiegać, a potem ubić jakiegoś bossika jeśli chcesz. A wygląda to tak: wbijasz na lvl gdzie nie ubiłeś jeszcze okolicznego boss'a i stawiasz niebieski kamyk. ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #982 dnia: Sierpnia 01, 2011, 20:29:02 pm »
Możemy pobiegać, a potem ubić jakiegoś bossika jeśli chcesz. A wygląda to tak: wbijasz na lvl gdzie nie ubiłeś jeszcze okolicznego boss'a i stawiasz niebieski kamyk. ;)
Teraz miałem zamiar iść do 5-2. A to zgarnia dusze za bossa? Dzieli po pół, ten kto zadał ostatni cios, czy każdy dostaje tak jakby z osobna za bossa? W czasie rozgrywki można rozmawiać przez headseta?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #983 dnia: Sierpnia 01, 2011, 20:44:58 pm »
Host dostaje 100%, pomocnik/cy 50%. Niestety nie można rozmawiać przez HS. Jeśli masz XO, to możemy pogadać przezeń! :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #984 dnia: Sierpnia 01, 2011, 21:03:54 pm »
Host dostaje 100%, pomocnik/cy 50%. Niestety nie można rozmawiać przez HS. Jeśli masz XO, to możemy pogadać przezeń! :)
To co, jedziemy 5-2 na spróbę? :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #985 dnia: Sierpnia 02, 2011, 00:25:53 am »
Host dostaje 100%, pomocnik/cy 50%. Niestety nie można rozmawiać przez HS. Jeśli masz XO, to możemy pogadać przezeń! :)

Zamiast X0 nie łątwiej skype na kompie odpalić?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #986 dnia: Sierpnia 02, 2011, 00:53:29 am »
Host dostaje 100%, pomocnik/cy 50%. Niestety nie można rozmawiać przez HS. Jeśli masz XO, to możemy pogadać przezeń! :)
To co, jedziemy 5-2 na spróbę? :)

Sorki, ale gości miałem.. :(

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #987 dnia: Sierpnia 02, 2011, 09:02:47 am »
Host dostaje 100%, pomocnik/cy 50%. Niestety nie można rozmawiać przez HS. Jeśli masz XO, to możemy pogadać przezeń! :)
To co, jedziemy 5-2 na spróbę? :)

Sorki, ale gości miałem.. :(
Spoko, jakoś innym razem się zgadamy ;]

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #988 dnia: Sierpnia 02, 2011, 20:11:47 pm »
Uffff, Flamelurker napsuł mi krwi, ale za drugim razem padł był dziad i teraz jestem już za drzwiami zaraz po walce z Tower Knight'em. Miałem nadzieję, że skrót do wszystkich bossów jest stosowany do wszystkich z nich. Niestety troszkę mną targnął fakt, że po śmierci w lawie musiałem cały level przechodzić od nowa. Choć straciłem blisko 20K dusz nie walczyłem już prawie z nikim. Nie miałem zdrowia kłuć ognistych robali by później znów polec na ognistym demonie. Dragon God to raczej formalność, ale również przyjemna. Na razie zatrzymuję wszystkie dusze demonów bo coś mi mówi, że się przydadzą później.

Pytanie: dziś spotkałem w kopalni rycerza, który wskazał gdzie jest skarb, później przez przypadek go uszkodziłem i chciał ze mną walczyć. Nie zabiłem dziada tylko zwiałem. Czy to jakoś wpłynie na dalszą rozgrywkę?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #989 dnia: Sierpnia 02, 2011, 21:52:21 pm »
Na razie zatrzymuję wszystkie dusze demonów bo coś mi mówi, że się przydadzą później.

I racja! Przy pomocy większości ds'ów możesz wykonać ciekawe bronie i czary/cuda.

Pytanie: dziś spotkałem w kopalni rycerza, który wskazał gdzie jest skarb, później przez przypadek go uszkodziłem i chciał ze mną walczyć. Nie zabiłem dziada tylko zwiałem. Czy to jakoś wpłynie na dalszą rozgrywkę?

Ot, będzie do Ciebie wrogo nastawiony i tyle. Uważajcie żeby nikogo przypadkowo nie "uszkodzić" w nexus'ie bo gadać z Wami już nie będą!

Ps. Ryo, będę dzisiaj wieczorem jak by co.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #990 dnia: Sierpnia 02, 2011, 22:20:06 pm »
Cytat: yap  Dzisiaj o 20:11:47
Na razie zatrzymuję wszystkie dusze demonów bo coś mi mówi, że się przydadzą później.

I racja! Przy pomocy większości ds'ów możesz wykonać ciekawe bronie i czary/cuda.
Również trzymam dusze.

Dostałem małe baty w 5-2 więc obadałem 2-3. Ciekawa walka z Dragon God, jednak jak już wbiegałem, by strzelić z drugiego działa to dopadł mnie ogniem. Podbuduję trochę staminę (ewentualnie zdejmę zbroję co by szybciej biec) i powinienem dać radę. Wbiłem również z ciekawości do 3-3 i udało mi się zabić za pierwszym razem Old Monka.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #991 dnia: Sierpnia 03, 2011, 03:15:54 am »
...udało mi się zabić za pierwszym razem Old Monka.

A co powiesz na to, że i Ty możesz wystąpić w roli finałowego bossa w Tower of Latria??

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #992 dnia: Sierpnia 03, 2011, 08:46:41 am »
...udało mi się zabić za pierwszym razem Old Monka.

A co powiesz na to, że i Ty możesz wystąpić w roli finałowego bossa w Tower of Latria??
No właśnie jak go rozwaliłem to sobie przeczytałem o nim. Bardzo fajny pomysł. Wyjaśniło się dlaczego (co na początku mnie zdziwiło), że będąc w Soul Form nawiedził mój świat jakiś Black Phantom.

Dzisiaj zakładam Purple Flame Shield, Ring of Fire Resistance i wbijam na Dragon God'a. Potem jakby co kun, to cykniemy 5-2, bo jeszcze nigdy nie grałem w co-opie ;]

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #993 dnia: Sierpnia 03, 2011, 08:51:59 am »
Dragon God wydaje się trudny do przejścia, ale o dziwo to chyba najłatwieszy boss w grze.
A i tak prezentuje się po prostu zajebiście. :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #994 dnia: Sierpnia 03, 2011, 09:51:06 am »
Dragon God wydaje się trudny do przejścia, ale o dziwo to chyba najłatwieszy boss w grze.
A i tak prezentuje się po prostu zajebiście. :)
To fakt, wygląda mega klimatycznie. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się walki tego typu, czyli biegania i strzelania z dwóch dział ;]

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #995 dnia: Sierpnia 03, 2011, 12:48:16 pm »
Rozbierz swoją postać, załóż pierścień złodzieja i daj do łapy jakąś ciężką, oburęczną broń (to do rozwalania zawalonych kolumn po drodze) i po kłopocie. Żadne odporności nie będą Ci potrzebne.

Ps. Dzisiaj tyram do późna, ale jutro i pojutrze mam wolne, pzdr.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #996 dnia: Sierpnia 03, 2011, 12:51:08 pm »
Rozbierz swoją postać, załóż pierścień złodzieja i daj do łapy jakąś ciężką, oburęczną broń (to do rozwalania zawalonych kolumn po drodze) i po kłopocie.
Też myślałem nad takim rozwiązaniem.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #997 dnia: Sierpnia 03, 2011, 12:58:01 pm »
A widzisz!

Ja zwariuję, za chu** nie wypadają mi żadne chunk'i of marrow stone! Jeszcze tylko cztery i mam DS'a na 100%, kur**!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #998 dnia: Sierpnia 03, 2011, 13:02:25 pm »
chunk'i of marrow stone!
Wczoraj chyba jakiś zdobyłem.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #999 dnia: Sierpnia 03, 2011, 13:46:40 pm »
DAJ!  :lol: