Autor Wątek: Demon's Souls  (Przeczytany 215122 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1040 dnia: Sierpnia 08, 2011, 22:09:32 pm »
Nie można całe życie grać  Very Happy .
Na razie odkąd pamiętam to całe życie w coś gram :)

(...)nie ma na to po prostu czasu
Otóż to, otóż to.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1041 dnia: Sierpnia 09, 2011, 08:17:06 am »
Ryo,
przechodząc tylko raz stracisz sporo dodatkowych "questów"/spotkań z postaciami/eventów związanych z tendencjami (dla każdego świata jest osobny zestaw, związany z np. White Tendency - otwiera się jakaś zamknięta brama, pojawia się kładka nad przepaścią itp). Żeby zobaczyć wszystko co się da (włącznie z byciem w ciele Old Monka jako boss dla innego gracza i in.) przeszedłem DS pięć razy bez oznak znużenia. A kun to w ogóle weteran.
No ale właśnie - czas, czas, czas.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1042 dnia: Sierpnia 09, 2011, 09:07:35 am »
przechodząc tylko raz stracisz sporo dodatkowych "questów"/spotkań z postaciami/eventów związanych z tendencjami (dla każdego świata jest osobny zestaw, związany z np. White Tendency - otwiera się jakaś zamknięta brama, pojawia się kładka nad przepaścią itp).
No właśnie dzięki 'mesedżom' graczy na ziemi (notabene świetny pomysł z tym ficzerem) wiedziałem, gdzie jest jakieś przejście, gdzie jaka ma być tendencja itp. Dzięki temu np. wbiłem do 1-1, zabiłem Miraldę i zdobyłem Brushwood Set, który miałem na sobie do końca gry. Tak samo w 2-3 miałem info przy mieczu wbitym w ziemię, że potrzebuję PWWT. Niestety już nie zdążyłem wrócić, ponieważ ukończyłem grę. Tak samo nie załapałem o co chodziło z wpisami w 1-3 jak szedłem przez bramę otwieraną dzięki Blood Key, gdzie była wieża i napisy w stylu "musisz być w przebraniu by kontynuować". Potem looknąłem, że chodziło o uwolnienie Yurii.

Popatrzyłem sobie w mini guide do gry, który miałem razem z EK i jest tam sporo ciekawych rzeczy. Chociażby poczytanie o poszczególnych NPC daje spore rozeznanie w sytuacji w grze oraz rzuca inne światło na poszczególne wydarzenia. Szczególnie podoba mi się historia Vallarfax'a i Biorr'a z Twin Fangs oraz Ostravy.

Mam nadzieję, że jakoś uda mi się znaleźć choć trochę czasu, by ponownie zagłębić się w ten wspaniały i ekscytujący świat.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1043 dnia: Sierpnia 09, 2011, 22:18:31 pm »
Uderzaj Ryo bo warto. Ja zdecydowałem się odsunąć na bok wszystkie ostatnie tuzy by opindolić DS do golasa.
Dziś Maneater'zy skopali mi tyłek z 7 razy pod rząd. Zionąłem chęcią mordu i zniszczenia. Postanowiłem, że odwiedzę właśnie Yurię. Ta miała w swoim zestawie bardzo fajny spell - Firestorm. Poświęciłem duszę demona i rozprawiłem się z dwoma imbecylami w kilka chwil. Monk wstał z ziemi chyba dwa razy. Łoiłem go po tym śmiesznym turbanie Bone Crasher'em, aż wyzionął ducha. Od razu lepiej mi sie zrobiło na sercu, ale rzeź trwała dalej. Po powrocie do Nexus'a znalazłem Yurt'a, tego wstrętnego dziada. Podziękował mi, przekazał, że może dalej polować na demony po czym zginął od mego ostrza. Teraz biegam w cool'erskiej zbroi, której już chyba nie zdejmę do końca gry  :grin: . Czas na Allanta, a za 4ty i 5ty świat wezmę się zaraz po nim. Mam nadzieję, że uda mi się spotkać Satsuki'ego i Saint Urbain'a.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1044 dnia: Sierpnia 09, 2011, 23:47:50 pm »
Teraz biegam w cool'erskiej zbroi, której już chyba nie zdejmę do końca gry  Very Happy
Mówiłem ;] Dla mnie tylko Dark Silver Armor Vinlanda jest fajniejsze z wyglądu (czyli najfajniejsze w grze, z tych co widziałem).

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1045 dnia: Sierpnia 10, 2011, 04:00:27 am »
Fajny jest jeszcze Shaman's Clothes.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1046 dnia: Sierpnia 12, 2011, 21:11:37 pm »
Alllle nnnnuda...ten cały farming dusz i kamieni to porażka. Trofea są fajne, ale strasznie męczące. Myślę, że piąte przejście już sfinalizuje platynę, ale ile w tym łażenia i soulsuckowania to bania mała.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1047 dnia: Sierpnia 15, 2011, 11:27:32 am »
Kuźwa...pierdzielę tą piczkę Mephistopheles. Jak dostać od niej Foe's Ring?? Muszę zabić wszystkich z listy i do niej podejść? Zabić Sage'a, ucznia, Yurię i dopiero wtedy działać czy jak?? Proszę niech ktoś kto ma ten pierścień mi to wyjaśni bo już drugie podejście zmarnowałem.

Poza tym...czy jest jakiś alternatywny sposób na zdobycie Pure Bladestone prócz tego co jest w necie? Jest napisane, że muszę rozwalić fantoma Katana Skeleton'a lub Katana Skeleton'a w ukrytym przejściu w 4-2. Mam Pure Black World tendency, wszystko się zgadza, a kamienia jak nie było tak nie ma. Mam szczęście jak dostanę Chunk of Bladestone nie mówiąc o tym pierwszym.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1048 dnia: Sierpnia 15, 2011, 11:31:58 am »
Pewnie i tak już to czytałeś:
http://demonssouls.wikidot.com/foe-s-ring

Cytuj
Given by Mephistopheles for killing Yuria

Cytuj
When going back to Mephistopheles for your reward, she will become hostile and attack you. Do not attack her before you get the ring, or you will not get it.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1049 dnia: Sierpnia 15, 2011, 12:03:09 pm »
"Senk' w tym, że kiedy zabiłem Yurię polazłem do mendy, a ta odesłała mnie z kwitkiem. Rzecz jasna zabiłem wszystkich i więcej w lokacji, wróciłem, a ta dała mi kamień wskrzeszenia. Odczekałem chwilkę jak to jest w poradniku, ale zamiast pierścienia dostałem rapierem w klatę. Później wyssała ze mnie ze dwa SLe i ją zaciukałem dostając nic nie warte szmaty i żelastwo, które i tak już miałem wcześniej. Yhhhh...obczajam właśnie całą rzecz na YT. Na pewno chodzi o kolejność egzekucji. Jakiś szczegół mi umyka.

EDIT:
Ahhh, cymbał jestem. Mephistopheles musi mi zlecić zabójstwa wszystkich oddzielnie. Nie mogę rozwalić wszystkich od razu bo nagrody przepadają. Yuria musi być na samym szarym końcu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2011, 12:10:27 pm wysłana przez yap »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1050 dnia: Sierpnia 15, 2011, 12:17:34 pm »
Może zabiłeś kogoś z listy zanim dostałeś zlecenie? Zdarzyło mi się to z raz. Co do kamieni - ziom, mam ten sam problem z chunk of marrow stone! Jest pure black world tendency, jest sword of serching, jest game +++++++, a ja mam dopiero jedną sztukę. JEDNĄ!!! Nigdzie nie można go znaleźć leżącego, nie wypada z gigantycznych kleszczy ani komarów. Czysta losowość! Brakuje mi czterech (i jednego chunk of cloud stone, ale ten można znaleźć za kamieniem w miejscówce Storm King'a)............................... Nie wiem, może powinienem był dać więcej punktów w Luck (mam 13)??

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1051 dnia: Sierpnia 15, 2011, 12:28:24 pm »
Nie wiem, może powinienem był dać więcej punktów w Luck (mam 13)??
Ja miałem 15 i itemy spoko wypadały. Skończyłem grę z dwoma Pure Hardstone. (nie wiem czy to noram, czy fuks ;) )

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1052 dnia: Sierpnia 15, 2011, 12:34:31 pm »
Jak tylko zacząłem farmić te przeklęte kamienie zacząłem ładować luck na maxa (teraz mam 95). Zdarza się czasem, że przeciwnicy zrzucają po kilka itemów na raz więc...tak, polecam ładować w ten wskaźnik. Ja jestem zdruzgotany dostępnością Pure Bladestone. Tak małe prawdopodobieństwo dorwania kamyczka może oznaczać tylko jedno - kolejne kryterium. Piszesz o Sword of Searching. Co on daje?

EDIT: Pure Hardstone jest moim zdaniem łatwiejszy do dorwania niż Pure Bladestone. Czasem zdarzyło mi się, że jaszczurki zostawiały go wraz z chunkiem. Pure Bladestone, jeśli wierzyć internetowi, można znaleźć tylko na dwóch przeciwnikach. Przy opisie każdego jest napisane "rare" bądź "very rare"  :( .
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2011, 12:38:54 pm wysłana przez yap »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1053 dnia: Sierpnia 15, 2011, 12:36:07 pm »
Zwiększa szansę wypadnięcia rzadkich item'ów. W moim przypadku ch**a daje!

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1054 dnia: Sierpnia 15, 2011, 12:38:25 pm »
Trzeba go trzymać czy nim zaciukać wroga??

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1055 dnia: Sierpnia 15, 2011, 13:32:34 pm »
Wystarczy mieć go "założonego". :)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1056 dnia: Sierpnia 16, 2011, 08:46:14 am »
Zwiększa szansę wypadnięcia rzadkich item'ów. W moim przypadku ch**a daje!
Z mojego doświadczenia wynika, że nie zwiększa on szansy na zdobycie rzadko spotykanego przedmiotu ale zwiększa ilość znajdowanych pospolitych przedmiotów.

Ja nie miałem jakoś problemów z kamieniami, co pozwoliło dobić platyny "już" przy piątym przechodzeniu. Z pure bladestone miałem fuksa - wypadł ze szkieletu z katanami po 2 godzinkach. Z chunk of marrow stone także nie było większego problemu. Także nie załamywać się i farmić - one rzeczywiście występują w każdej kopii gry  ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1057 dnia: Sierpnia 16, 2011, 12:56:04 pm »
Nie poddaję sie, ale po ponad dwustu godzinach ciężko być optymistą (szczególnie, że już dwa razy podczas gry w DS'a konsola mi padła!  :lol: ).

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1058 dnia: Sierpnia 16, 2011, 14:01:06 pm »
Nie poddaję sie, ale po ponad dwustu godzinach ciężko być optymistą (szczególnie, że już dwa razy podczas gry w DS'a konsola mi padła!  :lol: ).
Łoooooooo kur**, rzeczywiście miałem fuksa.  :o

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1059 dnia: Sierpnia 16, 2011, 14:17:40 pm »
Muszę jednak przyznać, że nigdy nie próbowałem farmić marrow stone'ów - my bad.  :roll:

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1060 dnia: Sierpnia 17, 2011, 08:44:22 am »
Wszystkie kamienie prócz Pure Bladestone i Pure Moonlightstone wpadły mi ot tak przy przechodzeniu. jakoś specjalnie nie skupiałem się na ich zbieraniu (dopiero kiedy potrzebowałem więcej), ale tu jest okropnie trudno. Nie dość, że tylko dwóch kolesi zrzuca to dziadostwo to jeszcze rzadko bądź bardzo rzadko. Wczoraj po godzinie uzbierałem 700K dusz i z dwanaście Chink of Bladestone. W sumie fajnie, ale do dupy bo cel znów nie został zrealizowany.
Jestem uparty więc będę dalej działał, ale to i Mephistopheles quest już mi się znudziły.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1061 dnia: Sierpnia 17, 2011, 09:11:29 am »
Mephistopheles quest już mi się znudziły.
Jeszce Ci nie dała ringa?

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1062 dnia: Sierpnia 17, 2011, 11:42:09 am »
Oj bo jestem cymbał. Zamiast czekać aż mi zleci zabójstwo rozwalam wszystkich niechronologicznie i chaotycznie. teraz już wiem kiedy kogo mam zamordować więc będzie ok...mam nadzieję  :-x .

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1063 dnia: Sierpnia 18, 2011, 04:51:03 am »
Pamietaj, zeby po kazdym zabojstwie wrocic do niego po nagrode i nastepne zlecenie ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1064 dnia: Sierpnia 18, 2011, 08:43:13 am »
wrocic do niego
Do niej, to jest kobieta. ;)

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1065 dnia: Sierpnia 18, 2011, 08:47:49 am »
No właśnie to wyczytałem na wiki bo gubiłem się w momencie kiedy wpadałem w morderczy amok zabijając wszystkich prócz trzech najważniejszych postaci. A wczoraj po dłuuugich próbach dorwałem mój Pure Bladestone, a po godzinie łażenia po Tower of Latria Pure Moonlightstone  :grin: . Mam już wszystkie trofea za broń bo pofarmiłem kamyki w nocy. Teraz tylko te dwa nieszczęsne pierścienie. Zacznę od Pure White Character Tendency bo tak będzie łatwiej. nieco trudniej jest wykaraskać się z Pure Black Tendency.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1066 dnia: Sierpnia 18, 2011, 23:27:54 pm »
wrocic do niego
Do niej, to jest kobieta. ;)

Sory ale gralem w DS dawno temu, wiec to moze mnie usprawiedliwi ;)

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1067 dnia: Sierpnia 25, 2011, 19:33:33 pm »
Ufff, po wielu próbach dorwałem dziś Friend's Ring i Foe's Ring...a co za tym idzie - platynowe trofeum Demon's Souls. Było ciężko, intensywnie, ciekawie, irytująco, długo, niespokojnie, interesująco, smutno, wesoło, i wreszcie zajebiście mrocznie. Gra kozak, która przy okazji swojej kontynuacji powinna pokazać dokładnie to co ma i jeszcze więcej. Tak trudnych gier się już nie robi. Teraz tytuły wymagające można policzyć na palcach dwóch rąk.

Demon's Souls to pierwszy mój eRPeG i tylko takich będę się trzymał.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1068 dnia: Września 18, 2011, 18:42:38 pm »
Dopiero zaczynam gre i mam takie pytanie. Czy jak upgraduje broń za pomoca dusz to czy upgraduje konkretny egzemplarz czy cała klase danej broni?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1069 dnia: Września 18, 2011, 19:06:39 pm »
Dopiero zaczynam gre i mam takie pytanie. Czy jak upgraduje broń za pomoca dusz to czy upgraduje konkretny egzemplarz czy cała klase danej broni?
Dany egzemplarz. Jak dobijesz do max jednym kamieniem to dostajesz trophy.

Oczywiście polecam: http://demonssouls.wikidot.com/upgrade

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1070 dnia: Września 18, 2011, 21:02:34 pm »
Taaaa, skarbnica bez której można dochodzić do pewnych rzeczy miesiącami. Jak wrażenia Piter?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1071 dnia: Września 18, 2011, 21:19:50 pm »
Jeszcze jedno. Jak włączyć tą opcję, żeby były widoczne wskazówki innych graczy, slady krwi itp. Raz jak włączyłem gre to to miałem, poszedłem trochę dalej i juz zniknęły te podpowiedzi, a dzisiaj już kilka razy siadałem do gry i ani razu nie miałem widoczych tych wskazówek.

Wiadomość scalona: Września 18, 2011, 21:22:28 pm
Taaaa, skarbnica bez której można dochodzić do pewnych rzeczy miesiącami. Jak wrażenia Piter?
Jak narazie to próbuje ogarnąć wszystko. Zanim zdobyłem mozliwość rozwijania postaci to zginąłem z 10 razy. Dopiero się ucze co i jak. Chce mi się grać, ale ciążka gra jest.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2011, 21:22:28 pm wysłana przez Piter_neo »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1072 dnia: Września 18, 2011, 22:39:06 pm »
Jeszcze jedno. Jak włączyć tą opcję, żeby były widoczne wskazówki innych graczy, slady krwi itp. Raz jak włączyłem gre to to miałem, poszedłem trochę dalej i juz zniknęły te podpowiedzi, a dzisiaj już kilka razy siadałem do gry i ani razu nie miałem widoczych tych wskazówek.
Żeby je widzieć musisz grać online. Po prostu jak ktoś napisze to wskazówka jakiś czas widnieje. Ty również możesz pisać. SELECT jak dobrze pamiętam i zostawiasz mesedża.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1073 dnia: Września 18, 2011, 23:00:39 pm »
Jeszcze jedno. Jak włączyć tą opcję, żeby były widoczne wskazówki innych graczy, slady krwi itp. Raz jak włączyłem gre to to miałem, poszedłem trochę dalej i juz zniknęły te podpowiedzi, a dzisiaj już kilka razy siadałem do gry i ani razu nie miałem widoczych tych wskazówek.
Żeby je widzieć musisz grać online. Po prostu jak ktoś napisze to wskazówka jakiś czas widnieje. Ty również możesz pisać. SELECT jak dobrze pamiętam i zostawiasz mesedża.
No to coś się zrąbało, bo jestem online, a od dłuższego czasu nigdzie nic nie ma, nawet w tych miejscach co wcześniej było

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1074 dnia: Września 18, 2011, 23:43:13 pm »
Jeszcze jedno. Jak włączyć tą opcję, żeby były widoczne wskazówki innych graczy, slady krwi itp. Raz jak włączyłem gre to to miałem, poszedłem trochę dalej i juz zniknęły te podpowiedzi, a dzisiaj już kilka razy siadałem do gry i ani razu nie miałem widoczych tych wskazówek.
Żeby je widzieć musisz grać online. Po prostu jak ktoś napisze to wskazówka jakiś czas widnieje. Ty również możesz pisać. SELECT jak dobrze pamiętam i zostawiasz mesedża.
No to coś się zrąbało, bo jestem online, a od dłuższego czasu nigdzie nic nie ma, nawet w tych miejscach co wcześniej było
Bo nikt nic nowego nie pisze a stare wiadomości znikają.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1075 dnia: Września 19, 2011, 07:36:36 am »
Jeszcze jedno. Jak włączyć tą opcję, żeby były widoczne wskazówki innych graczy, slady krwi itp. Raz jak włączyłem gre to to miałem, poszedłem trochę dalej i juz zniknęły te podpowiedzi, a dzisiaj już kilka razy siadałem do gry i ani razu nie miałem widoczych tych wskazówek.
Żeby je widzieć musisz grać online. Po prostu jak ktoś napisze to wskazówka jakiś czas widnieje. Ty również możesz pisać. SELECT jak dobrze pamiętam i zostawiasz mesedża.
No to coś się zrąbało, bo jestem online, a od dłuższego czasu nigdzie nic nie ma, nawet w tych miejscach co wcześniej było
Bo nikt nic nowego nie pisze a stare wiadomości znikają.
Nie to nie to. Chyba jakies problemy z serwerem muszą mieć, bo jeszcze przedwczoraj było wszędzie pełno wszystkiego, a wczoraj juz nic niegdzie nie było. Poza tym wcześnej sam mogłem SELECT-em zostawić wiadomość, a teraz jak naciskam to nic się nie dzieje.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1076 dnia: Września 19, 2011, 08:25:03 am »
Wiem, że to głupio zabrzmi, ale...jesteś pewien, że jesteś on-line? Nie powinno być takich problemów. Grając w Demon's Souls całkiem niedawno miałem wiadomości i graczy na pęczki.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1077 dnia: Września 19, 2011, 08:56:37 am »
A nie wyłączyli już serwerów? Bo ponoć mieli to robić.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1078 dnia: Września 19, 2011, 21:10:46 pm »
Mam noobowskie pytanie. Chcę zapakować mojej postaci miecz, kiedy go ekwipuje wyskakuje mi komunikat, że jest zbyt ciężki i powinien być trzymany w obu dłoniach, jak zrobić żeby on go tak właśnie złapał?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1079 dnia: Września 19, 2011, 21:18:22 pm »
Mam noobowskie pytanie. Chcę zapakować mojej postaci miecz, kiedy go ekwipuje wyskakuje mi komunikat, że jest zbyt ciężki i powinien być trzymany w obu dłoniach, jak zrobić żeby on go tak właśnie złapał?
Trójkąt. Wtedy zadajesz większe obrażenia ale nie możesz blokować tarczą. Miecz jest zbyt ciężki, ponieważ nie masz zapewne odpowiedniego str.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 21:20:48 pm wysłana przez Ryo »