Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 256724 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

HERO

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #240 dnia: Listopada 22, 2009, 18:24:37 pm »
tez chetnie zagram moj psn id Bronek_PL
Ich Dom,Twoje Piekło
              KILLZONE 2

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #241 dnia: Listopada 22, 2009, 18:30:27 pm »
Cytuj
Wystarczy mieć kumaty tim.
tylko że o taki czasami ciężko  bo ostatnio:
Cytuj
wjedziesz czołgiem   w środek bazy i załatwisz wszystkich.
miałem taką właśnie sytuację, typ rozwalił całą bazę 1 czołgiem...
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2009, 18:46:32 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #242 dnia: Listopada 22, 2009, 18:57:08 pm »
Wbrew pozorom, jeśli w czołgu siedzą dwie osoby w tym jedna ma specjalizację dającą lepszy pancerz, a druga szybkie ładowanie działa (jeszcze nie odblokowałem dodatkowych broni dla działonowego, a wtedy to będzie masakra) to ciężko ugryźć taki czołg. Najłatwiej drugim czołgiem. Ale jak ktoś go ciągle naprawia to przynajmniej dwa działa muszą do niego strzelać. Atakujący mają łatwo, bo rakieta hellfire którą naprowadza UAV potrafi go zniszczyć jednym strzałem. Mnie czasami denerwują kolesie, którzy wsiadają do obsługi karabinu maszynowego. Widzę, że nadlatuje UAV to mu zaznaczam, żeby go przycisnął ogniem - zawsze koleś ma wtedy trudniej naprowadzić tą rakietę. Ale, że koleś na kaemie niekumaty, to i nie wie o co chodzi i ogląda sobie widoki bez celu.

Granaty które ma piechota nie działają na czołg. Zabierają mu bardzo małe ilości HP. Z granatnika udało mi się zniszczyć czołg tylko raz, ale to było na zasadzie takiej, że to był ostatni cios przed moją śmiercią. Czołg musiał być bardzo uszkodzony a ja trafiłem chyba w dach wieży.

Miałem ostatnio śmieszną akcję. Wygrywaliśmy już jako obrońcy w pierwszej bazie (sic). Brakowało nam kilkunastu killi do wygranej. Przeciwnik fuksem się przemknął w hummerze i postawił bombę na punkcie bravo (alpha była zniszczona). No to się kolesie cofają żeby rozbrajać. Ten jeden koleś załatwił chyba ze trzech zanim go zabili a bomba tyka. No to pobiegłem i ja rozbrajać. Jeden koleś rozbrajał, trzech naszych - w tym ja - staliśmy robiąc za ludzkie tarcze, aby tylko zdążył. W ten czas odwracam się i widzę wylot lufy Abramsa przed pozostałościami chatki w której siedzieliśmy. O kurr**** - myślę sobie, a tu nagle jebuuutttt. Tył czołgu podskoczył w eksplozji - zupełnie jak na tym promo - snajper podłożył C4 w ostatniej chwili detonując ładunek. I love this game!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #243 dnia: Listopada 22, 2009, 19:11:46 pm »
hehhe no ja też miałem ciekawą akcję, początek meczu--jestem w drużynie atakujących, szybko biorę hammvee jadę prawie że na skale odgradzającej mapę, dojeżdżam do bazy wroga, wysiadam...przebiegam przez ulicę, w bazie...pusto. Jeden typ tylko stał chyba po respawnie, no to mu pociągnąłem z granatnika, wbijam do B podkładam....zabiłem wprawdzie chyba ze 2 następnych i zginąłem, ale zanim to rozbroili to wpadła reszta z mojej drużyny.
Szybka wojna...to lubię :)

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #244 dnia: Listopada 22, 2009, 19:33:35 pm »
Heinz Guderian byłby z Ciebie dumny :p

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #245 dnia: Listopada 22, 2009, 19:37:30 pm »
O której zaczynacie?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #246 dnia: Listopada 22, 2009, 19:45:24 pm »
Jakby co jestem juz online ;]

BTW zapisal mi sie RANK!

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #247 dnia: Listopada 22, 2009, 19:59:12 pm »
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2009, 20:02:53 pm wysłana przez Ohtar »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #248 dnia: Listopada 22, 2009, 20:23:09 pm »
O której zaczynacie?
Je będę dopiero koło 22.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #249 dnia: Listopada 22, 2009, 21:36:18 pm »
Sorrka KKRT i Aph że strasznie krótko, ale mnie kumple z domu wyciągnęli.

W meczu zanim zaczęliśmy grać razem zdobyłem czołg...a właściwie siedziałem na wieżyczce a jakiś tam koleś kierował. Całkiem ogarnięty był, bo chyba miał klasę co naprawia pojazdy. Naprawdę fajnie się grało....nawet lepiej niż w MW2... zero lagów, skill i teamwork. No i najważniejsze że nie ma się wrażenia że każdy pojedynek z graczem to loteria.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #250 dnia: Listopada 23, 2009, 01:11:58 am »
Kurcze, ale zaluje, ze sobie nie pogram z Wami w fulla ;\ Genialna gierka, ale musi byc wzglednie ogarniety team po obydwu stronach, wtedy gra to istna adrenalinka ;]

Fajny byl raz meczyk jak bronilismy z Aph'em i Ryo objective'y za mostem. Ja call'owalem za Ryo cele i strzelalem ze sniperki, a Ryo dumnie meczyl przeciwnikow z CKM'a, Aph chyba wtedy biegal tylko z bazooka i zdejmowal tanki jak mogl. Trzymalismy sie bardzo dlugo, ale przegralismy ;\

BTW kto mi wyjasni skad ludzie maja po 2k/3k punktow? Z pwnage'u czolgiem? Bo ja naprawde w cholere ludzi zabijam, w strefie obronnej/atakujacej, non stop zaznaczam celle i jeszcze wale sporo head'ow.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #251 dnia: Listopada 23, 2009, 01:35:16 am »
Ja właśnie na czołgu najwięcej punktów nabijam. Jak gram normalnie to przeważnie powyżej 2500 pkt nie daję rady natłuc. Grając czołgiem dostajesz również punkty za passenger kill assist i bonusy za zniszczenie pojazdu - obliczmy - załóżmy że zniszczony czołg miał dwóch gości załogi - 50+50+30 (30 za doublekilla)+ 30 za uszkodzenie pojazdu (jeśli walczysz z czołgiem sam, od początku) +100 za zniszczenie pojazdu. 260 punktów za jeden czołg. Sto punktów jest za głupie trafienie UAV ze snajperki (jeden strzał i zniszczona). Moim zdaniem najwięcej punktów można zdobyć medykiem. Ale to co się dzieje w tej części to jest jakaś dziwna sprawa, bo w jedynce miałem statsy 25-10 a czasami nawet 1-7 :P a teraz nierzadko mam 30-1... Może to przez ten realizm czuję się jak ryba w wodzie.

Dziś trafiłem na niezłego debila po mojej stronie. Gościu zaminował ładunkami pomieszczenie ze skrzynką. Często tak robią żeby wysadzić przeciwnika po alarmie że podłożono bombę. No ale trzy C4 to przesada. No więc gramy z kumplami, rozwalili nam skrzynię jedną, to się cofam do drugiej żeby jej bronić. W budynku rzeźnia - czołg strzela, goście wpadają ze wszystkich stron ale ich wytłukliśmy. W pewnej chwili padam trupem - friendly kill. Co jest qwa! No tak - chata się na mnie wali, skrzynka zniszczona. Gościu siedział sobie na piętrze najdalszego domku i kampił, i zdetonował C4 w zdewastowanym już nieźle budynku. Ehhhh....
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2009, 01:36:53 am wysłana przez Ohtar »

nakimushi

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #252 dnia: Listopada 23, 2009, 05:09:41 am »
wow - wlasnie sciagam bete  :D

przez przypadek wszedlem na gamespot i mieli 65tys kluczy - darmowa rejestracja zajela mi niecala minute
polecam !!!
kod otrzymalem od razu po rejestracji  :cool:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #253 dnia: Listopada 23, 2009, 08:00:00 am »
Z tym c4 to nie jest tak łatwo bo nie wiedzieć czemu on znika jak za bardzo się od niego oddalisz. Próbowałem podminować skrzynię tak jak ten gościu i strasznie się zdziwiłem gdy c4 mi znikło.
: Listopad 23, 2009, 08:56:19 am
Cytuj
http://i82.photobucket.com/albums/j245/ProfCucumber/aimpoint.jpg
A kolimator mogli taki dać zamiast tego co jest.
Ale fajne :)

: Listopad 23, 2009, 08:58:12 am
Swoją drogą bardzo fajne są okrzyki w czasie gry. Ja zawsze pękam jak słyszę "MOSZ APTECZKU"  :lol:
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #254 dnia: Listopada 23, 2009, 08:27:37 am »
wow - wlasnie sciagam bete  :D

przez przypadek wszedlem na gamespot i mieli 65tys kluczy - darmowa rejestracja zajela mi niecala minute
polecam !!!
kod otrzymalem od razu po rejestracji  :cool:
ten kod to na konto z U.S ?

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #255 dnia: Listopada 23, 2009, 09:09:27 am »
Ja lubię tekst - dzierży patrony i wot miedykamenty. :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #256 dnia: Listopada 23, 2009, 09:21:11 am »
No to sciagam Bete, musialem sobie konto na U.S założyć :mad: Jak patrze ile wiecej maja w takim store to mnie krew zalewa :mad: Jak ja nie cierpię hamurgerów!!!

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #257 dnia: Listopada 23, 2009, 10:48:47 am »
Ja dziś nie gram. Zarwałem nockę i ledwo w pracy zipię. :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #258 dnia: Listopada 23, 2009, 11:41:48 am »
Ja dziś nie gram. Zarwałem nockę i ledwo w pracy zipię. :P
:P

Co do tego noża co pytałem, to oczywiście sprawdzałem R2 ale myślałem, że to zwykły meele. Nie zauważyłem, że w ręce jest nóż. Fajnie się zdobywa Dog Tagsy przeciwników, cios nożem wygląda mocarnie.

Czasem jest tak, że nikt nie kwapi się, żeby uzbroić ładunki. Wczoraj tak miałem jak grałem przeciwko KKRT i aph gdzie broniliście most. Brakowało nam 18 killsów do przegranej a tu jeszcze dwa ładunki nieruszone. Dlatego zaraz po respawnie przebiegłem całe miasto, później bokiem do objective A uzbroiłem, od razu przybiegli kumple, żeby osłaniać. Ładunek wybuchł, został objective B. Szybki moździerz na most, bo tam przeważnie dużo osób stoi, sprint pod mostem, dwa noże i już jestem przy B. Uzbrajam... ale ktoś mnie zabił i zaraz po tym przegraliśmy. Ale końcówka była intensywna :smile:


Fajny byl raz meczyk jak bronilismy z Aph'em i Ryo objective'y za mostem. Ja call'owalem za Ryo cele i strzelalem ze sniperki, a Ryo dumnie meczyl przeciwnikow z CKM'a, Aph chyba wtedy biegal tylko z bazooka i zdejmowal tanki jak mogl. Trzymalismy sie bardzo dlugo, ale przegralismy ;\
Dobry jest ten CKM w tym miejscu, bo ogarnia lewą stronę, jak przebiegają przez wodę, środek jak przez most i prawo jak po pociągu. Widać też jak na dłoni objective A, wokół którego biega dużo przeciwników. Już mam taki odruch, że jak widzę jakiegoś wroga to od razu go oznaczam.
Pamiętam, że wtedy niewiele nam zabrakło do wygranej w tym miejscu :smile:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #259 dnia: Listopada 23, 2009, 12:30:38 pm »
Mnie trochę denerwują ludzie to nie chcą rozbrajać ładunków. Nie wiem czy oni myślą że kto inny pobiegnie?
Osobiście w wolnych chwilach od defiusowania ładunków lubię sobie postrzelać z tych KURTów w czołgi. Widok jak jedzie taki kolos, obrywa rakietą i wybucha--bezcenny :)

A Ohtar to ładne staty masz, ja często jestem jakieś 4-5 na + z ratio..ale żeby aż 29  :shock:
Zresztą..tu jakoś sram na ratio w MW2 to mam ciśnienie aby być na + a tu nie. Tu za to mam aby być na górze listy :P

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #260 dnia: Listopada 23, 2009, 12:39:29 pm »
Zresztą..tu jakoś sram na ratio w MW2 to mam ciśnienie aby być na + a tu nie. Tu za to mam aby być na górze listy :P
Ja dokładnie tak samo :D Zupełne inne podejście do Bad Company - walić ratio, byle złoto było bezpieczne. Fajnie, że nie jest to typowy DM i razi mnie, jak sam napisałeś, że ludzie tak do tego podchodzą. W Bad Company zdecydowanie dobro drużyny > własne ratio.

Za to MW2 to inna bajka  :cool:

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #261 dnia: Listopada 23, 2009, 12:46:50 pm »
A czemu Wam aż tak zależy na ratio w MW2? Wbijasz do meczu z bandą nołlajfów i giniesz ze strzału w plecy średnio co 5-6 sekund, bo kampersi lecą ze snajp z drugiego końca planszy.
Wczoraj zgnoili nas niemiłosiernie na kille pomimo tego, że w S&D wygraliśmy punktowo 200 do 80 chyba. Gość z góry listy tego klanu miał statsy 36 do 1. No litości.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #262 dnia: Listopada 23, 2009, 12:57:12 pm »
Cytuj
zdecydowanie dobro drużyny > własne ratio
nie dość że to potęguje klimacik wojny to jeszcze fajnie jak wbiega twój koleś podkładać a ty zabijasz typa który chciał go zabić, w dodatku dostajesz za to bonus i od czasu do czasu odznakę czy jak to się nazywa tutaj.
Całe multi wymusza nawet współpracę--np czołg--jeden wali z karabinu w ludzi z RPG czy innych, a kolega w dziale do czołgów czy innych biednych ludzi których kolega z karabinem nie widzi.

Jedyne czego mi w becie brakuje to większej liczby pojazdów, bo czasem respawnujesz się w bazie i musisz z buta biec + do tego powinny na radarze pojawiać się nie zajęte przez nikogo, lub chociaż te najbliżej gracza.
No i czołgi czasem są nierównomiernie rozmieszane, np broniąc mostu nie mamy ani jednego. Niby to bardziej fair ale czasem brakuje wsparcia czegoś mocniejszego niż zamontowany CKM...
: Listopad 23, 2009, 12:51:19 pm
Cytuj
A czemu Wam aż tak zależy na ratio w MW2?
Pewnie dlatego że niektórzy uważają je za wyznacznik skilla (ta...zwłaszcza z tyloma killstreakami...) i jak tylko wciśniesz select to ratio aż bije w oczy. W BC ratio masz tylko na koniec mapki i w statach. No i MW2 nie wymaga aż takiego teamworka. Tu jedna osoba może spokojnie podłożyć bombę, rozbroić, czy przejąć kilka flag na domination.

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #263 dnia: Listopada 23, 2009, 12:59:08 pm »
Przyznam szczerze, że mi najwięcej funu daje gra medykiem - wypatrywanie, kto potrzebuje apteczki, gdzie potrzebna reanimacja. Jak trzeba, to z karabinu sie nakopie a tak to pomoc innym w walce. Super sprawa i klimat jak w kilkupiętrowym ostrzeliwanym budynku biega sie z pietra na pietro i trzyma drużyne w kupie.  :cool:
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2009, 13:00:52 pm wysłana przez Lupi »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #264 dnia: Listopada 23, 2009, 13:13:07 pm »
Ja to atakującym gram, ewentualnie czasami bawię się w inżyniera i naprawiam czołgi.  :smile:
A jeszcze z innych potrzebnych bajerów to może więcej osób w sqadzie by się przydało.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #265 dnia: Listopada 23, 2009, 13:19:42 pm »
Jak na razie najwięcej gram Reconem, bo nim gra mi się najprzyjemniej. Lubię akcje jak następuje mały zastój w walce, nagle oznaczam selectem jakiegoś snajpera w górach i momentalnie wszyscy kierują ogień w jego stronę :smile:
Frajdę sprawia tez podłożenie C4 pod czołg od tyłu i detonacja w momencie, kiedy ten już celował w naszego kumpla. Moździerz też daje radę przeciw czołgom. Jak tylko czują, że na nich spada, to od razu szybko wysiadają. Wtedy headshot ze snajpy i po sprawie.
Strój Recona idealnie nadaje się do kucania w krzakach, nie raz miałem sytuację jak przebiegali koło mnie wrogowie, nawet nie wiedząc, że mnie minęli. Teraz jeszcze odblokowałem rewolwer, który dobrze się sprawdza podczas przemieszczenia się z jednej miejscówki do drugiej :cool:

Inżynierem tez fajnie mi się gra. Podczas jazdy czołgiem szybki wyskok i naprawa, jakby co to innemu czołgowi można pociągnąć z RPG.
: Listopad 23, 2009, 13:18:00 pm
A jeszcze z innych potrzebnych bajerów to może więcej osób w sqadzie by się przydało.
To fakt, ale pewnie zrobili tylko 4 osoby w squadzie, bo są 4 klasy.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #266 dnia: Listopada 23, 2009, 13:22:03 pm »
Z tym zaznaczaniem to jest imo NAJGENIALNIEJSZY patent jaki mogli wsadzić. Też miałem parę razy sytuację że widząc typka który próbuje się zakraść do naszej bazy oznaczyłem go a potem już tylko widziałem jak 3 kolesi biegnie w jego stronę hehehe.

Gdzie na mapce są moździerze? czy tylko snajper to ma?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #267 dnia: Listopada 23, 2009, 13:27:16 pm »
Tylko snajper ma. Ekwipuje się zamiast C4.

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #268 dnia: Listopada 23, 2009, 13:28:24 pm »
W pierwszej części mozdzierze byly stacjonarne, ale do dupy to wygladalo  bo kazdy zaraz na poczatku biegl i padaly teamkille, zeby tylko sie do niego dorwac. Dobrze, ze to wylecialo. Świetna jest ta gra, brakowało mi roznorodnosci w wojennych fpsach, a stawianie na teamwork, a nie ratio jest w BFie cudowne. Punkty sie licza dlatego moge grac sobie takim medykiem, miec ratio 4/12 ale za to najwiecje pkt w grze i wielki wklad w efektywnosc druzyny. Luks. :cool:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #269 dnia: Listopada 23, 2009, 13:30:49 pm »
Świetna jest ta gra, brakowało mi roznorodnosci w wojennych fpsach, a stawianie na teamwork, a nie ratio jest w BFie cudowne. (..)Luks. :cool:
O tak 8-)

A co będzie się działo jak dojdą nowe mapy i latające/pływające pojazdy :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #270 dnia: Listopada 23, 2009, 13:33:19 pm »
Świetna jest ta gra, brakowało mi roznorodnosci w wojennych fpsach, a stawianie na teamwork, a nie ratio jest w BFie cudowne. (..)Luks. :cool:
O tak 8-)

A co będzie się działo jak dojdą nowe mapy i latające/pływające pojazdy :P
cholera spamuję trochę ale ch*i
WPIS :)
MW2 przy tym wymięka.
Tylko.....jak by się robiło klanówki w tym....

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #271 dnia: Listopada 23, 2009, 13:38:03 pm »
Btw. jak chcecie to tu możecie podać swój pomysł na trofeum:
http://badcompany2.ea.com/#/achievements-challenge

Ja podałem Trophy "I know where you are" za oznaczenie 1000 wrogów :smile:
: Listopad 23, 2009, 13:33:34 pm
Na samą myśl o tym zdaniu ze strony głównej mam pikawę :P

Cytuj
Race into action with the ATV or rain death from above in the UH-60 transport helicopter with its 2 side-mounted rail guns.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2009, 13:41:03 pm wysłana przez Ryo »

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #272 dnia: Listopada 23, 2009, 13:40:11 pm »
Z tymi pojazdami to zapewne będzie jak w jedynce, czyli i tak głównie czołgi. Helikopterki bardzo szybko padają, tylko łódkami jeszcze można było wiele namieszać podpływając od tyłu, gdzie mało kto zawsze czekał. Ale mnie naszła ochota na fulla, kurde, świetne klimatyczne mapy w jedynce, które prezentowała znaczną odmienność od wałkowanych w innych grach tematach bliskiego wschodu. 

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #273 dnia: Listopada 23, 2009, 13:42:14 pm »
a ja
DAMN! Not now!!!
przegrzej czy tam zablokuj karabin w czołgu 50 razy.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #274 dnia: Listopada 23, 2009, 13:46:39 pm »
W sumie nie grałem w jedynkę, tak więc może moje oczekiwania na temat innych pojazdów są nieco w sferze wyobraźni i "jakbym chciał, żeby było".

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #275 dnia: Listopada 23, 2009, 13:53:22 pm »
Ja zapuściłem Freebirda

freefall at least 300 meters, or more, without getting hit by anyone and successful  land on the ground
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2009, 13:55:58 pm wysłana przez Lupi »

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #276 dnia: Listopada 23, 2009, 14:02:06 pm »
W pierwszej części mozdzierze byly stacjonarne, ale do dupy to wygladalo  bo kazdy zaraz na poczatku biegl i padaly teamkille, zeby tylko sie do niego dorwac. Dobrze, ze to wylecialo. Świetna jest ta gra, brakowało mi roznorodnosci w wojennych fpsach, a stawianie na teamwork, a nie ratio jest w BFie cudowne. Punkty sie licza dlatego moge grac sobie takim medykiem, miec ratio 4/12 ale za to najwiecje pkt w grze i wielki wklad w efektywnosc druzyny. Luks. :cool:


To jest szczera prawda... Piękne jest to, że ludzie czasem wiele ryzykują tylko by dać wsparcie innym itp. :) Naprawdę świetnie się gra przez to, i wychodzi dużo świetnych efektownych akcji... :)

@Ryo - Mi jedynie czego brakuje w Bad Company to grywalnych samolotów. I możliwości podpięcia Joysticka z Przepustnicą do latadeł... W Battlefield 2 grałem bardzo dużo, i to zestawienie sprawiało mi największą satysfakcje, zawsze lubiłem latać w Battlefieldzie... A jak widzę te A-10 na początku mapy to aż mi żal tyłek ściska, że nie można sobie tym cudem polatać... :(

No cóż, ale przynajmniej będzie Apache i Mi-28... :cool:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #277 dnia: Listopada 23, 2009, 14:06:39 pm »
Niestety nie miałem przyjemności przetestować tego cuda, ponieważ podczas 4 prób instalacji wyskakiwał mi błąd :lol: więc pytam:
Jak ze sterowaniem postaci? Toporne jak w K2, czy szybkie i precyzyjne jak w MW2/CoD4
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2009, 14:09:58 pm wysłana przez Wooyek »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #278 dnia: Listopada 23, 2009, 14:18:03 pm »
Niestety nie miałem przyjemności przetestować tego cuda, ponieważ podczas 4 prób instalacji wyskakiwał mi błąd :lol: więc pytam:
Jak ze sterowaniem postaci? Toporne jak w K2, czy szybkie i precyzyjne jak w MW2/CoD4
Bardziej w stronę K2.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #279 dnia: Listopada 23, 2009, 14:26:31 pm »
No cóż, jeszcze spróbuje to ściągnąć, zainstalować i samemu pograć, ale jak Ryo pisze że bardziej pod K2 podchodzi to chyba mi nieprzypasi :( , aczkolwiek niczego nie można wykluczyć :-)

Solid, pisz mi tu jeszcze ty czy "mie" się to spodoba! :mad:
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2009, 14:28:04 pm wysłana przez Wooyek »