Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 257814 razy)

0 użytkowników i 20 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1880 dnia: Marca 31, 2010, 14:07:41 pm »
Jak lubi grać w zbagowane i zlagowane gówna, gdzie wyjebiesz kolesiowi w plecy pół magazyku i nic a on się odwróci i położy cię dwoma  strzałami z pistoletu (mając pełną energię i kamizelkę), to proszę bardzo.
Jak Cię trafi w głowę to jak najbardziej.
Tu Cię muszę zmartwić, ponieważ magicznego "Head Shot" w jego wykonaniu nie dostrzegłem (widocznie nie strzelał po nogach).
...gdzie naboje z pukawki na wodę przelatują przez żelbetonowe mury, które czołgiem trudno rozjebać.
Nie ma w grze pukawki na wodę, a czołgiem nie jest trudno rozwalić żelazo-betonowy mur.
A Tobie nie jest znane takie pojęcie jak ironia?
...gdzie latają Apache i robią zadymą, niszcząc wszystko i wszystkich, a jak już na kogoś spłynie łaska boża i uda mu się  rozwalić ten amerykański cud techniki, to może podziwiać wskakujące 100pnkt za "Destroy Vehicle" i trzech spadochroniarzy.
Jak dobry pilot to fakt, może podenerwować, ale nie jest potrzebna Łaska Boża do jego rozwalenia. Nawet snajper może zdjąć Apache'a. Poza tym AH-64 ma 2 pilotów, tak więc jak już coś to dwóch spadochroniarzy.
Może, a wiadomo jakie morze jest. Jedynym (chyba) skutecznym sposobem na jego rozwalenie bez możliwości katapultowania się pilotów jest heavy tank, tylko podnieś lufę na taka wysokość i traf, no ale MOŻNA  ;)
...gdzie nie bedąć w drużynie słyszysz popisy wokalne dwunastoletniego ruska.
Gram prawie 70h i ani razu nie trafiłem na dwunastoletniego ruska. Widocznie miałeś pecha.
Widocznie, do zestawu dorzucę jeszcze jeden z wczoraj, tym razem bardziej melodyjnie: "Fak ju, fak ju, fak ju, fak ju...".Nuty nie znałem, status: "Wyszukiwanie drużyny".



Wiadomość scalona: [time]Marzec 31, 2010, 14:15:25 pm[/time]

Nie ma w grze pukawki na wodę, a czołgiem nie jest trudno rozwalić żelbetonowy mur.


Żelbet albo żelazo-beton. Nie ma żelbetonu.
Przepraszam, ale musiałem. 5 lat w technikum budowlanym swoje zrobiło :P
Dawno ,dawno , dawno temu, niedaleko ogródków działkowych, gdzie swoje poletko miała moja matka i babka, postanowiono wybudować wiadukt. Jedyne co im się udało zrealizować to podpory. Natenczas były to najeżone prętami i zalewane betonem słupy. Na moje zapytanie: "Co to jest", fachowcy w kaskach odpowiedzieli: "To jest żelbeton".
Po około dwudziestu latach dowiaduję się, że mnie okłamali :(

Jejć, młodociany niemiec do kolekcji z wokalnymi talentami BFC2: " Ja, ja ,jaja , jaaaaaaaaaa" :lol:
Ja to muszę zacząć nagrywać.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2010, 17:43:35 pm wysłana przez Jurass »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1881 dnia: Marca 31, 2010, 19:35:36 pm »
Moge wiedzieć dlaczego wy sie kłócicie? Az mi głupio, ja sie tylko spytałem czy warto kupić BFBC2.

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1882 dnia: Marca 31, 2010, 19:40:42 pm »
Moge wiedzieć dlaczego wy sie kłócicie? Az mi głupio, ja sie tylko spytałem czy warto kupić BFBC2.

Olej ich warto zagrać zarówno w MW 2 jak i BC 2... :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1883 dnia: Marca 31, 2010, 20:58:37 pm »
Dobra zmiana tematu, jak oduczyc kampera kampienia? Ponizej filmik z malym instruktazem :)

« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2010, 21:07:26 pm wysłana przez _ReD_ »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1884 dnia: Marca 31, 2010, 21:14:42 pm »
Dobra zmiana tematu, jak oduczyc kampera kampienia? Ponizej filmik z malym instruktazem :)


hahahaahhaa xD co za łoś buahahaha

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1885 dnia: Marca 31, 2010, 22:22:41 pm »
A jeśli snajper jest w waszej drużynie - kilka strzałów z tracera w twarz. ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1886 dnia: Marca 31, 2010, 22:24:15 pm »
A jeśli snajper jest w waszej drużynie - kilka strzałów z tracera w twarz. ;)
Coś o tym wiem, kiedyś mi takiego szota posadziłeś :lol:

DICE: We'll never charge for Battlefield maps
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=241306

Cytuj
attlefield: Bad Company 2 developer DICE has pledged that it will never charge for downloadable map packs.

The news comes after Infinity Ward put a pricetag of 1200 Microsoft Points on its Modern Warfare 2 Stimulus Map Pack.

IW's pack went on sale yesterday - with some complications. DICE's own VIP 2 map pack became available on the same day - without cost.

"We don't ever want to charge for our maps and insisted to EA that this attitude was crucial when it came to keeping our community happy and playing together," DICE senior producer Patrick Bach told Xbox World 360 magazine.

Bach commented that DICE had "generous" amounts of DLC planned for Battlefield: Bad Company 2's future.

He added: "We're owned by EA but we're still very much DICE."

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1887 dnia: Marca 31, 2010, 22:31:34 pm »
I tak powinno byc, niech tych map zrobia jak najwiecej i jak najszybciej :)

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1888 dnia: Marca 31, 2010, 23:12:23 pm »
A jeśli snajper jest w waszej drużynie - kilka strzałów z tracera w twarz. ;)
Coś o tym wiem, kiedyś mi takiego szota posadziłeś :lol:

DICE: We'll never charge for Battlefield maps
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=241306

Cytuj
attlefield: Bad Company 2 developer DICE has pledged that it will never charge for downloadable map packs, because there will be no new maps.

The news comes after Infinity Ward put a pricetag of 1200 Microsoft Points on its Modern Warfare 2 Stimulus Map Pack.

IW's pack went on sale yesterday - with some complications. DICE's own VIP 2 map pack became available on the same day - without cost.

"We don't ever want to charge for our maps and insisted to EA that this attitude was crucial when it came to keeping our community happy and playing together," DICE senior producer Patrick Bach told Xbox World 360 magazine.

Bach commented that DICE had "generous" amounts of DLC planned (not maps) for Battlefield: Bad Company 2's future.

He added: "We're owned by EA but we're still very much DICE."

Fixed it for ya! :P W jedynce dali jeden map-pack i do widzenia. :(

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1889 dnia: Kwietnia 01, 2010, 01:35:07 am »
Moge wiedzieć dlaczego wy sie kłócicie? Az mi głupio, ja sie tylko spytałem czy warto kupić BFBC2.

Olej ich warto zagrać zarówno w MW 2 jak i BC 2... :P
W BC2 może i warto ale w MW2 nieszczególnie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1890 dnia: Kwietnia 01, 2010, 18:55:24 pm »

A tak z innej beczki to jakich specjalizacji uzywacie dla poszczegolnych klas?

Z racji tego ze najwiecej gram szturmowcem to moze zaczne od niego. W 90% sytuacji uzywam dla niego Light Packa co daje mu duza przewage w szybkosci i dla osoby, ktora nie lubi siedziec i sie kampic jest jak znalazl. jako drugi przewaznie wybieram Magunm Ammo, zwsze to jakis maly boost to DMG dla broni, z tego co sie orientuje to chyba 10%. Na pojazdy to zalezy od mapy i jakie czolgi na nich sa. jesli na mapie sa lekkie czolgi to zawsze wybieram dodatkowa bron a na mapach jak Panama Canal czy Atacama Desert Biore zwiekszony DMG.

Dla medyka to przewaznie biore tak jak w przypadku szturmowca Light Pack to by mogl szybko biegac i ludzi leczyci wkrzeszac a jaka druga zdolnosc biore mu Ceramic Armour zeby byl trudniejszy do ubicia. Nie biore Magnum Ammo dla medyka bo M60 jest tak mocarne ze nie jest mu to potrzebne.

Na temat Inzyniera to sie nie wypowiem bo nie wiem za bardzo jak grac ta klasa i nie specjalnie mi sie podoba. Uzywam go raczej z przymusu i z wynikajacej sytuacji niz z wyboru. A recona zostawie na inna okazje bo tez nie gralem nim na tyle duzo by miec juz obcykane wszysko pod siebie.



KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1891 dnia: Kwietnia 01, 2010, 19:29:58 pm »
Ja recon - M24, M1911, light pack, armor, secondary fire.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1892 dnia: Kwietnia 01, 2010, 19:38:48 pm »
Jeśli gram inżynierem to biorę więcej materiałów wybuchowych, a drugiej specjalizacji nawet nie pamiętam. Assault to u mnie więcej granatów, a drugiej też nie pamiętam :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1893 dnia: Kwietnia 02, 2010, 14:45:10 pm »
Dzisiaj grałem i po raz kolejny trafiłem na graczy z clan-tagiem [GoT] :P Tak więc chyba chłopaki macie konkurencję ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1894 dnia: Kwietnia 02, 2010, 17:12:48 pm »
Oni są GoT, my jesteśmy GOT. :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1895 dnia: Kwietnia 02, 2010, 17:19:27 pm »
Oni są GoT, my jesteśmy GOT. :P
Aj noł, aj noł. Chodzi o to, że ogólnie "GOT" może być tylko jeden. Zróbcie z nimi jaką ustaweczkę  :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1896 dnia: Kwietnia 03, 2010, 03:33:29 am »
Jak ktos chce sobie posprawdzac statsy online, zrobic siga i takie tam to Stats-o-Matic znowu dziala :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1897 dnia: Kwietnia 03, 2010, 10:44:28 am »
Jak ktos chce sobie posprawdzac statsy online, zrobic siga i takie tam to Stats-o-Matic znowu dziala :)
No ja niestety mam tylko tam możliwość wglądu w swoje statsy, bo w grze o dłuższego czasu nie mam nic.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1898 dnia: Kwietnia 03, 2010, 21:01:24 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1899 dnia: Kwietnia 03, 2010, 21:53:48 pm »

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1900 dnia: Kwietnia 03, 2010, 23:01:02 pm »
Fajne info ;]
http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

Właśnie przypomniało mi się...

Ktoś orientuje się, jak używać alternatywnej broni dla pilota w śmigłowcach (AH64 Apache, i Mi28 Havoc)?

Chodzi mi o broń dostępną jaką alternatywną po wybraniu odpowiedniej specjalizacji, jest to pocisk Hellfire... z BF 2 pamiętam, że to strzelec używał tej broni i sam ją namierzał... w Bad Company 2 używa jej pilot, i za cholerę nie wiem w jaki sposób ją namierzyć na czołg...

Kiedy ktoś przyklei czujkę na czołg, to też średnio ten pocisk w niego trafia, samemu nie widzę opcji bym miał jakiś wpływ na jego tor lotu (jak rakieta w BTR ) myślałem przez pewien czas, że to pilot wystrzeliwuje rakietę a strzelec namierza, ale też bez sensu to trochę :/ Wiem tylko że pojawia mi się ten pomarańczowy kwadrat po wystrzeleniu ale nawet jak umieszczę cel w nim to rzadko kiedy pocisk trafia...

Nienaprowadzany to on też nie jest... Bo nie leci w linii prostej bankowo :/

W sumie warto wiedzieć, jak to działa, bo na liście podanej przez KKRT wynika, że ten Hellfire jest dosyć zabójczy...

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1901 dnia: Kwietnia 03, 2010, 23:20:50 pm »
Ja nie umiem. Mogę tylko potwierdzić twoje obserwacje co do wystrzeliwania go w kierunku pojazdów namierzanych tracerem.


EDIT - hej, chyba wiem. Gunner powinien mieć na secondary fire możliwość wystrzelenia tracera. Nie wiem czy musi mieć perk dający dodatkowe bronie, czy wystarczy ze pilot ma.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2010, 23:23:40 pm wysłana przez Ohtar »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1902 dnia: Kwietnia 03, 2010, 23:43:15 pm »
Cytuj
Chodzi mi o broń dostępną jaką alternatywną po wybraniu odpowiedniej specjalizacji, jest to pocisk Hellfire... z BF 2 pamiętam, że to strzelec używał tej broni i sam ją namierzał... w Bad Company 2 używa jej pilot, i za cholerę nie wiem w jaki sposób ją namierzyć na czołg...
Druga osoba w apachu badz MI- na alternative fire ma tracera, ktorym oznacza czolg :)

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1903 dnia: Kwietnia 04, 2010, 00:13:55 am »
Cytuj
Chodzi mi o broń dostępną jaką alternatywną po wybraniu odpowiedniej specjalizacji, jest to pocisk Hellfire... z BF 2 pamiętam, że to strzelec używał tej broni i sam ją namierzał... w Bad Company 2 używa jej pilot, i za cholerę nie wiem w jaki sposób ją namierzyć na czołg...
Druga osoba w apachu badz MI- na alternative fire ma tracera, ktorym oznacza czolg :)

W takim wypadku...

Jedyny sens używania tego, jest tylko w squadzie z dobrym kumplem? o_O Bo na publicu, nie dość że obie osoby muszą mieć odpowiednią specjalizacje, to jeszcze musi im się "chcieć" tego użyć :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1904 dnia: Kwietnia 04, 2010, 01:35:51 am »
Zwykly tracer z ziemi tez powinnien dac rade ;] ogolnei musisz meic podswietlenie i tak na publiku nie masz raczej na to szans.
W sumie ja nie gram inaczej niz ze znajomymi :P Przed chwilka skonczylem wlasnie gre z 8 znajomymi :P Taka gra ;], zreszta nawet samemu by mi sie nie chcialo, za duzo lamerstwa na serwie i brak balansu by sie denerwowac.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1905 dnia: Kwietnia 04, 2010, 02:09:10 am »
Tracer z ziemi właśnie nic nie daje. Jak odbiorę od kumpla bc, to się sprawdzi na atacama desert. Już mnie to AvP wkurza :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1906 dnia: Kwietnia 04, 2010, 02:30:12 am »
Cytuj
Chodzi mi o broń dostępną jaką alternatywną po wybraniu odpowiedniej specjalizacji, jest to pocisk Hellfire... z BF 2 pamiętam, że to strzelec używał tej broni i sam ją namierzał... w Bad Company 2 używa jej pilot, i za cholerę nie wiem w jaki sposób ją namierzyć na czołg...
Druga osoba w apachu badz MI- na alternative fire ma tracera, ktorym oznacza czolg :)

W takim wypadku...

Jedyny sens używania tego, jest tylko w squadzie z dobrym kumplem? o_O Bo na publicu, nie dość że obie osoby muszą mieć odpowiednią specjalizacje, to jeszcze musi im się "chcieć" tego użyć :P


Dokladnie, wiekszosc pilotow i tak uzywa VHARD lub Fast Reload.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2010, 03:38:07 am wysłana przez _ReD_ »

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1907 dnia: Kwietnia 04, 2010, 12:37:40 pm »

Dokladnie, wiekszosc pilotow i tak uzywa VHARD lub Fast Reload.

Na publicach sam zacząłem tego używać, bo innej opcji nie ma...

Nie mniej, jakby ktoś pokusił się na mały squad ze mną by okupować Heli i używać tego bajeru jestem chętny :D Przez Voice Chata niezła zabawa mogła by być w jednym śmigłowcu :)

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1908 dnia: Kwietnia 04, 2010, 13:02:25 pm »
Wyślij mi invite, bo chyba Cię nie mam na PSN, postaram się odebrać moje BC dziś albo jutro.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1909 dnia: Kwietnia 06, 2010, 04:31:32 am »
From Alan Kertz, Senior Designer Battlefield: Bad Company 2

Cytuj
Yes, we're working on patches for all platforms. Includes some balance tweaks, as well as fixing issues the community has noticed. #BFBC2

Mam nadzieje ze naprawia problem ze statsami Garanda i Thompsona, bo powstrzymuje mnie to od zdobycia dwoch ostatnich Insigni. Jesli tylko naprawia to bedzie mega komplet, wszystkie achievy, piny i insignia. Teraz pracuje nad zdobywaniem platynowych gwiazdek dla wszystkich broni, narazie mam 4 a dwie kolejne dolacza pewnie jutro :)

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1910 dnia: Kwietnia 06, 2010, 10:15:52 am »
Wyślij mi invite, bo chyba Cię nie mam na PSN, postaram się odebrać moje BC dziś albo jutro.

Chyba cię przyjąłem, bo mam jakiegoś Othara na PSN :P

A mnie coś wczoraj wywalało regularnie z meczów... Nie zapisując zdobytych statsów... Trochę to irytuje, bo udało mi się zdobyć poczwórnego killa z RPG + bonus za zniszczenie pojazdu + bonus za obrone punktu :(

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1911 dnia: Kwietnia 07, 2010, 01:07:18 am »
Ktos sie szarpie na platynke dla wszystkich broni i pojazdow? :)

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1912 dnia: Kwietnia 07, 2010, 09:25:53 am »
Mi dwie starczą. :P Już chyba 1.5 tygodnia nie grałem. Mrocz - rzeczywiście wysłałem Ci invite'a.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1913 dnia: Kwietnia 08, 2010, 21:11:34 pm »
NY Times

Cytuj
Battlefield: Bad Company 2 is a better game than Call of Duty: Modern Warfare 2.

Caly tekst
http://www.nytimes.com/2010/04/08/arts/television/08battle.html

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1914 dnia: Kwietnia 08, 2010, 21:24:41 pm »
Bedąc tylko pasażerem w czołgu i Apache wystrzelałem swój rekord punktowy :roll:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak do kaczuszek sie strzelało, czasami az nie wierzyłem w to co widze :o Sami włazili pod lufe np. w 5sek. zabicie 6 gosci z heavy MG czy zestrzelenie blackhawka i ubicie całej zalogi czyli 5 osob(czemu nikt nie wyskoczył?) 8) Taka gra juz mi sie chyba nie przydarzy :angel:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2010, 22:49:51 pm wysłana przez CancerPL »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1915 dnia: Kwietnia 08, 2010, 23:36:06 pm »
Genialne :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2010, 23:52:09 pm wysłana przez _ReD_ »

lupinator

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1916 dnia: Kwietnia 08, 2010, 23:43:13 pm »
Genijalne :)
Bez jaj, Red, nie mieć styczności z polskim to jedno, ale kurde, nie w podstawowych wyrazach, błagam.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1917 dnia: Kwietnia 08, 2010, 23:51:56 pm »
Stalo sie cos? geez

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1918 dnia: Kwietnia 09, 2010, 09:35:53 am »
Genialne :)

Hehe, inne też spoko, jak np. "Where are the trees?"

Dzisiaj zaliczyłem swojego rekordowego marksman headshota - 412 pkt.  :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2010, 01:53:08 am wysłana przez Ryo »

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1919 dnia: Kwietnia 10, 2010, 09:27:02 am »
Czyli ile to metrów? 450? :P

A filmik z bejłocza zajebisty.

Zauważyłem, że mój kumpel grając snajperem używa lornetki od mortara do obserwacji, bo ma większe pole widzenia wtedy. Ja też tak robiłem w jedynce, ale tam lornetkę miał każdy recon - służyła do namierzania rakiety powietrze-ziemia.

Cytuj
Hehe, inne też spoko, jak np. "Where are the trees?"

Dopiero po chwili skojarzyłem co to za mapa jest :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2010, 09:29:02 am wysłana przez Ohtar »