News

​ ​​MGS V: Ground Zeroes na dłużej niż dwie godziny?

Czyżby ​MGS V: Ground Zeroes miał starczyć na dłużej niż dwie godziny? Ostatnie wieści na temat produkcji Hideo Kojimy były dość mocno kontrowersyjne. Okazało się, że grę można łyknąć w niecałe dwie godziny. Kojima starał się tłumaczyć, że fabuła faktycznie starcza na jakieś dwie godziny rozgrywki, ale na graczy czeka jeszcze sporo przeróżnych atrakcji, które wydłużą zabawę o kilkanaście kolejnych godzin.

Informację tę zdają się potwierdzać różni dziennikarze, którzy trafili do Tokio w celu przetestowania Ground Zeroes. Grę faktycznie można przejść od początku do końca w dwie godziny, jednak jest to zaledwie dziesięć procent całości. Na graczy czeka ponoć mnóstwo misji pobocznych, ukrytych smaczków i przeróżnych triali, które wydłużają zabawę aż do piętnastu godzin.

Dodatkowo potwierdzają się rewelacje, na temat których zrobiło się ostatnio bardzo głośno. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes faktycznie wygląda i działa lepiej na konsoli PlayStation 4. Cała sprawa rozchodzi się głównie o jakość tekstur, oraz płynność rozgrywki.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 33 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox

arrow-right
arrow-right

Poznaliśmy datę premiery Drugiego Uderzenia

Komentarze
...
#1
~Qubus
3774 dni temu

Ten tytuł kompletnie mnie nie jara, bo nie ukończyłem ani jednej odsłony. Ale oprawa wizualna i możliwość przejścia tych etapów w różny sposób trochę mnie intrygują.

odpowiedz
...
#2
~qwerty
3772 dni temu

Jestem cholernie ciekawy, jakie to niespodzianki przyszykował dla nas Kojima.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: