News

2K Games może przejąć serię FIFA. Sprawdzony informator sugeruje zapowiedź

Seria FIFA ma powrócić za sprawą 2KGames, którzy zamierzają przejąć prawa do marki i zapewnić rewolucję na rynku gier piłki nożnej.

Choć Electronic Arts zrezygnowało z opłacania licencji na wykorzystanie marki FIFA, konkurencja wydaje się być gotowa wykorzystać to znane IP do promocji swojej własnej marki. W ostatnich latach branża gier piłkarskich przeszła znaczną rewolucję. eFootball okazał się fiaskiem, pozostawiając EA Sports FC jako jedynego gracza na rynku. Niemniej jednak wygląda na to, że produkcja ta wkrótce spotka się z silną konkurencją, ponieważ za nową odsłonę serii FIFA ma odpowiadać 2K Games.

Według informacji przekazanych przez Kurakasis, który wcześniej ujawnił kilka innych gier, wydawca serii NBA 2K oraz WWE 2K szykuje się do podpisania i ogłoszenia umowy na tworzenie nowych gier sportowych na licencji. Wydawca, który stosuje kontrowersyjną politykę mikropłatności, może wkrótce przedstawić nową serię dla najpopularniejszego sportu na świecie.

Czy zdecydujecie się zagrać w serię FIFA 2K, czy może jesteście zbyt przywiązani do piłki nożnej oferowanej przez Electronic Arts? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: Helldivers 2

arrow-right
arrow-right

Helldivers 2 osiągnęło najwyższą liczbę graczy jednocześnie na PC w historii PlayStation Studios

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: