News

Afera podczas PAX, cosplayerka Lollipop Chainsaw wyproszona z powodu przesadnej nagości [reklama płynu do prania]

Kto by się kiedykolwiek spodziewał, że coś takiego może się zdarzyć? Znana cosplayerka Jessica Nigri, wynajęta przez Warner Bros, wybrała się na tegoroczne targi PAX w przebraniu Juliet z Lollipop Chainsaw - nadchodzącego wielkimi krokami zombi slashera - by promować grę. Na miejscu została jednak wyproszona z targów. Powód? Zbyt obsceniczny strój.

No cóż, jak dobrze wiemy, cosplay również musi trzymać się pewnych zasad, i nawet jeśli chce się jak najwierniej oddać odgrywaną przez siebie postać, to trzeba również pilnować, by nie zgarszać tym innych. Organizatorzy PAX musieli poprosić seksowną cosplayerkę o opuszczenie terenu targów, gdyż otrzymywali mnóstwo skarg od uczestników o zbyt obsceniczny ubiór wspomnianej pani. Od kilku lat mianowicie istnieje tam zasada, iż są to targi bez skąpo ubranych hostess, a konkretnie mówiąc, że obsługa stoiska musi znać się na produkcie, które reprezentuje, a nie sprzedawać go za pomocą różnych części ciała.

Dla dobra dzieci i ich rodziców!

Organizatorzy mieli ciężko orzech do zgryzienia, gdyż Nigri po prostu w pełni odgrywała swoją postać tak jak się powinno. PAX jednak jest również imprezą rodzinną, więc dla dobra ojców i matek z swoimi dziećmi, piękna modelka musiała stonować ubranie.

Jednak jako żywa wersja Juliet z wspomnianej gry już teraz Nigri robi małą karierę, promując na różne sposoby zabarwianą na wesoło zombi masakrę. Poniżej reklama płynu do prania, w której Nigri ochoczo prezentuje efektywność w usuwaniu plam z tkanki ludzkiej, w szczególności mózgowej.

I jak? Też pewnie nie dalibyście dzieciom zagrać w grę promowaną przez taką panią, co nie?

[za Kotaku ]

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 9 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Gears of War: Exile anulowane

arrow-right
arrow-right

Zombie na zdjęciach z Mortal Kombat na PSV

Komentarze
...
#1
~Xell
4421 dni temu

To "wyproszenie" jest chyba najlepszą możliwą formą reklamy ;) Protestuję tylko przeciw brakowi galerii dużej po tak sensacyjnych doniesieniach!

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: