News

Aktualizacja oprogramowania systemu PS Vita w wersji 2.00

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłasza bogatą listę ponad 19 ekscytujących ulepszeń, które są dostępne na system PlayStation®Vita (PS Vita) poprzez aktualizację oprogramowania systemowego w wersji 2.00 od środy 21 listopada 2012 roku. W aktualizacji zawarta zostanie obsługa PlayStation®Plus (PS Plus), opcja bezprzewodowego zarządzania zawartością oraz poprawione funkcjonowanie przeglądarki internetowej.

Użytkownicy PS Vita zyskają dostęp do PS Plus, usługi prenumeraty premium, dostarczanej przez PlayStation® Network (PSN). Premiera PS Plus na PS Vita oznacza, że użytkownicy będą mogli korzystać z Kolekcji Gier od Zaraz, która daje nieograniczony dostęp do regularnie odświeżanego katalogu gier do pobrania. Kolekcja Gier od Zaraz na systemy PlayStation®3 (PS3) oraz PS Vita daje członkom nieograniczony dostęp do biblioteki 14 gier, a co miesiąc pojawia się w niej co najmniej 5 nowych tytułów. W sumie, dla aktywnego posiadacza usługi PS Plus, daje to 65 gier rocznie.

Prócz PS Plus, aktualizacja oprogramowania systemu PS Vita w wersji 2.00 rozwinie platformę PS Vita poprzez dodanie szeregu nowych opcji i ulepszeń. Użytkownicy na pewno będą zachwyceni ulepszeniami wydajności ekranu oraz funkcjonalności przeglądarki internetowej. Zmiany te mają zapewnić jeszcze łatwiejsze użytkowanie, a planowane są kolejne ulepszenia wydajności ekranu - PS Vita wciąż się rozwija i ulepsza.

Aktualizacja to również ulepszona funkcjonalność systemu zarządzania zawartością, która pozwoli na bezprzewodowe przesyłanie plików pomiędzy PS Vita a komputerem. Użytkownicy będą mogli przeglądać foldery na swoich komputerach PC lub systemach PS3 i kopiować je z łatwością, bezpośrednio na swój system PS Vita.

Do przeglądarki internetowej dodana została także aplikacja email, która pozwala użytkownikom dodać w sumie pięć kont pocztowych oraz 5000 kontaktów. Dzięki powiadomieniom na ekranie, gracze PS Vita dowiedzą się, że otrzymali email, dzięki czemu będą mogli pozostawać w kontakcie, gdziekolwiek będą i kiedykolwiek zechcą.

Najważniejsze elementy aktualizacji oprogramowania systemu PlayStation®Vita w wersji 2.00:
Email

Użytkownicy PS Vita będą mogli sprawdzać, czytać i wysyłać pocztę elektroniczną bezpośrednio z PS Vita

Zarządzanie zawartością

Użytkownicy PS Vita będą mogli bezprzewodowo przesyłać zawartość pomiędzy PS Vita i PC, a także przeglądać foldery na PS3/PC i kopiować je na PS Vita

Możliwe będzie wyświetlanie zdjęć zaimportowanych przez PS3 i PC

Ustawienia dla klasyków z PS One

Użytkownicy PS Vita będą mogli przypisać przyciski kontrolerów do ekranu dotykowego, tylnego panelu dotykowego i przycisków na systemie PS Vita

Opcja własnego trybu ekranu umożliwi elastyczne dostosowanie wielkości ekranu

Przeglądarka WWW

Ulepszona wydajność przeglądarki WWW oraz poprawiona obsługa HTML 5 oraz JavaScript
Użytkownicy PS Vita będą mogli "tweetować" adresy stron WWW

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 2 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pierwszy level na premierę

arrow-right
arrow-right

Hitman: Rozgrzeszenie bez online pass

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: