News

Ale & Tale Tavern: First Pints już dostępne!

Kolejny symulator polewania, a może coś więcej?

Jeżeli zarządzanie średniowieczną tawerną zawsze Was pociągało albo spędziliście wiele fajnych godzin w Travellers Rest to mamy dla Was świetną wiadomość. 20 czerwca swoją premierę na steam miało, Ale & Tale Tavern: First Pints, czyli demo produkcji, która w trzecim kwartale tego roku pozwoli nam w pełni doświadczyć uroków prowadzenia tawerny w klimatach fantasy.

Gra reklamowana jest jako kooperacyjny, pierwszoosobowy symulator prowadzenia tawerny w otwartym świecie w klimatach fantasy. Możemy spodziewać się mnóstwa akcji, łowienia ryb, łowiectwa, eksploracji oraz misji do wykonania. No i, rzecz jasna, mnóstwo gotowania! Nasz biznes poprowadzimy solo lub z grupą przyjaciół.

Tym, co przykuwa uwagę, jest rozbudowanie produkcji. Nie wygląda to na kolejny symulator, w którym cała nasza zabawa ogranicza się do siedzenia w czterech ścianach. W grze zwiedzimy kameralny, ręcznie stworzony otwarty świat wypełniony aktywnościami i unikatowymi postaciami, które możemy poznać. Miejsce znalazło się również dla misji fabularnych, walk z bandytami czy rozmnażania zwierząt.

Ilość dostępnych aktywności może wzbudzać pewne podejrzenia jeżeli chodzi o ich jakość, ale najwyraźniej twórcy mocno wierzą w swoje dzieło i postanowili przygotować demo, które już dziś każdy z nas może sprawdzić i zastanowić się, czy warto czekać na pełną wersję.

Jeżeli czujecie się zaciekawieni, to w grę zagracie tutaj tutaj

Ale & Tale Tavern: First Pints dostępne jest w języku polskim. Obecnie brak informacji o wersjach na konsole, ale nadzieję daje fakt, że gra na steam ma pełne wsparcie dla kontrolera Xbox. Zagadką pozostaje również cena produkcji.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 23 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zagrajmy w: Hellblade 2 #6

arrow-right
arrow-right

Opóźnienie Black Myth: Wukong na Xboxa to nie wina Series S?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: