News

Opóźnienie Black Myth: Wukong na Xboxa to nie wina Series S?

Winnym opóźnienia są umowy na wyłączność?

Opóźnienie wydania gry Black Myth: Wukong na konsole Microsoftu Xbox Series X/S wywołało wiele dyskusji i spekulacji. Według dostępnych informacji, opóźnienie nie wynika z problemów z optymalizacją gry pod kątem sprzętu, lecz może być związane z umowami zawartymi między twórcami gry a innymi platformami. Microsoft wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że nie może komentować umów zawartych przez swoich partnerów z innymi posiadaczami platform, ale nadal skupia się na tym, aby Xbox był najlepszą platformą dla graczy.

"Jesteśmy podekscytowani premierą Black Myth Wukong na Xbox Series X|S i współpracujemy z Game Science, aby wprowadzić grę na nasze platformy. Nie możemy komentować umów zawartych przez naszych partnerów z innymi właścicielami platform, ale nadal koncentrujemy się na tym, aby Xbox był najlepszą platformą dla graczy."

Dodatkowo, twórcy gry z Game Science potwierdzili, że wersja na Xbox Series X/S zostanie wydana po premierze na PlayStation 5 i PC, która zaplanowana jest na 20 sierpnia 2024 roku. Wskazali, że pracują nad optymalizacją wersji na Xbox Series S, aby spełniała ich standardy jakościowe i przepraszają za opóźnienie, dążąc do zminimalizowania czasu oczekiwania dla użytkowników konsol Microsoftu. Spekulacje dotyczące możliwej wyłączności dla konsoli Sony nie zostały potwierdzone, a Microsoft wyraził jedynie ogólne stanowisko w tej sprawie. Oczekuje się, że twórcy gry ogłoszą datę premiery wersji na Xbox, gdy tylko gra osiągnie wymagany poziom jakości.


Czas czytania: 2 minut, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ale & Tale Tavern: First Pints już dostępne!

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Fable Anniversary

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: