Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Ash Williams jednak pojawi się w Mortal Kombat 11 ?

Na to wskazuje reklama Spawna.

Mortal Kombat 11 to kolejna odsłona smoczej serii, która okazała się ogromnym sukcesem. Nic dziwnego, że twórcy chętnie wspierają produkcję dodając kolejne grywalne postacie. Ostatnią postacią wprowadzoną do gry jest piekielny wojownik Spawn, będący głównym bohaterem serii komiksowej o tej samej nazwie.

Plotki dotyczące Asha Williamsa w najnowszej grze Netherrealm Studios pojawiły się już rok temu, jednak odtwórca roli głównego bohatera Martwego Zła - Bruce Campbell - zaprzeczył o swoim udziale w tej produkcji. Wydawałoby się, że sprawa już ucichła, lecz teraz temat ten odżył na nowo.

Wszystko przez maile, które Warner Bros. wysłało posiadaczom tego tytułu w ramach reklamowania innej postaci — Spawna. I wygląda na to, że wydawca popełnił wpadkę. Otóż w stopce wiadomości znajdowały się informacje dotyczące znaków towarowych gościnnych postaci. Wśród nich pojawiła się informacja dotycząca praw licencyjnych do Asha Williamsa.

Co ciekawe, Ed Boon rok temu zapowiadał niespodziankę dla graczy MK. Być może Ash będzie jej częścią ? Pozostaje nam czekać na dalsze ruchy wydawcy.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund

Na PlayStation 3 nie przeczytasz już wiadomości z innych konsol

arrow-right
arrow-right

Crash Nitro Fueled dostanie tak wielki update, że można się pogubić

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.