News

Crash Nitro Fueled dostanie tak wielki update, że można się pogubić

Mnóstwo, mnóstwo nowej zawartości! Takie traktowanie graczy kochamy!

Ostatni sezon w Crash Team Racing: Nitro Fueled dobiegł końca, ale to nie koniec atrakcji. Gra dostanie aktualizację która pozwoli odblokować wszystkie dodatki, jak i dorzuca tonę nowych.

Najnowszy dodatek o nazwie Post-Grand Prix trafił właśnie na serwery i możecie go już pobierać. Od razu po odpaleniu gry powinniście dostać zawartość Beenox Pack - paczki od twórców gry:

- postacie Geary'ego i Cruncha (jeśli ich nie odblokowaliście)
- Beenoxowe kostiumy dla Crasha, Cortexa, Geary'ego i Cruncha
- Beenoxowy gokart, malowanie, felgi i naklejkę na brykę

Co ciekawe, z gry nie znikną wyzwania. System cały czas będzie losował dziennie, tygodniowe i miesięcznie wyzwania dla graczy - nagradzając nas jednak jabłkami zamiast punktów nitro. Pozostanie też polowanie na duchy (na trasie Niny Cortex), oraz polowanie na złote jabłka (na każdej trasie - złapanie jabłka z pulsującej na złoto skrzyni zapewni nam dodatkowe wumpy).

Pojawią się też nowe wyzwania czasowe. Pokonaliście już N. Tropy'ego, Oxide'a i Velo? To teraz spróbujcie czasów ekipy Beenox. Osoby które pobiły wszystkich trzech bohaterów w wyzwaniach dostaną też gokart który wcześniej dostawało top 5% graczy każdego sezonu.


W Pit Stopie pojawią się też nowi bohaterowie, o których prosili gracze. To postaci z trzeciego Crasha - niemowlęcy Cortex, N. Trophy oraz asystent z laboratorium. Poza tym dwa nowe bolidy (samolot Neon Hawk i samochód Nitro G) i mnóstwo nowych wariantów kolorystycznych dla skinów postaci. Poprawiony zostanie też wygląd Rilla Roo, na którego sporo osób narzekało, ale żeby nie krzywdzić graczy, pozostanie też stara postać - zrobią się więc z niej dwie. Beenox wie jak zagrać o dobrą opinię graczy!

Możecie też przejść wszystkie mistrzostwa na każdym możliwym poziomie trudności i zdobyć kolejne rodzaje farb w grze.


Na sam koniec ostatnia postać, którą odblokujecie, zbierając tajemnicze metalowe skrzynie z literą C, ukryte w różnych etapach. Tą postacią będzie... właśnie owa skrzynia. Zwieńczeniem więc wszystkich kikuset dodatków do Crasha jest pewnego rodzaju easter egg (skrzynki z C oznaczały zawsze Checkpointy w "bieganym" Crashu).

Uch, będzie w co pograć, a tymczasem czekamy na zapowiedzi nowych przygód Crasha i Spyro od Beenox/Toys for Bob/Vicarius Visions. Oby nastąpiły latem i były równie soczyste jak dodatki do CTR:NF!

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 5 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ash Williams jednak pojawi się w Mortal Kombat 11 ?

arrow-right
arrow-right

Taipei Game Show 2020 jednak odwołane. Powód to oczywiście koronawirus

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: