News

Assassin's Creed Mirage zadebiutuje wcześniej! Tytuł osiągnął złoty status

Assassin's Creed Mirage zbliża się wielkimi krokami. Twórcy poinformowali, że gra osiągnęła złoty status. Z tej okazji wydawca mógł pozwolić sobie na przyspieszoną premierę.

Premiera Assassin's Creed Mirage zaplanowana wcześniej na 12 października uległa zmianie. Produkcja z Basimem w roli głównej osiągnęła złoty status, co znaczy, że wszystkie główne prace nad grą zostały już zakończone i do czasu premiery twórcy powinni przygotowywać ostatnie poprawki, które pozwolą wydać tytuł w jak najlepszym stanie.

Nowa premiera została ustalona na 5 października, czyli tydzień wcześniej. Można się spodziewać, że taka decyzja została podjęta, aby wyjść z tłocznego, październikowego okresu. Tylko w ciągu jednego tygodnia zadebiutują potencjalne hity sprzedażowe jak Alan Wake 2, Spider-Man 2 czy Super Mario Bros. Wonder.

Nadchodzący tytuł Ubisoftu ma zaoferować powrót do korzeni marki. Gra będzie zdecydowanie krótsza, a rozgrywka będzie bardziej przypominać to co znamy z Assassin's Creed Unity, niż Valhalla. Nowy Assassyn zadebiutuje na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Zainteresowani, czy może czekacie na kolejnego gigantycznego RPG?

Czas czytania: 1 minuta, 50 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Wideorecenzja: Everspace 2

arrow-right
arrow-right

Overwatch 2 to najgorzej oceniana gra w histori Steam

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: