News

Atomfall to nowa gra twórców Sniper Elite i jest... dziwna

Lubicie eksperymenty? To coś dla Was!

Katastrofa nuklearna, zimnowojenna Anglia, dziwacy i żądni krwi kultyści. Wydaje się, że żaden z tych elementów do siebie nie pasuje, A JEDNAK! Deweloperzy z Rebellion postanowili wszystkie je połączyć w swojej nowej produkcji jaką nazwali Atomfall i wygląda to naprawdę nieźle.

Atomfall to survival horror, który przenosi nas do północnej Anglii z 1957 roku, gdzie doszło do katastrofy nuklearnej wzorowanej na historycznych wydarzeniach z tego okresu. Nasz bohater znajdzie się w specjalnej strefie kwarantanny pięć lat po tym wydarzeniu, a jego cel jaki w tej niebezpiecznej zonie ma osiągnąć na razie nie jest znany.

Gra ma zaoferować otwarty świat pełen niebezpieczeństw i sekretów gotowych do odkrycia. Niejednokrotnie graczom da się we znaki także specyficzny klimat sprytnie łączący wydarzenia historyczne z tymi paranormalnymi, czy z pogranicza Sci-fi obecnymi w tytule.

Atomfall ukaże się w 2025 roku na XSX, Xbox One oraz PC. Warto zaznaczyć, że gra ukaże się w abonamencie Game Pass już na samą premierę. Studio ma niebawem ujawnić więcej informacji o grze.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Avowed z ulepszoną grafiką na nowym zwiastunie. Nowy RPG od Obsidianu jeszcze w tym roku

arrow-right
arrow-right

Gears of War otrzyma prequel. E-Day lśni na nowym zwiastunie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: