News

Avowed z ulepszoną grafiką na nowym zwiastunie. Nowy RPG od Obsidianu jeszcze w tym roku

Avowed otrzymało nowy zwiastun z okazji Xbox Game Showcase. Gra zostanie wydana w ciągu kilku miesięcy.

Tegoroczną edycję Xbox Games Showcase wielu ocenia jako najlepsze wydarzenie Microsoftu w ciągu kilku ostatnich lat. Nie ma co się temu dziwić. Po wielu latach nieobecności na ekrany powróciło State of Decay 3 oraz Perfect Dark. Sporym zaskoczeniem okazała się nowa gra z serii Gears of War, która zabierze graczy do wydarzeń przed historią znaną z pierwszej trylogii. Wydawca zaprezentował łącznie 17 gier first party. Jedną z nich jest Avowed, czyli nowy RPG od Obsidian Entertainment.

Na nowym zwiastunie fabularnym przedstawiona została Giatta, jeden z czterech dostępnych w grze towarzyszy. Nie zabrakło również fragmentów rozgrywki, które potwierdzają, że tytuł doczekał się znaczących ulepszeń graficznych w stosunku do tego, co zostało zaprezentowane w zeszłym roku. Twórcy zabiorą graczy do barwnego świata fantasy, a główny bohater zawładnie nie tylko mieczem, ale również i magią.

Data premiery nowej gry twórców The Outer Worlds i Fallout New Vegas wciąż nie została oficjalnie ujawniona. Według szybko usuniętej pomyłki umieszczonej na stronie studia, gra ma zadebiutować 12 listopada 2024 roku. Tytuł zostanie udostępniony na Xbox Series X|S oraz PC, a sama gra w dniu premiery trafi również do subskrypcji Xbox Game Pass (z wyłączeniem pakietu Core). Co sądzicie o Avowed? Czy uważacie, że Obsidian powinien wrócić do tworzenia gier ze świata Fallouta? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 11 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Indiana Jones and the Great Circle wciąż bez daty premiery. Nowy zwiastun zabiera graczy w Himalaje

arrow-right
arrow-right

Atomfall to nowa gra twórców Sniper Elite i jest... dziwna

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: