News

Avowed w szczegółach. Nowy RPG Obsidianu z premierą na jesień

Na Xbox Developer Direct ujawniono nowe szczegóły dotyczące Avowed. Wiemy kiedy spodziewać się premiery.

Xbox Developer Direct 2024 przyniósł kilka dużych zapowiedzi dla fanów gier Microsoftu. Wiemy, jakie mniej więcej plany ma wydawca na nadchodzący rok. Oprócz wydania Senua's Saga: Hellblade 2 oraz Indiana Jones The Great Circle na rynku ma pojawić się również nowa gra autorstwa Obsidian Entertainment, czyli jednego z najlepszych zespołów w branży, jeżeli chodzi o gry z gatunku RPG.

Na przedstawionym wczoraj materiale przedstawiono rozgrywkę, która zapowiada tytuł znajomy dla osób, które miały już wcześniej doświadczenie w grach tego studia. Trwające kilka minut nagranie z rozgrywki obejmuje takie szczegóły jak eksploracja mapy, walkę zarówno za pomocą mocy, jak i broni białej oraz system dialogów.

Avowed pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Premiera nowego RPG twórców Fallout: New Vegas oraz The Outer Worlds przewidywana jest na jesień. Tytuł spod wydawnictwa Xbox Game Studios zostanie wydany wyłącznie na Xbox Series X|S i PC. Premierowo pojawi się również w subskrypcji Xbox Game Pass.

Przewidujecie zakup Avowed, czy przedstawiona rozgrywka nie jest tym, czego oczekiwaliście? Jakie klasyki Obsidianu wspominacie najlepiej. Podzielcie się waszym zdaniem na ten temat w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

PS Plus skurczy się w lutym. Stracimy kilka dobrych gier

arrow-right
arrow-right

Senua's Saga: Hellblade 2 z premierą w maju! Gra dostępna wyłącznie w cyfrowej dystrybucji

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: