News

Senua's Saga: Hellblade 2 z premierą w maju! Gra dostępna wyłącznie w cyfrowej dystrybucji

W końcu otrzymaliśmy datę premiery Senua's Saga Hellblade II. Mamy smutną wiadomość dla fanów gier wydanych w edycji pudełkowej.

Najnowszy Xbox Developer Direct przyniósł kilka szczegółów dotyczących niecierpliwie oczekiwanego Senua's Saga: Hellblade II. Twórcy w końcu zdradzili datę premiery swojej najnowszej, wielce oczekiwanej produkcji. Na udostępnionym poniżej materiale możemy przyjrzeć się bliżej kilku fragmentom rozgrywki, jednak tym razem zdecydowano się poinformować o samej grze, niż dokładnie ją przedstawić.

Najważniejszą informacją, jaką ujawniono podczas pokazu, jest prawdopodobnie nieodległa data premiery. Najnowsza produkcja Ninja Theory ma zostać wydana już 21 maja z wyłącznością dla Xbox Series X|S i PC. Jak przy okazji każdej premiery od Xbox Game Studios, tutaj również możemy być pewni, że w dniu wydania tytuł zostanie również udostępniony w katalogu Xbox Game Pass.

Niestety zapowiedź przyniosła również jedną, dla wielu rozczarowującą informację. Gra zostanie wydana wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Cena została zaplanowana na $50. Jest to kwota znacznie poniżej aktualnego standardu i została ona dostosowana prawdopodobnie pod czas rozgrywki, który ma być podobny do tego co widzieliśmy w pierwszej odsłonie. Ukończenie gry zajmie więc mniej więcej 7-8 godzin.

Czekacie na Hellblade II? Kupujecie jeszcze gry Microsoftu w pudełkach, czy Xbox Game Pass jest wystarczający? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Avowed w szczegółach. Nowy RPG Obsidianu z premierą na jesień

arrow-right
arrow-right

Indiana Jones and the Great Circle jeszcze w tym roku! Microsoft przedstawił mocną grę ekskluzywną

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: