Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Awansuj reprezentacją swojego kraju... na PlayStation!

Kup wybrane produkty PlayStation i zdobądź szansę na wygranie biletów na FIFA World Cup. Czas rozpocząć najważniejszy mecz twojego życia! Sony ogłosiło dziś, że daje fanom niesamowitą szansę wygrania 1 z 25 podwójnych biletów na mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014 FIFA World Cup, w tym także na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup, który będzie miał miejsce 13 lipca w Brazylii.

Zasady konkursu:

Gracze mogą wziąć udział w tym niesamowitym konkursie poprzez zakup i podłączenie nowej konsoli PlayStation®4 (PS4™), PlayStation®3 (PS3™), lub PlayStation®Vita (PS Vita) do PlayStation®Network (PSN™), lub kupno dowolnej zawartości do pobrania z PlayStation®Store (PS Store)*.

Czas ucieka, zaś na śmiałków chcących sprawdzić swoją wiedzę na temat FIFA World Cup™ i PlayStation® czeka specjalny test wielokrotnego wyboru. Gracze mają możliwość wygrania biletów do 25 maja, ale w późniejszym terminie na konkursowiczów czeka jeszcze olbrzymia pula nagród sponsorowanych przez PlayStation®. Ostateczna data zakończenia konkursu upływa w dniu finału mistrzostw FIFA World Cup™, 13 lipca.

Wszystko to ma na celu przygotowanie graczy na premierę ekskluzywnego zestawu, który ukaże się 16 kwietnia i pozwoli fanom nie tylko śledzić kolejne mecze, ale też zagrać w reprezentacji swojego kraju w oficjalnej grze mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ - EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ na PS3™.

Oto nagrody, które można wygrać w konkursie:

· Główna nagroda: 1 podwójny bilet na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

· Nagroda za drugie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz półfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

· Nagroda za trzecie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz ćwierćfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

· Nagroda za kolejne miejsca: 22 podwójne bilety na mecz 1/16 mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

Tysiące innych nagród, m.in.:
Pięć konsol PS4
10 konsol PS3 (500 GB)
10 konsol PS Vita
10 zestawów bezprzewodowych słuchawek stereo z mikrofonem 2.0
50 gier EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ na PS3
500 12-miesięcznych abonamentów PlayStation®Plus**
1000 3-miesięcznych abonamentów PlayStation®Plus**
10 000 1-miesięcznych abonamentów PlayStation®Plus**

Turniej online:

PlayStation® jest także partnerem prezentującym turnieju sieciowego FIFA Interactive World Cup, w którym gracze będą reprezentować swój kraj w walce o tytuł mistrza świata. Turniej odbędzie się tego lata, za pośrednictwem PSN. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy - od niedzielnych graczy po weteranów piłki nożnej. Każdy otrzyma szansę na grę w reprezentacji swego kraju w finałach, które odbędą się 2 i 3 lipca w Rio de Janeiro. Dzięki temu gracze będą mogli pójść w ślady swoich ulubionych piłkarzy - zaliczyć piękną asystę lub strzelić zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu.

We wszystkich przedsięwzięciach PlayStation® najważniejsi są gracze - dlatego szczęśliwy zwycięzca nie tylko zdobędzie tytuł mistrza FIFA Interactive World Cup™, ale weźmie też udział w prestiżowej ceremonii FIFA Ballon d’Or, odbywającej się w przyszłym roku, gdzie otrzyma swoje trofeum i będzie świadkiem przyznania tytułu najlepszego piłkarza świata, wyłonionego poprzez turniej w sieci PSN.

Dodatkowe informacje o tym, jak spełnić swe marzenia, znajdziesz na specjalnie ozna

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 30 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Gameplay z Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty na PS4

arrow-right
arrow-right

Nadchodzi nowy Tomb Raider - FFXV i KH3 już na E3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.