News

Baldur's Gate w Xbox Game Pass? Usługa może zaoferować klasyczne odsłony

Aplikacja Xbox Game Pass zaczęła wysyłać powiadomienia na temat obecności serii Baldur's Gate w Xbox Game Pass. System zbyt szybko wypuścił informację?

Wygląda na to, że z okazji premiery Baldur's Gate 3 Microsoft szykuje się do zapowiedzi niespodzianki dla użytkowników Xbox Game Pass. Aplikacja wczoraj zaczęła wysyłać wiadomości zachęcające do pobierania nowych gier. W usłudze miałby pojawić się odświeżony pakiet, w którego skład wchodzi Baldur's Gate Enhanced Edition oraz Baldur's Gate 2 Enhanced Edition, wraz z rozszerzeniem Opowieści z Wybrzeża Mieczy.

Oczywiście nie jest to jeszcze potwierdzona informacje, ale takie pomyłki miały miejsce już wielokrotnie i najczęściej się sprawdzają. W ostatnim czasie, dzięki aplikacji wiedzieliśmy wcześniej o dodaniu do katalogu Shadow Warrior 3.

Ulepszona wersja ulubionego klasyka zadebiutowała na konsolach w 2019 roku. Za reedycję odpowiada Overhaul Games, którzy przygotowali również odświeżenia dla Planescape: Torment i Icewind Dale. W nowej edycji ulepszono interfejs użytkownika, delikatnie odświeżono grafikę, tak aby zaoferować doświadczenie jak najbardziej zbliżone do oryginału.

Jesteście chętni przypomnieć sobie grę dzieciństwa, czy może lepiej odrzucić nostalgię i wypróbować Baldur's Gate 3, które zadebiutowało wczoraj?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Baldur's Gate 3 to gigantyczny hit!

arrow-right
arrow-right

Gothic Classic zapowiedziany na Nintendo Switch. Przedstawiono oficjalny zwiastun i szczegóły nowej edycji

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: