News

Baza gier z Xbox Game Pass od dziś na GameOnly

Nie zwalniamy z rozwojem strony.

Od dzisiaj posiadacze Xboxów mogą sprawdzić na naszej stronie listę gier w ramach abonamentu Xbox Game Pass (lista jest w menu Encyklopedia). Na razie dostępna jest jedynie obecna lista gier, ale pracujemy w pocie czoła nad tym, aby wkrótce zapowiedzi gier jak i te które mają program opuścić były wyróżniane na tle innych.

Wkrótce do tej listy dołączy też baza gier z PS+, Nintendo Switch Online i EA Access - nad tymi bazami jeszcze pracujemy. W Encyklopedii pojawią się też średnie ocen z MetaCritic (jeśli gra wyszła na kilka platform, wyliczymy średnią z wszystkich osobnych ocen).

Całość oczywiście łączyć będzie się z naszym Radarem Cenowym który pomoże sprawdzić od razu najniższe ceny gier których nie udało wam się w ramach tych programów ściągnąć i pobrać. Będzie to też świetna rekomendacja dla pre-orderów gier. Czytelniejszy stanie się też nieco wygląd listy gier - platformy, zniżki i ceny obecnie są już nieco nieczytelne więc postaramy się je lepiej wyeksponować. Poprawione zostanie też sortowanie i filtrowanie na komórkach. Przypominamy, że każda zarejestrowana osoba może dodawać gry do ulubionych aby lepiej śledzić promocje.

Mamy nadzieję, że zmiany te przypadną wam do gustu. Oczywiście czekamy na opinie i postaramy się poprawiać wszelakie niedogodności - co tydzień na stronę trafia kilkadziesiąt do kilkuset zmienionych linijek w kodzie, więc ciągle staramy się dla was coś poprawić.

Czas czytania: 2 minut, 16 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

DOOM Eternal sprzedaje się znakomicie. Gra ustanowiła nowy rekord marki

arrow-right
arrow-right

PlayStation Network z niższymi transferami

Komentarze
...
83.6.***.*** • #1
Wataha
1436 dni temu

Byle tak dalej :)

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: