News

Bound by Flame, nowa gra studia Spiders

Bound by Flames to RPG osadzony w klimacie mrocznego fantasy. To pierwszy tak wielki projekt deweloperów ze studia Spiders, które znane jest z gry Of Orcs and Men. W tej grze, jak w wielu innych RPG`ach nie zabraknie systemu moralności, który będzie miał wpływ na tło fabularne oraz na to, jak będą nas postrzegać ludzie zamieszkujący krainę.

Gracz będzie przemierzał świat wcielając się w najemnika, który został w jakiś sposób opętany przez złego demona. Przez co duży nacisk położono na to, czy wraz z podejmowanymi decyzjami poddamy się woli złego demona czy też będziemy starać się, aby złe moce nie opętały duszy głównego bohatera. Tytuł pod niektórymi aspektami przypominać ma serię Fable. To czy poddamy się wpływom demona ma wpływać na wygląd naszego najemnika oraz umiejętności. Wiadomo jeśli zapragniemy być złym, to kierwona przez nas postać stanie się bardziej okrutna oraz zniekształcona fizycznie. Aczkolwiek poddanie się woli złej duszy nie jest aż tak niekorzystne. W zamian za podpisanie cyrografu otrzymamy szereg brutalnych umiejętności, które mają siać zamęt i strach w sercach przeciwników.

Rozwijając temat umiejętności, będziemy mieli do wyboru trzy drzewka umiejętności poświęcone: walce w zwarciu, magii oraz skrytobójstwu, które będą się różnić w zależności od tego jaką ścieżką podążymy. W Bound by Flame nie zabraknie również kreatora postaci, dzięki któremu będziemy mogli stworzyć od podstaw własnego najemnika.  Gra zaoferuje nam crafting, dzięki któremu będziemy mogli wykuć sobie ekwipunek ze wszelkiego rodzaju materiały znalezionego podczas eksploracji świata.

Jeszcze jedną ciekawą kwestią jest sama eksploracja terenu. Twórcy zapowiedzieli, że do naszej wyprawy mogą dołączyć inni poszukiwacze przygód, którzy będą sterowani przez sztuczną inteligencję coś w stylu Skyrim. Ciekawym aspektem tej opcji mają być relacje pomiędzy kompanami, a naszym najemnikiem - Przykładowo: będziemy mogli nawiązywać bliskie relacje z kompanem, co może doprowadzić do romansu, bądź odwrotnie. Gra zapowiada się naprawdę ciekawie pod względem rozwiązań zastosowanych w tytule. Najnowsza produkcja studia Spiders ukaże się na PC, PlayStation 3 oraz Xbox`a 360 pod koniec tego roku.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 39 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Szukanie podwodnych skarbów w Assassin’s Creed IV: Black Flag

arrow-right
arrow-right

Oto Edwar Kenway pirat szkolony przez Assassynów

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: