News

Capcom ukrył dodatki na płycie RE6, szykuje się kolejna afera?

Wygląda na to, że Capcom ponownie ukrył przyszłe rozszerzenia do Resident Evil 6 na płycie z grą. Informacje te opublikował pewien użytkownik RE6 o ksywie FluffyQuack. Odkrył on, że na płycie z szóstą odsłoną serii znajdują się dodatkowe wdzianka dla bohaterów, oraz kolejny poziom trudności "No Hope". Oczywiście, mogliśmy się spodziewać, że Capcom zareaguje bardzo szybko na te rewelację.

Film z ciuchami, uwaga na przypadkowe spoilery!

Firma zastrzega, że ze względów czysto technicznych musiała umieścić na płycie z grą kawałek jednego z przyszłych dodatków. Japończycy podkreślają również, że są to tylko fragmenty jednego DLCka, nic więcej. Fakty mówią jednak o czymś zupełnie innym. Niemniej jednak, przy obecnych, bardzo kontrowersyjnych ocenach Resident Evil 6 zalecałbym Japończykom nadmierną ostrożność. Nie wiem, czy Capcom chciałby paprać się w kolejnej, DLCkowej aferze, która mogłaby już na dobre odsunąć od firmy potencjalnych nabywców nowego Residenta.

Poziom trudności "No Hope"

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 31 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pierwsze dzienniki z Assassin's Creed III: Liberation

arrow-right
arrow-right

Nadlatują Angry Birds Star Wars!

Komentarze
...
4298 dni temu

To jest tzw żer na konsumentach. Woła o pomstę do nieba!

odpowiedz
...
#2
~Mr_Zombie
4297 dni temu

Eh. Stroje można "kupić" za pośrednictwem RE.net za punkty zdobyte w grze; nie są żadnym płatnym DLC, ale bonusem jak w każdej poprzedniej części gier. Nie wiadomo tylko, jak wygląda sytuacja z "No Hope".

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: