News

CARGO to symulator ciężarówki w postapokalipsie. Gotowi na ETSa na wojnie?

Jak to nazwać? Postapo Truck Simulator? 🤔

Wielu z nas uwielbia symulatory ciężarówek, ale niestety takich gier nie jest na rynku za wiele. Popularny Euro Truck Simulator rozwija się bardzo powoli i nie wiadomo czemu nie ma wersji na konsole, obecny tam za to Truck Driver pozostawia trochę do życzenia, a Star Trucker, to jednak trochę inny typ gry.

Wtedy cały na biało wjeżdża nowa gra od polskiego studia Take It Easy — CARGO. Czym się wyróżnia? Kurde, wszystkim. Zacznijmy od tego, że nie jest to zwykłe dostarczania produktów z punktu A do B, bo gra ma miejsce w postapokaliptycznym świecie zrujnowanym przez wojnę.

Naszym zadaniem oczywiście dalej jest dostarczanie towarów, ale forma zmienia się diametralnie. W powojennym świecie brakuje wielu dróg, a nawet jeśli są, to ich stan jest często opłakany, więc my często będziemy musieli poruszać się po bezdrożach i taplać się w błocku niczym w Mudrunner.

Do tego na nasz ładunek nierzadko zapolują bandyci skuszeni łatwym zarobkiem, a my będziemy musieli albo walczyć, albo wziąć nogi za pas. Ewentualnie można też poprosić o pomoc kolegów, bo tytuł będzie oferował tryb coop aż do 4 graczy, z czego wszyscy możecie zajmować miejsca w tej samej ciężarówce (kierowca/strzelec/zwiadowca/mechanik) lub wziąć całkiem osobne pojazdy.

Na deser pozostaje możliwość customizacji fur od kół po silniki, oraz oczywiście możliwość dodania śmiercionośnej broni, naturalnie w celu obrony... albo i trochę ponad to. 😉 Wybór jest Wasz!

Data premiery CARGO nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że trafi na PlayStation 5, Xbox Series oraz PC. Możemy się spodziewać polskiej wersji językowej. Jeśli jesteście zainteresowani pojeżdżeniem po bezdrożach w postapokaliptycznych klimatach, to CARGO można już dodawać do wishlisty na Steam.

Czas czytania: 2 minut, 32 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Asus pokaże nowy pad do Xbox na Gamescom. Czy będzie kolejna współpraca?

arrow-right
arrow-right

Song of Slavs to prawie jak Kingdom Two Crowns... ale ze słowiańskim zacięciem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: