News

Ciekawego post-apo z zombie nigdy za wiele. Poznajcie Last Whisper Survival

I to nie taki typowy survival.

Lubicie gry postapo? My w redakcji też, a szczególnie takie ociekające klimatem. Wieść prasowa niesie, że taką grę opracowuje właśnie studio MxzGaming współpracujące z polskim deweloperem i wydawcą RockGames. A jak bardzo jest klimatycznie? Spójrzcie na poniższego screena.

Polacy przy okazji uchylili rąbka tajemnicy odnośnie do gry. Last Whisper Survival będzie grą survivalową z otwartym światem i możliwością gry zarówno solo jak i ze znajomymi w kooperacji do 8 osób. W tytule przemierzać będziemy zrujnowane miasta, po których wałęsają się bez celu krwiożercze zombiaki, a naszym głównym zadaniem będzie oczywiście przeżyć, zdobyć nowy ekwipunek i spróbować zapewnić wyniszczonej ludzkości przyszłość.

Nie samym ciachaniem zombiaków Last Whisper Survival może Was jednak urzec. Na uwagę zasługuje całkiem nietuzinkowa warstwa fabularna różniąca się od pozostałych produkcji z zombimi w tle. Akcja gry ma miejsce w 2231 roku, w świecie gdzie magnaci stanowiący 1% społeczeństwa zapragnęli kontroli nad całą populacją ludzi, którym wszczepiano specjalne chipy w celu kontroli ich zachowań. Pozostałym wolnym ludziom udaje się jednak zbuntować i w wyniszczającej wojnie pokonać ciemiężycieli, którzy tuż przed porażką uwolnili zabójczego wirusa przemieniającego ludzi w potwory, czyli znane nam Zombie.

Pozostali przy życiu ludzie, którzy przetrwali apokalipsę, ukrywając się po bunkrach i kanałach po 30 latach od wspomnianej wojny, decydują się na ogromne ryzyko i wychodzą na powierzchnie odebrać zombiakom Ziemię. Ich sukces zależy oczywiście od poczynań gracza, a na jego przeszkodzie staną nie tylko same zombiaki, ale także przerażające monstra w postaci bossów, a nawet ekstremalne warunki pogodowe mogące zabić nawet najsilniejszą postać.

Co ciekawe tytuł może wielu z Was może zaskoczyć również grafiką, jaka prezentuje wysoki poziom, a projekty budynków czy lokacji fanom produkcji Naughty Dog z pewnością od razu skojarzą się z The Last of Us Part II. Jeśli jesteście zaintrygowani tym tytułem, to śledzcie oficjalny profil gry na Steam lub Twitterze polskiego wydawcy gry.

Dokładna data premiery Last Whisper Survival nie została jeszcze ogłoszona. Gra trafi na PS5, Xbox Series oraz PC. Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

Czas czytania: 2 minut, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Wideorecenzja: Company of Heroes 3: Console Edition

arrow-right
arrow-right

Wideorecenzja: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: