News

Ciesz się grami na PS Vita oraz PS3. Płacisz raz, grasz podwójnie!

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłasza, że od 22 lutego 2012 roku gry MotorStorm RC, Hustle Kings, Top Darts, WipEout HD, dodatek HD Fury DLC do WipEout 2048 oraz Ultimate Marvel vs. Capcom 3 DLC można będzie kupić w sklepie PlayStation Store w całej Europie oraz na terytoriach PAL i będą one zawierały innowacyjną funkcję możliwości grania na PlayStation3 (PS3™) oraz na PlayStation Vita (PS Vita). Płacisz raz, grasz podwójnie!

Dla tych, którzy mają już któryś z wymienionych tytułów na system PS3, istnieje możliwość pobrania tej samej treści na ich system PS Vita za darmo i odwrotnie. Nie trzeba płacić za tę samą treść dwukrotnie, co podkreśla znaczenie relacji pomiędzy systemami PS3 i PS Vita.

Nie tylko możliwość zakupienia gier za jedną cenę i grania w nie na obu platformach sprawia, że relacja między PS3 a PS Vita jest tak ważna. MotorStorm® RC, Hustle Kings, Top Darts, WipEout® HD oraz dodatek HD Fury DLC do WipEout® 2048 oferują grę międzyplatformową pozwalającą użytkownikom rywalizować z innymi graczami niezależnie od tego, na jakim systemie grają. Czy jest to rozgrywka w czasie rzeczywistym, czy turowa, ten nowy sposób grania stwarza wyjątkowe możliwości.

Dostępny w sklepach od 22 lutego 2012 roku system PS Vita dostarcza wspaniałych gier w połączeniu z nowymi poziomami łączności społecznej oraz zestawem funkcji rzeczywistości rozszerzonej, które przeniosą gry do świata rzeczywistego – jak nigdy dotąd.

Odwiedź stronę www.pl.playstation.com, by dowiedzieć się więcej.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 56 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Fabularny zwiastun Max Payne 3

arrow-right
arrow-right

Pierwszy zwiastun Mortal Kombat na PS Vita

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: