News

Cyberpunk 2077 - bryki i style ubierania na gameplayu

CD Projekt RED zaprezentował kilka nowych fragmentów z gry

W trakcie Night City Wire twórcy Cyberpunk 2077 zaprezentowali kilka spośród całej gamy dostępnych samochodów dostępnych w grze - motocykle, śmieszne blaszane "Smarty" (a może cyberpunkowe Tico?), luksusowe auta wyścigowe czy pojazdy terenowe przeznaczone na tereny pustynne okalające miasto. Co ciekawe, w 2077 roku większość samochodów okazuje się być asymetryczna, co w dzisiejszych czasach zdarza się niezwykle rzadko (ale zdarza - np. Nissan Cube). Dzięki temu gra będzie pewnym powiewem świeżości, chociaż częściowo samochody są oczywiście karykaturą obecnie spotykanych na ulicach pojazdów. W grze pojawią się też wyścigi, więc dzięki neonom otrzymamy niemal powtórkę z NFS Heat, który tonął w niebieskich i fioletowych światłach w trybie nocnej jazdy.

Dodatkowo otrzymaliśmy nieco szczegółów na temat zmiany wyglądu postaci. Twórcy podzielili style ubierania na cztery kategorie i wcale się nie zdziwię, jeśli część zadań będzie od nas wymagała ubrania się w dany styl przed rozpoczęciem misji, aby przypodobać się NPCom. To już przecież klasyka gier, chociaż na smokingi bym nie liczył. Oczywiście poza braniami w Cyberpunk 2077 można też zmieniać... części ciała, zwane wszczepami, więc customizacja będzie większa niż zwykle w sandboxach.

Na sam koniec dostaliśmy króciutkie CGI, z którego zapewne mamy się dowiedzieć, że "wszczepy" są w świecie gry symbolem statusu zupełnie jak posiadanie wielkiej willi, samochodów, helikopterów i innych luksusów. Zapewne kupując niektóre z nich wmieszamy się w niezapowiedziane odsetki od członków szemranych organizacji, niczym przy pożyczce w Providencie.

Premiera Cyberpunka 2077 za nieco ponad miesiąc - 19 listopada 2020, już bez przesuwania, gdyż gra trafiła do tłoczni. Tego samego dnia na rynek trafi PlayStation 5.

Czas czytania: 2 minut, 31 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PGA 2020 odwołane - impreza odbędzie się za rok

arrow-right
arrow-right

[Aktualizacja #1] Sony potwierdza kastrację PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: