News

Weekend z darmowym Cyberpunk'iem

CD-Projekt Red zaprasza do sprawdzenia gry.

CD PROJEKT RED ogłasza darmową wersję próbną gry Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, dostępną od 28 do 31 marca.

To wyjątkowa szansa, aby osobiście doświadczyć bogatego świata gry, pełnego futurystycznych technologii i złożonej fabuły, która zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i graczy na całym świecie.

Bezpłatna wersja próbna Cyberpunka 2077 będzie dostępna od godziny 08:00, 28 marca, do godz. 23:59, 31 marca. Posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S będą mogli grać w wersję próbną bez żadnych dodatkowych opłat czy subskrypcji.

Cyberpunk 2077, gra z gatunku RPG w otwartym świecie, oferuje graczom możliwość wypróbowania jej podstawowej wersji zupełnie za darmo. W ramach bezpłatnego okresu próbnego gracze mają dostęp do wszystkich dotychczasowych aktualizacji, w tym przełomowej aktualizacji 2.0, która wprowadziła znaczące zmiany w rozgrywce, takie jak nowe drzewka umiejętności i atuty, ulepszona walka pojazdami oraz zrewolucjonizowany system policyjny. Dodatkowo, aktualizacja 2.1 rozszerzyła doświadczenie o system metra, radio, umożliwiający słuchanie stacji radiowych poza pojazdami, nowe pojazdy i inne elementy. Po zakończeniu okresu próbnego, gracze, którzy zdecydują się na zakup pełnej wersji gry, mogą cieszyć się płynnym przeniesieniem swoich postępów, co pozwala na kontynuację przygody bez utraty dotychczasowych osiągnięć. Cyberpunk 2077 kontynuuje ewolucję, oferując graczom bogate i ciągle rozwijające się doświadczenie w dystopijnym świecie przyszłości.

Czas czytania: 2 minut, 14 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: Stalker: Legends of the Zone Trilogy

arrow-right
arrow-right

Stellar Blade otrzyma wersję demonstracyjną. Nowa gra ekskluzywna do sprawdzenia za darmo

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: