News

Cyberpunk 2077 pojawi się na PAX Aus. Gracze zobaczą ponad 2 godziny prezentacji

Niestety na grywalne demo nie ma raczej co liczyć

O tym, że jedna z najbardziej oczekiwanych polskich produkcji, rozpalający wyobraźnię nie tylko w kraju, ale i na świecie Cyberpunk 2077 pojawi się na PAX Aus, wiedzieliśmy już we wrześniu, natomiast sam plan pokazu i jego szczegóły pozostawały dotąd tajemnicą. Teraz mamy szansę dowiedzieć się nieco więcej.

Impreza organizowana w Australii pozwoli graczom z tego odległego zakątka świata zapoznać się z rodzimym tytułem po raz pierwszy. Nie oznacza to, że polscy fani dewelopera nie mają na co czekać, gdyż do zobaczenia będą trzy długie 45-minutowe sesje na żywo, co daje łącznie ponad 2 godziny materiału. Niestety nie potwierdzono plotek o przygotowaniu przez deweloperów grywalnego dema Cyberpunk 2077 dla zwiedzających.

Pełen plan pokazu prezentuje się następująco:

  • 11 października, piątek — 13:00 czasu lokalnego
  • 12 października, sobota — 15:00 czasu lokalnego
  • 13 października, niedziela — 00:30 czasu lokalnego

Oprócz samych pokazów w strefie Xbox będzie można zobaczyć jeszcze więcej materiałów z gry. Dla szczególnie odważnych zwiedzających włodarze imprezy przygotują również konkurs cosplay, w którym za najlepszą kreację do wygrania będzie nawet 5000 dolarów.

Szczególnie zainteresowani grą fani Cyberpunk 2077 będą mieli szansę na zakup pamiątek i akcesoriów pod postacią plakatów oraz koszulek. Istnieć będzie także możliwość otrzymania autografu, choć z pewnością, z racji popularnośći gry, będzie się to wiązało z wielogodzinnym oczekiwaniem w kolejce.

PAX Aus odbędzie się od 11 do 13 paźdzernika bieżącego roku w Melbourne w Australii.

Cyberpunk 2077 zmierza na konsole obecnej generacji, komputery osobiste oraz platformę streamingową Google Stadia. Premiera odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku.

Gra jest już dostępna w przedsprzedaży w wielu polskich sklepach oraz na platformach cyfrowych. Cenę w oficjalnym sklepie firmy ustalono na 199 zł (wersja PC ) i 269 zł (wersja PS4 i Xbox One )

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 34 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Assassin's Creed Odyssey otrzyma niedługo ostatni patch. Gra nie będzie już dłużej rozwijana

arrow-right
arrow-right

Kolejne 3 sezony w Crash Team Racing

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: