Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Cyberpunk 2077 "zhakował" stronę Xbox. Za kilka dni doczekamy się pokazu?

To oczywiście kolejna nietypowa akcja marketingowa Polaków.

CDP Red od lat słynie z ogromnych nakładów na marketing i reklamy. Jedni nie pałają miłością do mało zrozumiałych i prymitywnych sposobów reklamowania swoich produktu przez Polaków, inni uważają ich działania za genialne, idealnie skrojone pod współczesny internet. Teraz CDP Red podejmuje kolejną akcję i „hackuje” oficjalną stronę marki Xbox.

Jeśli wejdziemy na amerykańską witrynę konsoli , to będziemy świadkami misternie wykonanej animacji, która to ma sprawiać wrażenie, jakoby Redzi włamali się na stronę korporacji. Wbrew błędnym informacjom podawanych w internecie, do jej zobaczenia nie jest potrzebny żaden specjalny adres. Pomiędzy przejściami możemy zaobserwować kilka ekranów, w tym jeden z tajemniczym kodem, który to na razie nie jest możliwy do zrealizowania, a także najważniejszą planszą zachęcająca nas do powrotu na wymienioną stronę za 4 dni, czyli 20 kwietnia.

Co się wtedy wydarzy? Możemy już mieć pewne przypuszczenia, gdyż internauci zaraz zaczęli grzebać w plikach witryny i szybko dokopali się do interesujących danych. W połączeniu z wcześniejszym wyciekiem limitowanego kontrolera Xbox One stylizowanego Cyberpunk 2077, nowe odkrycie internautów stanowiące obrazek przedstawiający limitowaną edycję Xbox One X w barwach Cyberpunk 2077 pozwala sądzić, iż będziemy niedługo świadkami prezentacji takowej.

Jeśli nie interesuje Was zakup limitowanego Xboxa, to i tak wciąż warto poczekać do omawianego terminu, gdyż niewykluczone, że za 3 dni będziemy świadkami prezentacji nie tylko nowej edycji konsoli, ale także gameplay'u albo nowego trailera. Poinformujemy Was, gdy będą dostępne nowe informacje na ten temat.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 22 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ghost of Tsushima opóźnione? Taka informacja szerzy się w internecie

arrow-right
arrow-right

SpongeBob zmierza na wszystkie konsole. Po polsku

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.