Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Ghost of Tsushima opóźnione? Taka informacja szerzy się w internecie

Na szczęście to prawdopodobnie to kolejny fejk.

Ghost of Tsushima stanowiący kolejny produkt Sucker Punch Productions po umiarkowanie ciepło przyjętym Infamous: Second Son to wyczekiwana premiera. Data premiery tytułu opracowywanego przez wiele ostatnich lat została już ustalona na 26 czerwca, ale w świetle przesunięcia innego hitu — The Last of Us: Part II wielu fanów uważa, iż nie dojdzie ona w tym terminie do skutku, a według nowego gorącego newsa mieliby oni rację.

Portale informacyjne zalała bowiem fala rewelacji na temat rzekomego przesunięcia premiery. Użytkownik T0kenAussie z forum ResetEra miał dostrzec, iż na kanadyjskiej stronie PlayStation data premiery tytułu zmieniła się na sierpień.

Niestety wstawiający screen nie podzielił się żadnym linkiem ani filmikiem co już samo w sobie powinno spowodować zapalenie się u czytelników czerwonej lampki. Obecna strona kanadyjskiego oddziału PlayStation zawiera typową, czerwcową datę, a specyficzna budowa strony strony uniemożliwia weryfikację tej informacji w internetowym archiwum, gdzie witryna z sierpniową datą premiery mogłaby się znaleźć (jeśli w ogóle istniała). W dodatku sam internauta jest jedynie zwykłym bywalcem forum bez zweryfikowanego konta, co jeszcze bardziej stawia pod znakiem zapytania jego wiarygodność.

Wątpliwości co do prawdziwości tej informacji są więc naprawdę spore i absolutnie nie należy przyjmować przedstawionych zrzutów za pewnik, a nawet długo się nad nimi zastanawiać, gdyż cała akcja jest najprawdopodobniej fejkiem. Szkoda, iż tak wiele portali zdecydowało się na przedstawienie jej jako stuprocentowo pewnej, szerząc w ten sposób w internecie dezinformację. Poinformujemy Was, jeśli pojawią się zweryfikowane informacje o przesunięciu premiery gry.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 21 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Fort Triumph wydany, wersja na konsole wkrótce

arrow-right
arrow-right

Cyberpunk 2077 "zhakował" stronę Xbox. Za kilka dni doczekamy się pokazu?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.