News

Stellar Blade otrzyma wersję demonstracyjną. Nowa gra ekskluzywna do sprawdzenia za darmo

Wersja testowa Stellar Blade została oficjalnie potwierdzona. Tytuł będzie dostępny do sprawdzenia bezpłatnie.

Już jakiś czas temu gracze mogli przyjrzeć się bliżej Stellar Blade, ponieważ wersja demonstracyjna nagle pojawiła się w systemie PlayStation. Przypadkowo udostępniona treść została szybko usunięta z systemu, a nawet konsol użytkowników, którym udało się pobrać grę. Twórcy są już gotowi by przygotować graczy do nadchodzącej premiery, więc w końcu poznaliśmy szczegóły dotyczące treści testowej.

W przygotowanej próbce zagramy jako Eve, która zostaje wysłana na ziemie w celu odzyskania jej z rąk przeciwnika. Zawartość przedstawia wydarzenia z samego początku gry, wraz ze starciem z pierwszym, dostępnym w grze bossem. W udostępnionej treści nie zabraknie również samouczka, co pozwoli już teraz zapoznać się z mechanikami w Stellar Blade. Wersja demo będzie dostępna do pobrania już od 29 marca.

Stworzona przez Shift Up Corporation gra, powstaje w ścisłej współpracy z Sony Interactive Entertainemnt. Dzięki temu twórcy mogli dopracować swoją produkcję, a tytuł zostanie udostępniony na wyłączność dla PlayStation 5. Twórcy aktualnie pracują nad ostatnimi poprawkami, które mają przygotować grę do premiery zaplanowanej na 26 kwietnia.

Zamierzacie sprawdzać Stellar Blade, czy może jesteście już przekonani do składania preorderów? Uważacie, że gra odniesie sukces? Podzielcie się waszą opinią na temat gry w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 8 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Weekend z darmowym Cyberpunk'iem

arrow-right
arrow-right

PS5 Pro bez tajemnic. Sprzęt może nas zaskoczyć!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: