News

Cybersamochody w Night City Wire 4

CD Projekt zaprasza graczy na kolejną porcję gameplayu z Cyberpunka 2077.

CD Projekt Red ogłosiło kilka dni temu, że zakończono już prace nad grą i trafi ona do sklepów w terminie ( Cyberpunk 2077 w złocie), rozpoczyna się więc okres gorącej promocji tytułu. Już w następny czwartek, 15 października o 18:00 obejrzymy Night City Wire, które skupić ma się na pojazdach których można używać w Night City. Warto zaznaczyć, że to pierwszy raz kiedy zobaczymy gameplay z finalnej wersji gry - niestety na ten moment nie wiadomo czy będzie to dłuższy fragment, czy raczej krótkie opisy kolejnych pojazdów w widoku garażu.

Fajnie byłoby też zobaczyć w końcu gameplay z konsol - zwłaszcza, że według plotek to przez wersję na Xboxa One S, który jest najsłabszym sprzętem tej generacji, gra była tyle razy opóźniana - problemem było bowiem osiągnięcie 30 klatek i rozdzielczości 720p. Patrząc na to, że Wiedźmin 3 wyszedł na Switcha, trochę ciężko uwierzyć, że Cyberpunk miał problemy na dużej platformie, ostatecznie zapewne był więc to jakiś gruby błąd kodu renderującego który udało się naprawić. Obawiam się jednak, że do czasu premiery uświadczymy materiał jedynie z ulepszonych konsol i pozostanie nam liczyć na pierwszych youtuberów którzy odpalą Cyberpunk 2077 w swoich domach.

Tymczasem - Rosyjskie Night City Wire przygotowane z okazji targów które odbyły się za wschodnią granicą. Film ma napisy jeśli ktoś z was panimaju.

Czas czytania: 2 minut, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony zmasakruje PS Store. Zniknie mnóstwo zawartości

arrow-right
arrow-right

72% amerykanów wybierze PlayStation 5

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: