News

Dead Rising Deluxe Remaster to nowa niespodzianka Capcomu! Pierwszy zwiastun potwierdza duże zmiany

Capcom przywraca do życia Dead Rising. Seria o zombie otrzyma dopracowany remaster.

Chociaż wszystkie oczy są aktualnie skierowane na Monster Hunter: Wilds, to pozostałe studia Capcomu nie zamierzają robić sobie przerwy. Wczorajszy dzień okazał się sporym zaskoczeniem dla fanów gier o zombie, ponieważ jeden z klasyków gatunku już wkrótce doczeka się odświeżonej wersji przygotowanej z myślą o sprzęcie nowej generacji.

Ostatnia gra z serii Dead Rising została wydana w 2016 roku. Tworzona we współpracy z Microsoftem czwórka niestety nie okazała się zauważalnym hitem, co doprowadziło do porzucenia serii na osiem lat. Teraz jednak wychodzi na to, że Capcom w sekrecie zdecydował się powrócić do tego tytułu, za sprawą remastera pierwszej części. Dead Rising Deluxe Remaster zaoferfuje znacznie ulepszoną oprawę graficzną oraz prawdopodobnie możemy spodziewać się również zmian w samej rozgrywce.

Pierwszy zwiastun to wyłącznie przedsmak informacji na temat nadchodzącego remastera. Szczegółowe informacje zostaną ujawnione już za dwa dni na specjalnym wydarzeniu Capcom Next, gdzie przedstawione zostanie również Kunitsu-Gami: Path of the Goddess oraz Resident Evil VII: Biohazard (czyżby gra miała zmierzać na PlayStation VR2?). Pamiętaliście jeszcze o Dead Rising? Czy brakowało wam szalonego wybijania hord złożonych z tysięcy nieumarłych? Zapraszamy do komentowania!

Czas czytania: 2 minut, 3 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Tower Raid - nowy tryb do Dying Light 2 Stay Human już dostępny!

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Neo Sprint

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: