News

Demo Gran Turismo 6 w przyszłym tygodniu

Redaktorzy serwisu PlayStation Blog poinformowali dziś, że wersja demonstracyjna szóstej odsłony Gran Turismo zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, a dokładnie w następny wtorek.

Nie wiadomo niestety, ile samochodów i tras przyjdzie nam w demu przetestować - Zapewne stosowne informacje pojawią się na dniach. Zatem czekamy...

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zapowiedź nowej części Colin McRae już jutro?

arrow-right
arrow-right

Wygraj wyjaz na gamescom 2013

Komentarze
...
3947 dni temu

Demu? może demie?

Po tym co już krąży po sieci to zapowiada się na fail x2. Ale że byłem fanem tej zaniedbanej serii od samiuśkiego początku (pierwsza odsłona to totalny master fenomen swoich czasów) i dwie następne zresztą też to nie omieszkam zassać demko. Choć znając życie i postępki pazernej polyphony mogą nam za to kazać słono zapłacić.

odpowiedz
...
#2
~Vincitore
3947 dni temu

Świetna wiadomość. Spróbuję swoich sił w GT Academy. Może uda mi się dostać gdzieś dalej, bo tylko ten sim daje mi taką możliwość. Jeden chłopak z Polski po GT Academy robi teraz karierę kierowcy wyścigowego. Super sprawa, a GT6 biorę w dniu premiery, bo nie ma lepszego sim racera na konsolach.

odpowiedz
...
3946 dni temu

Gt academy to niezła sprawka. Tylko to nie przekłada się na jakość tej gry. Pomijając mizerną oprawę rodem z ps2. Jest jeszcze coś takiego jak odwzorowanie autentyczności zachowań pojazdu naszego i oponentów. Warto podkreślić że z serią gt mam do czynienia od samego początku. Do czwartej odsłony byłem wielkim fanem tej gry mimo że miałem sposobność grania w forzę1 na xbox. Ale po tym czym nas nakarmiło polyphony w piątce i porównując to do konkurencji i wcale nie chodzi o samą oprawę graficzną bo na tym polu forza miażdży gt5 ale właśnie o zachowania na torze, rywalizację eh coś pięknego. Nigdy nie zaznałem takich emocji w gt5 trzeba w to po prostu zagrać. Gt5 przy forzie to pusta gra z tamtej epoki. Jak w gt6 nic się nie zmieni a na to wygląda to pogrzeb murowany. Wiem są ortodoksi nie mający nic wspólnego z grami i tu właśnie gt5 zdobywa sympatię choć jest to dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Gt5 to totalne dno

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: