News

Dragon Age: Straż Zasłony oficjalnie! Nowa gra Bioware z przedstawioną rozgrywką

Dragon Age powraca do gry po dziesięciu latach od premiery ostatniej części.

Od wielu lat czekamy na nową grę od BioWare. Anthem nie okazało się sukcesem, jakiego oczekiwał wydawca, dzięki czemu twórcy mogli wrócić do tego, w czym sprawdzają się najlepiej, czyli dostarczania wysokiej jakości tytułów RPG. Na trwającym właśnie Xbox Game Showcase po raz pierwszy ujawniono nowy tytuł produkcji, który w oryginalne to Dragon Age: The Veilguard.

Przedstawiony materiał skupia się na ujawnieniu towarzyszy. Twórcy dostarczą aż siedmiu bohaterów, z którymi można zawrzeć przyjaźnie, a nawet relację romantyczną. Są wśród nich zabójca, nekromanta i detektyw. To od gracza zależy jaką drużynę utworzy. Materiał wyróżnia kolorowa oprawa graficzna z charakterystyczną, odrobinę karykaturalną stylistyką.

Dragon Age: Straż Zasłony jest już blisko premiery, która została zaplanowana na jesień tego roku. Tytuł zmierza już wyłącznie na konsole dziewiątej generacji i komputery poprzez Steam oraz Epic Games Store. Jak wasze wspomnienia z Dragon Age? Stęskniliście się za grami z tej serii? Zamierzacie wypróbować nowy tytuł w dniu premiery? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 56 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl błyszczy na nowym gameplayu

arrow-right
arrow-right

Fable z nowym trailerem na Xbox Game Showcase 2024

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: