News

Fable z nowym trailerem na Xbox Game Showcase 2024

Już od jakiegoś czasu wiemy o powrocie słynnej serii Fable, tym razem uraczono nas pierwszymi materiałami z samej rozgrywki.

Na tegorocznym Xbox Games Showcase pojawiło się mnóstwo mocnych pozycji, nie inaczej jest w przypadku powrotu Fable. Najnowsza gra studia Playground Games — Fable zadebiutuje w bliżej nieokreślonym terminie w 2025 roku.

Poniżej zostawiam wam zwiastun prezentowanej produkcji:

Seria Fable należy do gatunku fantasty RPG akcji, jej pierwsza część zadebiutowała w 2004 roku, pierwotnie wyłącznie na konsolę Xbox. Ukazały się trzy główne części na przełomie lat 2004-2010, gdzie ostatnia z nich, Fable III nie zdobyła sympatii fanów, recenzentów oraz samego Microsoftu. Najnowsza, obecnie zaprezentowana produkcja ma być rebootem serii i próbą jej powrotu na 'giereczkowe salony'.

Gra ma się ukazać na komputerach osobistych oraz konsolach Microsoftu Xbox Series X/S i oczywiście od dnia premiery będzie ona dostępna w abonamencie Xbox Game Pass. Zatem już w przyszłym roku przekonamy się, czy fani będą mieli powody do radości, oraz czy gra zyska sympatię kolejnego pokolenia graczy.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 49 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dragon Age: Straż Zasłony oficjalnie! Nowa gra Bioware z przedstawioną rozgrywką

arrow-right
arrow-right

Nowe Xboxy nadchodzą. Jeden z nich to edycja specjalna

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: