News

Dragon Quest XI S z 10 godzinną wersją próbną!

Już dziś możecie przejść sporą część gry przed jej grudniową premierą - za darmo.

Square Enix mocno zaskoczyło i zapunktowało dziś u wszystkich graczy. W związku ze zbliżającą się premierą ulepszonej wersji Dragon Quest XI, nazwanej DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition, udostępniono demo.

Demo to jest jednak wyjątkowe, bo jest to w sumie wersja trial, pozwalająca na nieskrępowaną zabawę przez aż 10 godzin. Dodatkowo, gdy w grudniu wyjdzie pełna gra, możemy przenieść sejva i grać dalej, aby dokończyć swoją przygodę - nic więc nie przepadnie!

Przejście całej gry razem z misjami pobocznymi zajmuje podobno ok. 50 godzin, co oznacza, że przez te 10 godzin da się zaliczyć całkiem sporą część gry. Warto jednak zwrócić uwagę, że na PS Blogu użyto określenia "up to" oznaczającego "do 10 godzin", co prawdopodobnie znaczy, że w grze nie bije wewnętrzny zegar który nagle zatrzyma nam na jakimś etapie grę, a raczej chodzi o dojście do jakiegoś elementu fabularnego, powyżej którego nie przejdziemy. Może być więc to czas uwzględniający lizanie ścian i wszystkie wątki poboczne - wciąż jest to jednak potężna prezentacja.

Gra będzie miała swoją premierę za miesiąc, 4 grudnia i będzie dostępna w całkiem przystępnej cenie, 169zł (PS Store i Marketplace).

Demo dostępne jest zarówno na PS4 jak i Xboxie One.


Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 10 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Guilty Gear Strive z datą premiery

arrow-right
arrow-right

PSX miał w menu ukrytą funkcję, o której nie mówiła żadna instrukcja

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: