News

Guilty Gear Strive z datą premiery

Są na sali fani japońszczyzny?

Cenega potwierdziła dzisiaj, że najnowsza odsłona Guilty Gear - Strive doczeka się w Polsce oficjalnej dystrybucji. Gra powinna trafić do sklepów tego samego dnia co w pozostałych częściach świata, a więc 9 kwietnia 2021. Niestety, dostępna będzie tylko na PS4 i PS5 - na razie nie wiadomo nic o wersji na Xboxy.

Mimo możliwości technologicznych dzisiejszych konsol twórcy starali się nie uciekać za bardzo od poprzednich części, można więc liczyć na stary dobry styl anime, polany tym razem sosem trójwymiarowego tła w walkach i przerywnikach fabularnych.

W grze mają pojawić się zarówno znane z poprzednich odsłon postaci, jak też parę nowych zawodników. Cała rozgrywka została zaprojektowana tak, aby nowi gracze dość szybko się w niej odnaleźli (co nie zawsze udaje się bijatykom).

Co ważne, tryb fabularny składa się z większej ilości scenek niż miałoby to miejsce w przypadku filmu kinowego, a za muzykę odpowiada ponownie Daisuke Ishiwatari, więc fani serii poczują się jak w domu.

Gra ma po premierze otrzymać też szereg DLC, które będzie można oczywiście zgarnąć taniej za pomocą przepustki sezonowej. W ten sposób do podstawowych 15 zawodników dołączy kolejnych 5.


Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

[Aktualizacja #2] Będzie problem z odbiorem XSX i PS5 w dniu premiery

arrow-right
arrow-right

Dragon Quest XI S z 10 godzinną wersją próbną!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: