News

Dune Awakening trafi na konsole. MMO prezentuje mroczny świat

I wychodzi na konsole!

Jeśli myśleliście, że niedawna pecetowa strategia to jedyna gra w uniwersum Diuny, która zmierza na rynek, to producent Dune Awakening niewątpliwie się do tego przyczynił. O grze było dość cicho, aż do dziś. Na dzisiejszym ewencie Summer Game Festival pojawiła się bowiem prawdziwa niespodzianka — Dune Awakening w wersji na konsole!

Nowe MMORPG w świecie Duny oprócz tradycyjnego doświadczenie, jakie zapewniają nam typowe gry MMO jak crafting czy walka ma też postawić na coś jeszcze — wpływ graczy na świat produkcji. Według deweloperów ma być on naprawdę znaczący, a scraftować będziemy mogli niemal wszystko.

Gracze będą mieli szansę zabić wielkie monstra panoszące się po pustkowiach i mordujące innych graczy, a najlepsi śmiałkowie będą mogli nawet budować w świecie gry ogromne fortece i tworzyć bojowe pojazdy. Przy zabawie nie wolno jednak ani na chwilę zapominać z jaką planetą mamy do czynienia, bo nawet triumfując nad potworem, przez brak odpowiedniego przygotowania do niebezpiecznej burzy piaskowej możemy błyskawicznie zginąć.

Na razie nie ujawniono konkretnej daty premiery gry. Według opisu ze Steam , gra będzie dostępna jedynie po angielsku.

Tagi:
Czas czytania: 1 minuta, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Alan Wake 2: Night Springs zadebiutuje już jutro! Gra otrzyma wydanie pudełkowe

arrow-right
arrow-right

Slitterhead na zwiastunie z datą premiery. Nowa gra od twórcy Silent Hilla jeszcze w tym roku!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: