News

Alan Wake 2: Night Springs zadebiutuje już jutro! Gra otrzyma wydanie pudełkowe

Alan Wake 2 jednak zadebiutuje w pudełku. Nowe rozszerzenie pojawi się już jutro!

Alan Wake 2 okazał się czarnym koniem 2023 roku, otrzymując w recenzjach bardzo wysokie oceny. Pierwsza odsłona, niestety nie okazała się wystarczającym hitem finansowym, co sprawiło, że nowa marka na wiele lat trafiła do zamrażarki. Przy pomocy Epic Games Publishing twórcom z Remedy udało się odzyskać prawa do marki i stworzyć kontynuację.

Podczas wydarzenia Summer Game Fest 2024 zaprezentowano zwiastun nadchodzącego rozszerzenia Night Springs. Dodatek zaoferuje dostęp do trzech epizodów, w którym nie zabraknie nawiązań do ikonicznych bohaterów ze światów gier studia. Na materiale możecie zobaczyć między innymi Jessie z wydanego w 2019 roku Control.

Sporym zaskoczeniem dla wszystkich okazała się data premiery. Nowe rozszerzenie zadebiutuje już jutro! Pozycją mogą zainteresować się również osoby kupujące wyłącznie gry w wydaniach pudełkowych, ponieważ potwierdzono, że gra w końcu otrzyma taką edycję. Gra zostanie wydana w pudełku na jesień!

Graliście już w Alan Wake 2, czy czekaliście na pudełko? Jeżeli mieliście już okazję ukończyć tą historię, to jak się wam spodobało? Komentarze są do waszej dyspozycji!

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowy Skate na kolejnym materiale. Część graczy wypróbuje tytuł jeszcze w tym roku

arrow-right
arrow-right

Dune Awakening trafi na konsole. MMO prezentuje mroczny świat

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: