News

EA Play Live 2020 zostało opóźnione przez zamieszki w USA

Jak nie pandemia, to zamieszki. Ile wydarzeń zostanie jeszcze przesuniętych ?

W ostatnim czasie mamy do czynienia z opóźnieniami wszelakich ewentów. Najpierw z powodu koronawirusa odwołano największe growe imprezy, a teraz z racji zamieszek w USA kolejne firmy przesuwają swoje konferencje. Do tego niezbyt lubianego przez graczy grona dołączyło właśnie EA , zapowiadając opóźnienie imprezy z powodu... a jakże — walki z rasizmem.

Firma ogłosiła na Twitterze, że z powodu obecnej sytuacji w USA przesuwają oni tegoroczną konferencję EA Play o kolejny tydzień. Nowa data wydarzenia to 19 czerwca 2020 o godzinie 1:00 czasu polskiego. Przedtem przesunięcie spotkało pokaz gier oraz samego Playstation 5 od Sony, prezentację Cyberpunka 2077 czy skierowane dla graczy pecetowych PC Gaming Show i The Steam Game Festival: Summer.

Korporacja decydując się na ten krok liczyła zapewne, tak jak inne firmy, na zapewnienie sobie rozgłosu, jednak wystarczy przejrzeć portale internetowe, by przekonać się, że komentarze internautów są dla Amerykanów niezbyt przychylne. Niemały wpływ na to może mieć sama reputacja firmy, która od czasu wpadek z Anthem oraz Star Wars Battlefront II mocno ucierpiała. Może to również być spowodowane zmęczeniem graczy których przekładanie wydarzeń zaczyna coraz mniej interesować.

EA Play, jak sama nazwa wskazuje, to konferencja skupiająca jedynie produkty wydawane przez Electronic Arts. W tym roku mogliśmy poznać informacje dotyczące corocznej FIFY, NBA, a może nawet kolejnego Battlefielda.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 11 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

The Last of Us Part II: Dyrektor projektu twierdzi, że zakończenie gry wcale nie wyciekło

arrow-right
arrow-right

Być może poznaliśmy właśnie wygląd PlayStation 5

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: